Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

JB001

Dostal jsem se k tomu víceméně náhodou s tím, že je to novinka na Netflixu, ale měl jsem si nejdříve přečíst vocogou a nějaké recenze tady. Bohužel jsem to neudělal a to byla chyba. Dokoukal jsem to s vypětím všech sil. Vůbec mne to emočně nezaujalo a na můj vkus to bylo moc černý. A nemyslím tím černý humor ()

RavenSpector

Trapná pičovina pro děcka. Tady někdo viděl Lucy a zkusil natočit něco v podobném stylu. Stejné pokusy o kameru, střihy, nápad, prostě kopírka jako svině. A ne, není to ani z poloviny tak dobré. Prostě kravina pro děcka. Navíc nekonečně nudná, nesmyslná a trapná. Dost se divím, že na roli v tomto hnoji kývnul Gordon-Levitt a Foxx. I když druhý jmenovaný poslední dobou hraje jen v kravinách. Nazdar ()

Komny

To co jsem od Netflixu očekával. Levitt mě zklamal, byl nudný.Fox vpoho...Celkově se na to dalo koukat, ale pochybuji že si to pustím ještě někdy v budoucnu proto DÁVÁM slabých 60% ()

Ja.Malachi

no..dalo sa aj ked je to nevyužité..a ok -ked už musia všade pchať to multi kulti..ale že by si dali aspoň robotu s kastingom???...nie ťahať každé tmavé ..čo nielen sa na to nedá pozerať ale o hraní to nemá ani páru..neverím že už nič lepšie neije..takto to vyzerá že nastala doba ked zoberú na hranie všetko len aby neboli označený ako rasisti lebo si dovolili odmietnuť niekoho tmavého..je jedno že nemá talent!!! ()

JendaBenda

Dobrý! Z toho by možná šel i seriál. Každopádně dobrý nápad, super efekty (jako že uvěřitelné... víte jak..), akce a vtip. Za mě v klidu 85%. I když uznávám, že šlo vykřesat víc. ()

Monyfik odpad!

Ještě že na konci byl v záchranném člunu běloch, jinak by to kdovíjak dopadlo. Jinak velice nesympatická otylá mladá žena. ()

KiJi

JAK ČEKÁNÍ NA GODOTA Tenhle film nemá vůbec nic, co nabízí a avizuje. Akce - nuda. Děj – nuda. Příběh – slátanina. Hudba – nuda. Triky – pěkné. Problém filmu je, že čekáte na nějakou emoci, která vyplyne z příběhu nebo akce, postav, jenže nic. Stále doufáte, že se to rozjede, přijde pointa, jenže to vyšumí, jak bublinky sířeného vína. ()

soukyd33 odpad!

A za tohle se platí na Netflix? 🤔😀 No to je zase blbost ultra. Dealeři drog se asi už zbláznili. Tam už chybí jen cestování časem. Dokážu si představit, jak by to dopadlo v reálu. Nedoporučuji. Hvězdiček 0 ()

bigmatko

tieto Netflixovské zaručené hity ma zatiaľ vôbec neoslovili. Dá sa to pozrieť lebo požiadavky sú vzhľadom na absenciu kvalitnej kinovej zábavy znížené. myšlienka nie je zlá. nechýba ani akcia a postavy sú dobre spracované. Celkovo to však nesedí a dej kríva a zakopáva o vlastné nohy. Film sa spolieha iba na silné mená hercov tak ako aj iné filmy na streamovacích službách. pozriete si to ale veľký zážitok nečakajte. ()

futislav

Jak je možné, že ve fimu natočeném v zemi, kde je 18% černochů hraje 90% černochů ? Aha - BLM šílenství. Pohledy na ty odulé rty, afroúčesy a typicky černošské hlášky o tom, že je potřeba ojebávat systém (který jim de facto umožňuje žít v civilizaci) co to jde, ubírají tomu filmu 40% hodnoty. Vypadá, že je točený někde v Eritrei a ne v Americe. Fuj. ()

Pavlo

Slubny trailer ma navnadil na neskutocne nudny film. Mal sice potencial, ale uz po prvej 1/3 filmu ho pomaly ale isto pochovavali. No a posledna 1/3 filmu bola zalostne trapna, nelogicka a nezaujimava. Ach jo. Nic v tomto filme nefunguje. Siahnite radsej po nejakych starych X-menoch. ()

Bogrant

Vôbec netuším čo si mám o tom myslieť. Všetko to už totiž bolo použité niekde inde, len v trochu inej forme (Lucy, Všemocný atď). A odmyslieť si ten akože "inovatívny" nápad, tak nám zostane prakticky len jedna hlučná dutá vata, ukrývajúca sa za premrštenými trikmi, ktorá má pomalší rozbeh, znesiteľný stred a záverečné niečo, čo sa chce podobať zasa pre zmenu na Avengers. Najväčším kladom je napokon len účasť Foxxa a Gordon-Levitta, hoci nemôžem sa zbaviť pocitu, že do toho šli len kvôli tomu, aby sa nám tento rok pripomenuli, nakoľko kinodistribúcia a veľké blockbustery sú momentálne v pase. ()

jojo33

Tak skvele, dychvyrazajuce finale, a tak nezazivny, podradny predchadzajuci dej (mlada cernoska kompletne na Razzies). Foxx s Levittom sa vyrazne na placi nudia a reziseri im vobec nedovoluju sa rozohrat. Snimka posobi dojmom pilotu k niecomu vyraznejsie epickejsiemu. Napad je to sofistikovany, ale zamurovany narychlo zlatanym scenarom (zaporacka linia je jedna otrava) a neskusenou, az skolackou reziou (Netflix urobil krok vedla angazovanim rutinerov k slubnej latke ako je tato, ktori zlepili len malo vyrazne pokracovania Paranormal Activity a podradne Australian Psycho). Nuda "jako" tyzden medzi Vianocami a Novym Rokom! ()

Chicharron

Tak mám pocit, že někteří "diváci" jakoby už nevěděli, co chtějí... Kromě ne příliš sympatické Dominique Fishback, která je evidentně starší na teenagerku, kterou má hrát, je obsazení super, J. Gordon-Levitt a Jamie Foxx nemají chybu, nápad není špatný a efekty jsou taky na úrovni - zejména nahý zloděj s kamufláží pobavil. Taky jsem si musel vygooglit jak vypadá pistolová kreveta, o které jsem v životě neslyšel. Film má jen málo hluchých míst a děj slušně odsýpá. Jasných 5* ()

Pythonator

V podstatě tupé akční béčko, ale má to pro mě přidanou hodnotu za tu skvělou sci-fi tématiku. Bohužel když vám tam v rámci kvót američtí magoři obsadí naprosto nesympatickou černou puberťačku, pro kterou je smyslem života hip-hop a rozhodne se vysrat na školu a systém, aby mohla světu ukázat, jak skvěle rapuje... No, děkuju pěkně. Na podobná zvířátka se prostě dívat nechci. Jamie Foxx opět skvělý a mladý Levitt tentokrát snad konečně působí jako trochu starší Levitt a začíná vypadat jako muž a snad i trochu sympatický. Každopádně tam byl asi jediný běloch, takže díkybohu za něho. ()

MartinNewman

Malá ztracená raperka se dostane mezi jako vždy skvělého Jamie Lišáka a Levittujícího Pepu Gordona ve filmu co má potenciál, ale není dotažený do konce. Akční scény slušné, když už na ně dojde, tu se objeví dokonce i něco jako Hulk a taky X man, ale celkově to není víc než za tři. Aspoň že mladá hlavní hrdinka se rozhodne dělat hip hop i bez jointů a cracku. Za to dostane pozvánku rozjet to na koncertě co budou pořádat Friday for Future, ti totiž mají v malíčku kdo je cool a kdo to může zabalit. ()

Polux

5/10 | Opět žánrová jednohubka, která představí relativně zajímavý svět, ale pohřbí jej nudný děj, nezajímavé charaktery a stopáž, která je delší, než by musela. Fox a Gordon-Levitt jsou celkem ok, ale Fishback mně otravovala level max (jak postava, tak herečka sama). Na průměr to vytahují relativně slušné akční scény (škoda, že takových vychytávek, jako je scéna "pohled přes sklo", není ve filmu více) a ten svět samotný, který má nějaký potenciál do budoucna. Zkrátka totéž, co nedávný Old Guard - jednou vidět a zapomenout (minimálně do případné dvojky). | PeZet ()