Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V chodbičce svého bytu je nalezena mladá žena Edita Moravcová, ubodaná deseti ranami nožem. Magda s Martinem se domnívají, že oběť pachatele znala a pustila dovnitř sama. Vyšetřování se komplikuje kvůli vazbám na záhadnou náboženskou sektu, jíž byla zavražděná kdysi členkou. Kdo měl zájem se mladé ženy takto brutálně zbavit, a mohla být motivem žárlivost? Obviněný muž ale náhle zemře. Dopadla Magda s Martinem toho pravého? (Česká televize)

(více)

Recenze (8)

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další extrémně překombinovaný případ, kdy se sešlo tolik nereálných zápletek, že už pomalu dokážu odhadnout, jak se bude případ vyvíjet. Další manželství s nevěrou a další sekta, která se pohybuje za hranou zákona, to už je snad naprostý standard u všech českých kriminálek. A pokud navíc opravdu bude sériovým vrahem David Švehlík, tak nebudu litovat toho, že jsem už dopředu strhla jednu hvězdičku za totální předvídatenost. ()

Reklama

nula87 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako na houpačce - tentokrát opět díl s několika logickými dírami, věcmi, které kriminalisté neřeší, ač by jednoznačně měli, aby jim pak pomohla víceméně náhoda, a podobně. 50% ()

Winster 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Cim dal tim vic mi jedna postava s absurdnim chovanim dela ze serialu horsi zazitek. Inteligence se kterou se scenaristi pustili do Kpt. Cerneho logikou muzes za to, ze je rezomazlenej budižkničemu nestastnej a zapojuje do hejtovani i maminečku...je opravdu vtipnej. Plejada hercu...mnohdy neni vyhodou. Trosku z toho delam Strachovinu :) s vrahem dokonalym vzdy krok napred pred policii. ()

Galerie (31)

Zajímavosti (1)

  • Sekta/církev „Čistá duše“, která se v této epizodě vyskytuje, má jako svůj symbol obrázek/znak, který je zároveň symbolem rtuti. (Winster)

Reklama

Reklama