Reklama

Reklama

Pętla

  • Velká Británie Petla
Trailer 2
Akční
Polsko, 2020, 105 min

Režie:

Patryk Vega

Hrají:

Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Marcin Zacharzewski, Maciej Zacharzewski, Aleksandra Nowicka (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Film založený na skutočných udalostiach o mladom Danielovi Sniezekovi (Antoni Królikowski), ktorý pokračuje v rodinnej tradícii ako policajt. Avšak osudy života ho zvedú na gangsterskú dráhu, kde sa rozhodne podnikať v podniku s drogami a sexu, ktorým nakoniec podľahne. (sochoking)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (32)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ne, je to marný, ale Patryk Vega je prosté kápo. Tady jsem na začátku přesně nevěděl čí jsem, protože některé situace nebyli ani tak komediální,ale až parodické a hned střih a typicky "vegovská" na vážno drsná scéna, postupem času, však přitvrzuje a jede se na hodně drsnej pohon, kde nechybí ostrý dialogy, co postava, to hajzl. O drogy, prcání a nasilí není ve filmu nouze. Patryk Vega mě nezklamal a moc mu fandím, že se nedivá nalevo, napravo a nějaká korektnost ho naštěstí pořád vzdáleně mijí., alespoň někoho, protože o podobným filmu můžou dneska v USA, Británii či Francii už jen snít. Zlatý Polsko, zlatej Patryk. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Patryk Vega is back! Nejšílenější Polský řezník známý z Pitbula, Kobiety Mafii a Mory Wratislawi přináší tak trochu policejní gangsterku, která fanoušky jeho předešlé tvorby nezklame. Příběh dle skutečných událostí se zaměřuje na policistu, který má v plánu zbavit se všech pasáků široko daleko a postavit si vlastní bordel s ukrajinskými slečnami a rozjet to ve velkém. Vega je opět utržený z řetězů, většina známých postav je zpět ( Policista s katanou na zádech nazývaný Ninja je Magor všech magorů) a hlavní hrdina projde absolutní fyzickou a psychickou proměnou, doslova rozpad člověka v tom nejhorším možném světle. Nechybí buranský humor, WTF scény, drogy, neskutečná dávka sexu, spousta krásných nahých ženských a s gore se tentokrát krotil, ale minimálně vypadlé silikony v pamětí utkví. První polovina je adrenalinový mazec, kde se jde z jedné scény do druhé a diváka téměř nenechá vydechnout, avšak ke konci filmu trochu dochází dech, přesto slušné. Plusy: Spousta nahých žen. Šílený absurdní humor. Dynamické tempo. Zajímavý příběh. Mínusy: Nejlepší postava Ninja v druhé půlce absentuje. Pomalejší dojezd do finále. Né tak brutální jak je u Vegy zvykem. 7/10. ()

Reklama

sochoking 

všechny recenze uživatele

Królikowskému tieto role vyfetovaných a vychcaných zmrdov, zdá sa, že pasujú perfektne na telo! Vega už tradične strieda brutálnu akciu s vidláckym humorom až sa divák, zvyknutý na jeho tvorbu, neubráni občasnej nude. Avšak záver filmu ma prichytil nepripraveného a preto udelím 4 hviezdy. 65% ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Patryka Vegu prostě miluju. Ten jeho styl, kde nechybí akce, skvělý humor a spousta krve je prostě nenahraditelný. Tenhle příběh je navíc vážně skvělý a vtip tam rozhodně nechybí, respektive je tam hodně bizarních situací, které prostě jinde neuvidíte. Mě to bavilo celou dobu a klidně bych to brala i delší. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Megaloman państwowy Patryk Vega buď pere prachy za drogy, anebo mu fuckt polský trh ty tři až čtyři poměrně vysokorozpočtové a rutinérsky natočené kinofilmy ročně opravdu zaplatí. Filmy vesměs akční, bulvární, explicitně násilné, s kompletním zvěřincem koz a ryb a kolísavou qalitou, které si kosmickou rychlostí sám produkuje, režíruje, mnohdy i oscénářovává, a počítám, že kdyby nebyl cwaniak obrzydlivy, uměl hrát a klonovat se, točí jen samé absolutní Vegárny. Ovšem patrně dobře platí, protože mu v těch jeho bracích neváhají zapózovat i ty největší a nejrozežranější hvězdy ogólnopolskie. O takové frekvenci a velkorysosti si mohou veškeré evropské produkce i režiséři nechat akorát tak zdát, čili si myslím, že až jednou praskne, co je za tím, bude mít Paťa tak deset let polentu v kakau. Každopádně tohle poSmyčkoval asi dosud nejlépe z celého toho vychrleného kvanta. Jednak se musel alespoň trochu držet fucktů nedávné Podkarpatské aféry, v níž se ruské tajné služby za pomocí ukrajinských dvojčat Rychlých a zkorumpováním všeho od polského UOOZ až po Antikorupční útvar snažily projebat k ovlivňování polityki pospolitej, tudíž neměl moc prostoru k vymýšlení těch pro něj typických patoOlmerovin. Druhak mu to opět vynikající Králíkář a další profláklé xichty naprosto famózně odehrály. No a třeťak do toho nacpal vkusnou dávku vskutku brutálního „bílého“ *) humoru. Obzvláště Nindža, nový vypatlaný ovarový krk, který tentokráte nahradil Vegova obvyklého neherce, astrofyzika a gogotanečníka Oświecińskiego, je skutečně xežrání. *) Výraz korektně korigován Bidetem a militantní klikou privilegovanými rasisty ponižovaných a tolik týraných otroků z BLM. (Mmchdm., věděli jste, že žárovku ve skutečnosti již v 15. století vynalezl pokrokový africký fyzik T’sla Pohnoyalvu Uszjimjebe, aby do sebe negři potmě nevráželi? Akorát pak museli v té Horní Voltě pár století čekat na Volta (taky samozřejmě černoch), protože prostým třením ebenové tyče nechtěla mrcha svítit. (Zdroj: Negropédie 2020) ()

Galerie (45)

Zajímavosti (1)

  • Dej filmu voľne vychádza z prípadu takzvaného "Podkarpatského škandálu" a samovraždy Dawida Kosteckieho. (_marduk_)

Reklama

Reklama