Reklama

Reklama

VOD (1)

Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (254)

Marigold 

všechny recenze uživatele

Sympatie už jen proto, jak to svým empowerment poselstvím zvedá mandle stádu místních nahnědlých zmrdečků. Má to koule i nápad, ty bohužel nedokáží suplovat naivitu, těžkopádný rozjezd a chaotický střih. Podobně jako v případě Extraction i tady chybí jasný záporák a podobně jako v případě každého Netflix original si dramaturg zajel na dovolenou a už se nevrátil. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Jestli se tu Netflixu něco povedlo, tak výběr herců. Jamie Foxx a Joseph Gordon-Levitt mi docela chyběli a i když je Projekt Power docela blbost, na ně se koukat vlastně i dalo. Navíc u akce jsem se fakt nenudil, ale kdybych si o námětu nemyslel něco o prasečích prdelí, klidně bych si je dokázal představit v něčem inteligentnějším. Ale na to si asi budu muset ještě chvíli počkat. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Peklotyčně slizká a mimořádně otravná otylá nezletilá negrorecitátorka, prvoplánově krutohustý čokoseal Jakub Liškka a jako vždy důkladně progelovaný žužupolicista Pepikh Buzoň-Hulitt honí mezi vyžranými černoškami s kobylími prdelemi. Honí zlé dýlery Iks-menpika, které dělá z narkáčů supernarkáče, a trousí přitom zcela v souladu s globálními bleklivsmetrsáckými rasovými čistkami koncepční vzdělávací a motivační bonbonmoty typu „Tenhle odporný, a priori rasistický systém tě samozřejmě semele, tak mu pomoz tím, že budeš jebat na školu, a radši repuj a dýluj!“ Důkladně poučen touto jasnozřivou edukací jsem se rozhodl spálit všechny své doktoráty, vypatlat se čicháním ředidla a zbriketovat se na solárku, abych nalezl dokonalé uplatnění i v nadcházejícím kulturně rozmanitém světě. Tak mi od teďka říkejte Dýdžej Mamba aka Emidement, a kdybyste potřebovali nějaký urychlovač kriminální euforie, klidně mi pissněte na Tvítr (#Blakpizzbatter). Scénář mého nejnovějšího, totálně horkého videoklipu naleznete v deníčku. Každopádně, ač to má zase hnusný rasistický podtext, tak s přihlédnutím k posledním rychlokvašným přiblblblým Netslusancům pro náctileté i-retardy je to exekučně i jakýms takýms scénářem jednoznačně lepší a docela zábavný průměr. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ten film se tváří jak kdyby napočítal do nekonečna, ale přitom je nudnej jak Husákovi projevy. Jako jooo dvě tři akční scéna jsou mazlíci, když teda nepočítám naprosto trapný zpomalovačky, opakovanou potřebu tvůrců ukázat jak pilule učinkuje v organismu, jako ke konci mě už to vysloveně sralo a bylo mě úplně šumák kdo tam zdechne. ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Já jsem vlastně přesně tohle čekal. Joost a Schulman už v Nerve: Hra o život ukázali, že umí točit filmy, které vypadají hezky a tím dovedou ideálně přebít fakt, že jsou celkem pitomé. Tohle je úplně stejný případ. Projekt Power je vizuálně hodně zábavná podívaná, Jamie Foxx tyhle drsňáky umí a evidentně ho baví, Gordon-Levitt se na place podle všeho taky nenudil a určitě jsem zvědavý na to, co předvede v budoucnosti Dominique Fishback. Akce je hodně, nápadů v ní taky pár najdeme a zkrátka tam dost často něco bouchá nebo někdo střílí, takže to rychle uteče. Bavil jsem se a vlastně až po závěrečných titulcích mi došlo, jak moc pitomé to je a jak nenápaditě to vykrádá X-Meny nebo dejme tomu polozapomenuté Push. Projekt Power je stejná pitomost jako nedávné Old Guard, na rozdíl nesmrtelné Charlize Theron si toho jsou ale Foxx a spol. dost dobře vědomi. Projekt Power má být především hezky vypadající podívaná s pár cool scénami, u níž člověk může vypnout hlavu a bavit se tím, jak to hezky bouchá a pěkně vypadá. Samozřejmě bych ocenil, kdyby v tom bylo něco víc, ale zase nemám problém spokojit se s béčkem, které o své béčkovosti ví, nestydí se za ni a občas dovede příjemně překvapit nějakou cool hláškou nebo nápaditou akční scénou. Za mě OK, a když z toho bude chtít Netflix vydojit sérii, vůbec mi to nevadí. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (6)

  • Jeden z hrdinů má schopnosti po krevetce Alpheus digitalis. Tvrdí, že svou oběť dokáže zasáhnout tak velkou rychlostí, že se okolo ní vypaří voda a okolní teplota dosahuje teploty o 8 000 °C vyšší, než je na povrchu Slunce. Extrémní stlačení vody klepety krevetky ve skutečnosti na několik mikrosekund dokáže vytvořit teploty „jen“ okolo 4 800 °C, což je asi o 800 °C více, než jsou nejnižší naměřené teploty uprostřed slunečních skvrn. Průměrná teplota povrchu Slunce se pak běžně udává na 5 500 °C. (kirmakX6on)
  • Natáčelo se v New Orleans (Louisiana, USA). (BMW12)
  • Frank (Joseph Gordon-Levitt) ve filmu většinu času nosí dres s číslem 37, se kterým hrál bývalý hráč amerického fotbalu a týmu New Orleans Saints Steve Gleason. (NiWi)

Reklama

Reklama