Reklama

Reklama

Mariňák Briggs ve výslužbě dostane úkol, který se ukáže být možná tím nejsložitějším v celé jeho kariéře. Má dopravit psí fenku jménem Lulu, na pohřeb jejího bývalého pána. Vyrážejí společně na cestu autem podél pobřeží Tichého oceánu, aby se do jednoho týdne dostali na místo určení. Namachrovaný lehkovážný frajer a svéhlavá psí dáma jsou ale poměrně neslučitelní, pes Lulu je k tomu často o krok napřed. Umí zdemolovat auto, zničit nadějné rande a taky umí utéct. V sérii průšvihů se z nich ale začíná stávat tým. Briggs postupně zjišťuje, co všechno Lulu už v životě prožila a co má ráda, Lulu si uvědomí, že by z něj přecijen mohl být solidně vychovaný a vycvičený člověk. Jenže k tomu všemu je potřeba dorazit včas! (Bontonfilm)

(více)

Videa (14)

Trailer 3

Recenze (79)

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Původně jsem chtěl nechat napsat komentář našeho psa, ale ten během filmu usnul, tak to vemu za něj. Čeněk Tátum se už roky snaží najít toho správnýho hereckýho partnera a já mám pocit, že s belgickým ovčákem už je docela blízko. Jestli měl ve mně film zanechat ještě nějakou jinou stopu, tak jsme se asi navzájem nepochopili... ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Sympatická rodinná Road-movie Drama, která sice jede dle zajeté šablony, ale nemá čím urazit. Takový ten feel-good film na nedělní odpoledne, který potěší slečny kvůli Tatumovi a pejskaře. Námět je sám o sobě trochu netradiční. Tatum je mariňák, kterého kvůli úrazu mozku nikdo už do Armády nechce, ale dostane úkol dopravit psí fenku na pohřeb svého bývalého pána. Pes je hodně agresivní a zkrotit jej nebude žádná sranda  a díky tomu v první půlce vznikne i pár komickích situací ( Hotel ! :D ), v závěru to chtělo silnější emocionální tah na bránu, to se moc nestalo, ale i tak dobrý pocit z filmu zůstává. 6/10. ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Tatum, který měl ještě před pár lety solidně nastartováno na pěknou kariéru se jaksi zadrhnul. Pro své znovuoživení se rozhodl vzít na pomoc pejska. Channing je stále poměrně solidní sympaťák, pejsek je fajn, ale z filmu čouhají moralitky, náboženská agitka a přestože se na scéně objeví i ohraný konec, tak alespoň za něj dík. Zbytek filmu na mě totiž absolutně nefungoval. 40% ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Rekognícia? To vážne?!“ Väčšine psích filmov som dal 4*, česť výnimkám (sorry, ale u Snežných psov s Cubom Goodingom Jr. to fakt nešlo). Preto ma prekvapilo, že Psovi nemôžem, lebo po vzhliadnutí traileru som 4* považoval za automatickú samozrejmosť. No a nestalo sa. Film mi pripomenul staré (dobré?) časy, keď som na DVD pozeral vystrihnuté scény. Presne tak na mňa Pes pôsobil: ako keby som nevidel plnohodnotnú snímku, ale len nekonečné vystrihnuté scény. Tie síce samé osebe neboli zlé, ale po ich dopozeraní som na DVD skoro vždy usúdil, že rozumiem dôvodom, pre ktoré/prečo boli vystrihnuté. Vyložene „filmovo“ na mňa pôsobila azda len (silná) scéna pohrebu. Všetko ostatné divným spôsobom šumelo do prázdna (vykradnuté auto). Komediálne scény mi vyvolali maximálne úsmev na tvári (dole klobúk za „fľašu“, keď uvidíte pochopíte). Páčilo sa mi, ako naplno do toho Channing Tatum šiel, páčil sa mi samozrejme fotogenický chlpatý granát alias belgický ovčiak Lulu (aj soundtrack a výprava) a potešilo ma, že sa tvorcovia česť výnimkám vyvarovali klišé zvratom. Niekedy mi ale pravdupovediac práve prítomnosť klišé chýbala (väčšie finálne dojatie by akiste bodlo). ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Navenek prachobyčejný psí drama, ale já se rád nechám unést podobně skvěle natočeným, leč mírně patetickým, feel good příběhem. Pokud už člověk pár filmů z podobného ranku viděl, tak jej tu zde absolutně nic nepřekvapí a děj se ubírá přesně tím směrem, jakým čekáte. Důležitá je však ta cesta a Channing Tatum je jeden ze světlých bodů snímku, který přivedl na plátno zřejmě svůj vysněný kousek a umně jej taktéž zčásti zrežíroval. Pro "psí lidi" povinnost. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (5)

  • Film je založený na skutočnom príbehu Carolin a Bretta Rodriguezovcov. Brett sa podieľal na scenári. (Arsenal83)
  • Okrem Kalifornie sa natáčalo aj v Taliansku. (MikaelSVK)

Související novinky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Reklama

Reklama