Mariňák Briggs ve výslužbě dostane úkol, který se ukáže být možná tím nejsložitějším v celé jeho kariéře. Má dopravit psí fenku jménem Lulu, na pohřeb jejího bývalého pána. Vyrážejí společně na cestu autem podél pobřeží Tichého oceánu, aby se do jednoho týdne dostali na místo určení. Namachrovaný lehkovážný frajer a svéhlavá psí dáma jsou ale poměrně neslučitelní, pes Lulu je k tomu často o krok napřed. Umí zdemolovat auto, zničit nadějné rande a taky umí utéct. V sérii průšvihů se z nich ale začíná stávat tým. Briggs postupně zjišťuje, co všechno Lulu už v životě prožila a co má ráda, Lulu si uvědomí, že by z něj přecijen mohl být solidně vychovaný a vycvičený člověk. Jenže k tomu všemu je potřeba dorazit včas! (Bontonfilm)

tabu

I když se to zprvu nemusí zdát, potenciál tohoto filmu byl velký. Pokud by se ubralo na rádoby vtipných momentech a nahradily se více realistickým pojetím, mohlo se jednat o větší emoční jízdu. Takto je to pohodová záležitost na odpoledne, která potěší nejen milovníky psů. ()

tomino28

Klasická road movie zkombinovaná s příběhem, kde jednu z hlavním rolí hraje psí hrdina. A pokud vás nedojme napravený vojenský pes, tak co už jiného? Channing Tatum je před kamerou i za ní a možná právě proto se snímek drží lehce při zdi. Možná nechtěl pan režisér u své prvotiny přehnaně riskovat? Kdo ví. Pravdou ovšem je, že sledování příjemně utíká, jen se jedná o (lehce generický) zážitek, kterých jste pravděpodobně už na obrazovce zažili více než dost. ()

Heywood

Krásná příroda, krásný pes, sympaťák Tatum a výčet končí. Překvapení nula, konec očekávaný, drama spíše přehrávané, než skutečné, vychvalovaná armáda a Pentagon si asi na výrobu připlatil. To nejpodstatnější v celém filmu bylo asi ve třech minutách, když se dívky v baru baví s Tatumem. Pro ně je blb, žoldák kapitálu a ubožák. Žádný hrdina. Za tyhle 3 minuty kruté pravdy tři hvězdy, ale jinak je to kýč na 50%. ()

ariari

žiadne hladivé klišé.práve psia dáma nezapadala do obrazuobvyklých hrdinov  ..zatiaľ najbližšie k realite, dobre vykreslený obraz toho , čo má človek vyorané v sebe po záťahu ´v Afganistane ,na drogových poliach v KOlumbii, či v prdeli niekde na Donbase.  Chan Tatum sa viditeľne vyzná v psoch o to ťažšie bolo hrať "týpka" ,ktorému je dáky pes u prdele.  S ohľadom na to, že rolu zobral kvôli svojmu  psovi, ktorého pred smrťou zobral na podobný dlhý  výlet, klobúk dolu. ()

Ondrew

Pekny film, no to je, zial, vsetko. Ziadny silnejsi zazitok, ziadne nezabudnutelne sceny. Priznam sa, ze som cakal, minimalne, trochu iny typ "psej" komedialnej dramy. Napriek tomu nie som sklamany. Rozhodne ide o prijemne straveny cas a to je hlavne. 60%. ()

ElisR

Kde jsou psi, tam jsem doma. Film není zrovna největší trhák, ale jako večerní oddechovka s "juuuuu" u každého roztomilého pohybu pejska to určitě je..No a pak je tu jako bonus ještě sexy Tatum. Za mě dobrý rodinný oddechový film. ()

bigmatko

neviem kto určuje alebo definuje žáner filmu ale v tomto prípade asi zaradenie tohto filmu do žánru komédie bolo podmienené výhradne tým, že vo filme hrá Tatum a pes, lebo keby si to pred tým pozreli tak by zistili, že toto komédia nie je. Ide však o príjemný film taká road movie s výraznou emotívnou a morálnou vložkou vo vzťahu k samotnej úlohe psa v americkej armáde. úplne najjednoduchšie môžem povedať že je to milý film. ()

Sopholojong

Prijemna, rodinna, road movie "dog-manca" na nedelny vecer s herecky drevenym, ale charizmatickym Tatumom, "previtskym" malinoisom, dusu-hladiacimi songami (prevazne country), slnkom zaliatymi exterierami a americkym posolstvom o zodvihnuti sa z pekelneho dna opat na vyslnie. ()

Zeuska

Měla jsem náladu na zábavnou, nenáročnou, neoriginální road movie. Čekala jsem předvídatelný roztomilý film s krásnou čubičkou a hezkým chlapem, kterak budou zažívat všelijaká dobrodružství a nedorozumění cestou na funus bývalého páníčka a jak se budou nesnášet, ale pak k sobě najdou cestu. To vše okořeněno nějakou tou vtipnou hláškou, eventuálně špetku dojetí. Prostě žádné drama. A toho všeho se mi dostalo. Opravdu oddychovka, která snad nemůže nikoho urazit...A teď trochu toho remcání: V jednu chvíli to povadlo, soused začal usínat a já měla nutkání se podívat na hodinky...Fence Lulu bych dopřála víc prostoru... A do třetice - ubrala bych takové ty hrdinsko-vojenské řeči. Tři a půl hvězdičky. Né, dám čtyři, bavilo mě to. ()

sh3riff

Pointa by možná byla dobrá, kdyby to lépe napsali. Ex voják co chce zpátky do služby ze sobeckých důvodů a nedokáže na vodítku udržet 25kg fenu a ani svou pozornost aby nedělala hlouposti, nesmí s ní do společnosti protože je vůči lidem agresivní což ukazovali prvních 40 minut a pak jdou prostě jen tak po ulici do hotelu mezi lidi. Špatný scénař. Scény nudné až na vyjímky. ()

notfilip63

Najlepšia komédia co som videl a Tatum tam zahrál tu najlepšiu rolu vo filme. A ten jeho vzťah z Lulu. A hudba a ten humor velmi zabavne a humorne. Najlepsi rodinná komédia. 9/10 ()

caerol

Nebylo to vyloženě špatný, ale čekala jsem od toho teda víc. Kdyby tam nehrál můj oblíbenec Channing Tatum, tak to asi ani nedokoukám.... ()

K1K0

Pekný a hlavne sympatický road-movie ktorý ma zmysel pre humor, bývali marinak a sučka psa hrajú hlavnú rolu, celkom ma to pobavilo. ()

poppy75

najskor som bola znechutena,lebo ja tie vojenske, obzvlast americke zalezitosti nemusim...ale postupne sa z toho vyvinula hlbsia drama ,nez sa na prvy pohlad zda...rozhodne tento film nie je komedia...pribehov o veteranoch ako je tento je mnoho...a vsetky su rovnake-veterani koncia ako trosky...a bohuzial aj ti psi veterani..ale oni na rozdiel od ludi nemali inu moznost...a to ma najviac na pribehu nasieralo..ziadne zviera sa nenarodilo,aby sluzilo ludskym zaujmom, ziadne zviera si nezasluzi hrozu, ktoru musela lulu zazit...a nakoniec ju mala cakat smrt??....odporne...ked chcu ludia bojovat, nech nezneuzivaju zvierata...vsetky 4 hviezdy davam lulu,ako inak... ()

JohnnyCinema

Pro tento film mám jasné hodnocení: velice slabé! Mnohokrát ohraný příběh: bývalý voják zraněný v boji nemůže najít uplatnění v civilním životě; marná snaha o navrácení k armádě; ozývající se následky zranění; vyzdvihovaná služba v americké armádě také pokulhává; dílčí zápletky, jestli se tedy dají vůbec zápletkami nazývat, jsou naprosto předvídatelné. Snaha o oživení příběhu cholerickým psem, mimochodem také zraněným vojákem z války, je velice laciná až průhledná. Nuda od začátku až do samého konce chvílemi hraničí až s trapností. Dvě, alespoň trošku zajímavé věci v celém filmu, jsou: klasický Ford Bronco a muskulaturní "Rendy" ze seriálu "Jmenuju se Earl". Celkově veliké zklamání. Možná, kdyby tento film byl natočen nejméně před takovými dvaceti - třiceti lety, tak by byl asi skvělý. Dnes je to bohužel jen ohraná nuda. Raději si teď pro zlepšení chuti pustím mnohem lépe zpracovaný film na téma "cholerický vysloužilý služební pes" s názvem "K9 - Můj přítel se studeným čumákem" z roku 1989. ()

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)