Tři letecké nehody ve třech týdnech. Podle americké armády se jedná o útoky islámských teroristů, ale podle leteckého experta McCabea jsou dílem geniálního počítačového hackera. McCabeovi se podaří vytipovat další ohrožené letadlo a dostat se na jeho palubu. To už ale řízení nočního letu ovládá hacker Cain. Cílem příští letecké katastrofy mají být atomové reaktory u Washingtonu D.C. Souboj o přežití mezi nebem a zemí začíná. (oficiální text distributora)

Hennes odpad!

Možná jsem cvok, ale na základě všech hodnocení jsem se na tohle chtěl podívat alespoň chvilku a to jsem bohužel udělal. Tohle není katastrofický, ale katastrofální film. Alespoň ta Kristanna Loken. ()

sir-dave

Tady asi opět funguje efekt CSFD, když dá jeden odpad, nahází ho všichni. Sice to není žádná sláva, několik málo chyb, slabší efekty a trochu mi to přišlo jako nepovedená Nebezpečná rychlost v letadle s klišovitými postavami ale, aby to byl 9. nejhorší film? Viděl jsem už aspoň 100 dalších braků. Za Kristannu a k zdejšímu hodnocení se přikloním k 2*. ()

hans500

Mizerný katastrofický film s minimem kladů, vlastně s žádnými, snad pouze Kristanna Loken, ale ta nemá šanci tento film zachránit (naštěstí si po tomto filmu zahrála i v kvalitních snímcích - Terminátor 3 a Království prstenu). ()

DivX odpad!

Někdy opravdu uvažuju, jestli má vůbec cenu zapínat domácí kino! 0% (DĚJ * AKCE odpad THRILLER odpad) IMDb.com: 3,2/10 ()

lennyd

Když v krátké době havaruje již třetí letadlo plně obsazené pasažéry, panuje mezi vyšetřovateli panika. Všeobecným názorem je, že za útoky stojí teroristé z blízkého východu - ale vyšetřovatel McCabe má jiný názor. Podle něj za útoky stojí někdo z vývoje software - a dle své domněnky si vytipuje další ohrožené letadlo. Podaří se mu dostat na palubu, kde si svoji hypotézu potvrdí - za útoky stojí zhrzelý vývojář, který si na nebohých pasažérech ukojuje své ego. Pokud chce McCabe zabránit další katastrofě, musí vymyslet, jak dostat letadlo zpět pod kontrolu pilotů ... Jasně, uznávám - je to kravina. Dokonce věřím tomu, že by si film i ten odpad zasloužil. Ale že by to byl osmý nejhorší film ? To nevím - řekl bych, že jsem viděl stovky daleko horších. Tento - když nic jiného, má alespoň zajímavý nápad, zárodek klaustrofobické atmosféry (ještě že ten borec který mi extrémně nesympatický opustil předčasně letadlo) a Kristannu Loken. Jedna hvězdička za film jako takový, a druhá natruc všem... ()

Palvinie odpad!

Proč? Proč mi to děláte? Tohle prostě NE! Tak katastrofální film v hlavní roli s letadlem, au. Kdyby nebylo všechno tak přehnané - nejzápornější záporák, nejchytřejší klaďas, letadlo na joystick, (pokus o) nejdramatičtější dramatické chvíle, nejděravější scénář, nejvíc nelogický film. Co to mělo být? V čele Kristanna Loken, která sice film zvelebila, ale vážně mi není jasné, proč kývla na tu roli. Jsem také uvedena do rozpaků, jelikož nevím, jestli je Bob Misiorowski tak špatný režisér, nebo si jen říct, že má málo zkušeností. No, prostě 87 minut v ... luftu. ()

Looser

Standardní shitovka druhé třídy o dalším letadle v ohrožení. Hodně mizerné triky, které mi připomněli letecke simulátory z počátku devadesátých let.-).A od začátku jasná linie přípěhu, prostě další Nova záležitost. Zajímavostí je snad jen T-X (Kristanna Loken) jako letuška. ()

xaver odpad!

Málokdy dávám odpad, ale tento snímek si nic jiného nezaslouží. Teroristi musí chrochtat blahem, jak je jednoduché ovládnout letadlo bez toho, aby do něho nasadili sebevražedné komando. Pitomina na pitominu. Začíná to producentem, který dal peníze na takový nesmysl, pokračuje to režisérem, který to natočil a vrcholí to biografy a televizema, které takovéto snímky mají ve svém "repertoáru". ()

Milan25

Tak to byla opravdu absolutní blbost. Navíc závěrečná honička se sanitkou byla naprosto zbytečná. A mimochodem...kam se během filmu vytratí co-pilot?? ()

gumbo odpad!

Jhe. Tak tady mi stačilo vidět poslední půlhodiny a už vím na čem jsem. V 10ti tisícich je přeci jednoduché hrát si s dveřmi od letadla, vždyť přetlak a zima tam vůbec není. A tak bych mohl pokračovat... ()

BeranSon

Dobře, možná je to úplná, totální hovadina, ale já jsem to celý dokoukal a měl sem po tom docela dobrej pocit, takže tu hvězdičku přeci jen obětuji, ale můj soucit hranice má, každopádně nedoporučuji. - 1/10 - ()