poster

The Bonnie Parker Story

Film-Noir

USA, 1958, 79 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Bebacek
  ***

  Dorothy Provineová ve svém filmovém debutu - chladnokrevná blondýna s kulometem jako předobraz stejnojmenné postavy Faye Dunawayové z Pennova stěžejního snímku Bonnie a Clyde. Příběhová linie není příliš výrazná, ale pokud máte rádi přihlouplá béčka, tak The Bonie Parker Story musíte vidět. Závěrečnou scénou se Penn evidentně inspiroval a geniální hudební motiv je jako vystřižený z nějaké Tarantinovky.(3.3.2010)

 • liquido26
  ****

  Béčko, které se zaměřuje na život Bonnie Parkerové a to tak fiktivním způsobem, že pro jistotu vypustili Clyda. Bonnie je hlavní mastermind a brutální holka se samopalem a jezdí s týpkem jménem Guy. Atmosféra je skrz naskrz padesátková - oblečení, hudba, účesy ... Jenom auta a zbraně jsou z 30. let, kde se snímek podle mezititulků odehrává.(2.2.2015)

 • vitekpe
  ****

  Krasne a s nadhledem podane becko, pri kterem cas utika jako voda, a ve kterem exceluje Dorothy Provine jako hodne ostra blondata holka alias Bonnie... :-)(31.5.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace