Akce Mutant

Spolok mutantov

Mutant Action

Komedie / Sci-Fi

Španělsko / Francie, 1993, 95 min

Duše romantika plesá, na první pohled jsem se zamiloval do Frederique Feder, uznejte sami, to je přeci dokonalá žena ! Accion mutante ale nabízí i další Iglesiovskou imaginaci, u které si budete říkat, jestli se narodil jako normální nebo to přišlo až s věkem, osobně si myslím, že s takovou fantazií se už rodí, chtěl bych vidět jeho hračky z raného dětství, jistě z nich dokázal vykouzlit úžasné záležitosti. Alex mne opět nezklamal a já si vychutnal další procházku jeho obludáriem.(9.6.2013)

je to vlastně pořádná ptákovina, která si mě ale i tak dost získala. Nejde tu ani tak o příběh, o nějakou logiku, ani nevadí, že na meziplanetární tématiku se autor vydal zjevně s velmi nízkým rozpočtem. Tady šlo hlavně o prezentaci řady absurdních nápadů, ujetostí a gagů. S překvapením musím konstatovat, že tahle zásoba snímku vydržela až do konce, přestože s ní nešetřila. A to se stává málokdy, většinou takovým filmům dochází brzo dech nebo se už jen čím dál víc opakují. V tomto filmu neplatí žádná pravidla, ale dá se na to snadno zvyknout, skoro by se dalo říct, že je to návykové. Pobavil jsem se. 70%(2.11.2013)

Kultovností na sto (no dobře - tak aspoň deset) honů smrdící prohláškovaná podívaná s pár milými gore-scénečkami. Na 4* to sice není, ale za ten počáteční vélmi slibný rozjezd, pár opravdu povedených vtipných momentů a za sympatickou "pohodovou" atmosféru mutantům klidně udělám protekci - beztak je tu skoro nikdo nezná - a to je docela škoda.(16.3.2007)

Tak tohle mě fakt bavilo. Skvělá atmoška bizarního světa a ještě bizarnějších postaviček, skloubená s vražednou, avšak vtipnou brutalitou (třeba krmení zvyřátka, skoněná pusa unesené, mučeníčko malým capartem). Toho vtipu je tam tolik, že to musí bavit i nejpřísnějšího hráče o kamennou tvář. On navíc i ten příběh je silně originální a pokud jste nečetli Obsah, tak z toho snad budete minimálně tak hotoví, jak já. A navíc skvělej plakát a skvělá hudba "Acción Mutante" od Def Con Dos.(5.8.2008)

Veselica pre milovníkov absurdných filmov. Veselica pre milovníkov násilných, v zabíjaní nekompromisných filmov. Ak ste priaznivcom aspoň jedného zo spomínaných druhov snímkov vedzte, že si prídete na svoje. Ale nezabúdajte, že sa budete zúfalo nudiť a stále čakať na to, kedy príde to vami očakávané ( gore, nadávky, nekorektné zabíjanie ).(12.10.2014)