Projekt Adam

• USA The Adam Project (více)
Trailer 2

VOD (1)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

Trailer 2

Fr

„TY JSI JÁ…“   Pro rodiče s dětmi…(?). Nevím teda jak starý ty děti maj bejt, ale musej bejt hloubavější (aby vocenili vysvětlování - třebas fixního času). Rozhodně nic pro hyperaktivního spratka, kterej by čekal jednoduchou akční, hláškující jízdu. Takže vlastně ani pro mě… Pro blbečka mýho typu, tady prostě není zhola nic! Snad jen to, že Ryan nehraje tu svoji typickou postavu. Akce taky asi stála pár peněz, ale ničím neohromí. Stejně jako (trapná) záporačka. Ovšem má to hodně rodinnejch myšlenek…       /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nikdy jsem neviděl „Návrat do budoucnosti“. 2.) Často posílám sám sebe spát (vobčas taky doprdele, ale to už je asi jiná pohádka…).   ///  Thx za titule „Barbora Vrbová“.   PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  ne ()

HellFire

Tváří se to jako sci-fi s tematikou cestování v čase, ale v jádru je to jen výmluva pro tuctovou rodinnou výplachovku. Ryan Reynolds hraje Ryana Reynoldse a jeho jediná herecká poloha věčně vtipkujícího hrdiny mě začíná hodně štvát. Stejné se dá říct o tom malém klukovi. Nikdy jsem nepodlehl kouzlu filmů s Deadpoolem, ale celkem sem se těšil na třetí díl, kde má být zase Hugh Jackman jako Wolverine. Při pohledu na kolonku se jménem režiséra mě ale jakékoliv naděje na to, že ze trojky Deadpoola bude dobrý film úplně opustila. Shawn Levy je totiž zatraceně průměrný rutinér. P.S. Reynolds ve filmu tvrdí, že letadlo se aktivuje pouze pokud rozpozná jeho DNA, ale z nějakého důvodu ho nerozpozná, když se Reynolds zraní??? Jaký smysl to dává? Jak se tedy dostal do letadla na začátku, kdy ho někdo postřelil? Nebo když padouchové najdou naše hrdiny někde na konci světa u řeky. Jak? Není nad to, když věci dávají smysl. Netflix mi připomíná americkou filmovou produkční společnost Cannon, která taky produkovala tuny filmů a doufala, že se co nejvíc z nich uchytí a vydělá na další produkci. Jen s tím rozdílem, že Netflix sype do produkce stamiliony. Cannonu to vydrželo 28 let. ()

slord

Neprináša to síce nič moc nové, ale je to pohodová jednohubka, ktorá má veľmi fajn osemdesiatkový soundtrack, akčné scény neohúria, príbeh nie je extra originálny (inšpirácia Back to the Future je dosť očividná), no najviac zaujmú tie dialógy o rodine. Na Netflix film to bolo dosť fajn a nejako extra neľutujem čas, ktorý som strávil pri jeho pozeraní. 6/10 ()

JohnCZ

Šablona. Dostatečně akční, vizuálně pěkná, luxusně ozvučená a celkově obstojně natočená levyovina, která je sice příjemně přístupná, místy (možná až moc typicky) reynoldsovsky vtipná a ve finále i mile nepřehnaně dojemná, ale taky jakoby z oka vypadla předchozímu Free Guy, kde také bylo raději záhodno nechat mozek ve spořícím režimu. Být mi 13, tak ale bez debat teču blahem. ()

tron

„Keď poviem, že je to prísne tajné, ty počuješ čo? Čokoláda?“ Cítil som sa pri tom, ako pri sledovaní osemdesiatkových spielbergovčín, ktoré Steven režíroval a produkoval, prípadne tých, ktoré ho kopírovali. Keby som mal štrnásť, asi by som dal 4*, ale po štyridsiatke to na ne vážne nevidím. Tak neoriginálne napísaný scenár plný klišé, predvídateľných zvratov (a povinných scén) a gýčových okamihov som už dávno nevidel. Dobrou správou je, že príbehy o synoch a ich otcoch sú samé osebe silné. Je to dojemné i vtipné, ale takým tým spôsobom „ó bože, toto už som videl stokrát, aká je šanca, že ma to bude baviť? Hm, ale veď je to celkom dobré“. K tomu fajn kasting. Povedal by som, že ak by bol o triedu horší, bolo by to na 2*, ale práve vďaka Reynoldsovi, Rufalovi, Zoe Saldana, prirodzenému Walkerovi Scobelovi a dokonca Jennifer Garner (a to už je vážne čo povedať) je to uveriteľné, sympatické a akceptovateľné. Prvých 40 minút máme dočinenia s konverzačkou troch hercov v dome, bare a na ulici, čo by bolo hrozné, keby si to herci tak neužívali. Následne sa dočkáme množstva CGI a akcie, ktorá vám neodpáli dekel a vlastne je strašne odfláknutá, ale natočená je tak, že vás neuráža. Čiže ako celý film. Nad scenárom vám samozrejme neodporúčam premýšľať. ()

• V čase 01:24:00 pronese 12letý Adam (Walker Scobell) slova „superhero landing“. Přesně tato stejná slova pronesl i Ryan Reynolds (který zde hraje dospělého Adama) ve snímku Deadpool z roku 2016. (Mytopyr)
  • Krabice s pizzou, kterou Adam (Ryan Reynolds) otevře, když poprvé vstoupí do domu, je od řetězce pizzerií Zeeks Pizza z oblasti Seattlu, jak je patrné z horní části krabice. (BMW12)

Související novinky

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (více)