Grombergovi jsou velmi úspěšní, dokud se nezačnou bavit mezi sebou. Dědeček Mitchell založil úspěšnou právnickou firmu, jeho syn Alex je v ní úspěšným právníkem, jednadvacetiletý vnuk Asher se ještě hledá a jeho bratru Elimu je teprve jedenáct. Rodinu doplňují babička Evelyn, Alexova žena Rebecca a dědečkův senilní bratr Steven. V plném počtu se scházejí při svátcích jako je Pesach a pokaždé se strhne pěkná mela. Opravdovou soudržnost rodiny však prověří až skutečné krize. A některé rodiny přežijí všechno... Snímek, který natočil australský režisér Fred Schepisi, je pozoruhodný hereckým obsazením. Tři generace klanu Grombergových ztvárnili zástupci tří generací herecké dynastie Douglasových. Ve filmu bok po boku hrají slavný Kirk Douglas, jeho neméně slavný syn Michael, vnuk Cameron a Kirkova první žena a Michaelova matka Diana. (Česká televize)

aLPaC

Mě to na rozdíl od ostatních zde přítomných přišlo dobré. Vládne Kirk Douglas, kterej je prostě boží. ()

josieaddms

Člověk z toho má takovej nemastnej-neslanej pocit. Bernadette Peters a Rory Culkin byli opravdu hodně dobří, ostatní byli takový standart. Hlavně nevím co si má divák z toho filmu odnést a jaké z toho má mít pocity. Nevím co vlastně film chtěl říct. A je to škoda že tvůrce film více nerozkreslil, jak vztahy tak charaktery, protože pak by hned všechno na diváka více působilo. Na mě to působí uspěchané a nedotažené. ()

Kojak

Jedná se o takový rodinný film Douglasů. Nejvíc na mě zapůsobil Kirk Douglas a častu zhulený Cameron Douglas. Celkem jsem se i pobavil, třeba když dělali pokus o vikingský pohřeb (vyslali podpálenou lodičku na jezero). ()

komando20

Nebol to zase taký prušvih ako mnohy tu pišu. taka priemerna americka rodinna komedia z troch generaciu, kde si zahraju Douglasovci. Mimochodom Kirk bol ozaj skvely klobuk dole v tej dobe mal 86-87 a ani netušil to potiahne ešte dalších 10 rokov. ()

Roosevelt

Dva velikáni filmu, otec a syn a jejich životní společné setkání na plátně, které až příliš rychle uteklo. Jako život sám. Hodně nedoceněný snímek. ()