Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladá Francouzka Dominique Renelleau se snaží uniknout z děsivého doupěte Charlese Sobhraje. Herman si uvědomí rozsah Charlesových zločinů, když naslouchá výpovědím Nadine a Remi. (Viasat)

Recenze (6)

oasismanik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatiaľ jednoznačne najlepšia časť, ktorá je odmenou pre všetkých, ktorí vydržali nie práve najzáživnejšie prvé dve. Sledujeme príbeh nie práve najchytrejšieho francúza Dominika, napätie by sa dalo krájať a dej vás doslova vtiahne, Tiež sa dovysvetľujú niektoré veci z predchádzajúcich častí, paráda, snáď sa to nebude umelo naťahovať, pretože fakt netuším o čom bude ešte toľko častí. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dvou vlažnějších dílech jsem konečně doufal, že se chytnu. Nebýt ovšem posledních 15 minut, psal bych tyhle řádky krapet ostřeji. Ano, tvůrcům nejde o nějaké krvavé mordy, naopak sázejí na postupně gradovanou hru na kočku a myš, kdy tentokrát se v nepříjemné pasti ocitl turista Dominique. Holt „nejde jen o ty dva Nizozemce!“ Měl vyrůstat v Saigonu, jeho matkou byla vietnamská prodavačka, otcem indický podnikatel. Hovoří jako Francouz, s pozdějším spolupachatelem Ajayem se měl potkat v Indii. Monique je francouzsky mluvící Kanaďanka. Dominique vidí do nemocnice překvapivě často odjíždějící návštěvy a řeší svůj pas a propadlé vízum. Manželé Remi a Nadine mu pomůžou. Nakonec jsme zase zpět v „současnosti“, kdy jde Nadine zkontrolovat schránku, zda se jejich kamarád neozval. A napětí by se konečně dalo (aspoň trochu) krájet. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobře, už mám jasno, tento seriál se k mým oblíbeným určitě nezařadí. Skoky v čase jsou tu tak časté, až mi není jasné, proč Netflix nezařadil před každou epizodu varování, že sledování může u diváků vyvolat epileptické záchvaty. Navíc se celým dílem jako hnědožlutozelená stopa táhlo časté vyprazdňování vnitřností různými cestami, a to mě fakt nebere. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama