Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na staveništi domu na okraji města někdo z dálky zastřelí tři ukrajinské dělníky. Je motivem pachatele xenofobie, nebo šlo o vyřizování účtů mezi konkurujícími si stavebními firmami? Magda s Martinem musí zkušeného střelce dopadnout dříve, než udeří znovu. Filip a Hana jsou zadrženi a hrozí jim obžalování ze spáchání trestného činu. Podaří se Martinovi zjistit, co se ve skutečnosti stalo, a Filipovi a Haně pomoci? (Česká televize)

(více)

Recenze (32)

SidneyP 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Si ze mě děláte srandu, ne? Takže detektivové měli podezřelého, ale nepodívali se k němu domů? Nemluvili s jeho rodiči? Nezkoumali, jestli v té prodejně byl skutečně on dle kamerových záznamů? Nic? Normálně by tenhle případ byl vyřešený za 17 vteřin, tpč, já už fakt nemůžu jako. Já NEJSEM polda a i tak bych ten scénář napsal min. o 20% uvěřitelněji. ()

a-ja odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevážená Česká veřejnobezprávní lživize, musela jsi tam vrazit stranu, co ji k smrti nenávidí pětilepra, taky se muselo promluvit o extremistické kapele, nojo, novodobé politické školení mužstva, páníčci zvednou výpalné... eh... koncesionářské poplatky a budete moct dál přihrávat love kámošům... Jděte už se bodnout, eurosoudruzi. ()

Reklama

Chudobka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Průměr. Linka se synem Černého by mohla být zajímavá, kdyby se to všechno okolo něj tak nevleklo. Kluk, který by měl mít vzor ve svém tátovi, a nic neřekne? Působí na mě jako trouba. A ten mladý střelec nemá rodiče, kteří by mu občas vlezli do pokoje? Jako matka to nemůžu pochopit. Nepochopila jsem to ani tehdy, když se řešil skutečný střelec. Ten konec mohl vypadat snad trochu jinak. Tohle bylo fakt k ničemu. ()

ABC1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Podle mě tenhle díl nejslabší a nejkontroverznější, ach jo. Začíná to fakt připomínat 30 případů.  Nechápu, proč se rasismus, xenofobie, udávání s politickou motivací, politické strany (SPD) a další nešvary cpou do detektivek, kam to absolutně nepatří. Špalková a Vyorálek jsou tady celkem za blbce, než jim dojde na poslední chvíli, jak to všechno bylo!!! Jo a ta vedlejší dějová linka mě taky pěkně pije krev...jako dalším, byla bych nejradši, kdyby kluka, až ho pustí z vazby nebo vězení, doma pěkně profackovali!!! ()

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No  jsem  na  vážkách . Pokud  by  to  bylo  , asi ,  bez  těch  střihů ,  bylo  by  vyšší  hodnocení .  Chápu ,  že  to  muselo  být  nějak  upraveno   ,  z důvodu    tragédie    ,  která  se  stala  vloni   . Zápletka  se  synem  nečekaná  a  napínavá . Ale  občas   postup  při  vyšetřování  trochu  chaotický  a  nelogický ,  třeba  skútry  ,   třeba  ta  účtenka  ve  skútru - dost  nelogické , dále   pouzdra  na  kytary  ,  a  zejména  odpovědˇ  otce  , že  mu   ,  NĚKDO  ,   ukradl ,   bez  poškození  zámku    ,  uzamčené -  4  pušky     a  tak  podobně . Jinak  ovšem  tento   díl  napínavý  . Takže  tři a půl * . ()

Galerie (26)

Zajímavosti (4)

  • Náčelník (David Viktora) rozporuje během dvou vět sebe sama v úvaze, kdo je pachatelem: „Nemůžeme vyloučit žádnou variantu.“ A vzápětí říká: „Tohle je práce nemocného nebo úplně zfanatizovaného jedince.“ (sator)
  • Na farmě „starého Kopeckého“ (Tomáš Šulaj) je vidět spousta přežvýkavců a všechno jsou to v podstatě nehlučné lamy. V podkresu záběrů zvukaři ovšem použili bekot ovcí. (mikulin)
  • Scenárista Zdeněk Zapletal sdělil: „Filmová sekvence byla po prosincové střelbě přestříhána, upravena. Motivace střelce je také jiná.“ (sator)

Reklama

Reklama