Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside. (Netflix)

dr.horrible

“Beware, Sarah Fier...” Nesúdržný návrat na koniec a začiatok, trpí prehnanou stopážou, rovnako ako nedostatkom minút navyše. Viem si tretí a štvrtý diel predstaviť ako dva samostatné filmy. Určite radšej, než stredometrážnu časť zo 17.teho storočia,  a následný, urýchlený presun do epilógu z nákupného centra.  Nepasuje to. Každopádne, i tak díky za túto sériu. Najlepšia bola dvojka. ()

BoPo

Zakončenie trojdielneho hororového projektu, ktoré sadlo do nastavených mantinelov po všetkých stránkach. Páčilo sa mi zapojenie veľa hercov z predchádzajúcich dvoch častí. Kvalita scenára, vizuálna kvalita, to všetko dostávate servírované ako od McDonald's. Dopredu viete čo dostanete, nie je to zážitok týždňa, ale pochutíte si. Ak by som mal dať poradie podľa úrovne zábavnosti, tak by som Ulice strachu zoradil nasledujúco: 2, 3, 1. ()

Arsenal83

Produkcia Netflix a režisérka Leigh Janiak, rozumej režisérsky Lajniak. Čo iné sa dalo čakať? Len to, že v roku 1666 si bežne lesby lížu v lese intímne ochlpenie, samozrejme na tajňáka, pretože inak bola vtedy spoločnosť tak hnusne kresťanská, zaostalá, proste morálna. Aby sme nezabudli, ten ženský páreček je rasovo zmiešaný, čo je tiež na rok 1666 úplne normálne. Škoda, že tam nepremiestnili aj toho ich úžasne múdreho čierneho tučka, on by bol určite minimálne starostom. Celá premisa je založená na tom, že spoločnosť prenasleduje radiátory, o nič iné v tomto filme nejde. To všetko diabolské a bosorácke, to je tam len ako pozlátko, účel bol iný. Keď sme sa chvíľami aj posúvali k nádeji, že by mohlo ísť o vydarenejší satanský horor s historickou atmosférou, Lajniaková to celé vrátila do súčasnej doby a napätému hororovému divákovi ostali len oči pre plač. Hlavne, že si hlavné protagonistky vymenili sliny a iné genetické materiály. A hlavne, že sa z radiátorov opäť urobili obete. Čo tam po kvalite filmu. ()

corpsy

Aby sa nepovedalo, že každá ´´čarodejnica´´ je zlá. Dnešná doba praje silným hrdinkám, čestne genderovo a politicky korektným. Kde že sú časy Barbary Steelovej, že? Čakal som niečo neočakávané? Že sa dočkám krutej b(w)itch, ktorá smilní z kozlími démonmi, kláti svojím sexappealom duše hriešnikov a preklína bohabojných zaslepencov? Witchfinder General by si tu rozhodne nezarobil, zapadákov Union ( Shadyside ) si to vybaví sám. Časť tretia - Vyvrcholenie, ale nie orgazmus. ()

D.Moore

Na úrovni předchozích dvou dílů, tedy s přehledem natočená atmosférická jednohubka pro nepříliš náročného diváka, kterého první a druhá Ulice strachu zaujala a bavila natolik, že se chce pobavit ještě jednou a dozvědět se, jak to dopadne. Netflixu se to vážně povedlo a rád se někdy podívám na celou trilogii znovu. Pokud bych měl ze závěrečného dílu něco vyzdvihnout, byla by to skvělá hudba Marca Beltramiho a Anny Drubič, a to v první folklorní i druhé současnější půli. ()

• Film obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)
  • Deena (Kiana Madeira) používá ve filmu knihy přilepené lepící páskou k hrudi jako ochranu proti pořezání. Všechny knihy jsou od spisovatele R.L. Stinea – autora knižní předlohy „Fear Street“. (Wade Wright)
  • Během příprav v obchodě hraje píseň „Come Out And Play“ od The Offspring. Ke konci filmu zazní písně „Live Forever“ od Oasis a „Gigantic“ od Pixies. (Duoscop)

Časové pásmo bylo změněno