Bývalý obchodník s falšovaným značkovým textilním zbožím Marcus Ray se díky kamarádovi Tommymu Hendricksovi rozhodl přistoupit na legální podnikání. Bez vlastního přičinění se však zaplete do mezinárodního spiknutí, jehož cílem je distribuce tisícovek miniaturních bomb do celého světa, které jsou ukryté ve falešných značkových hračkách či oblečení. Marcus netuší, kdo je přítel a kdo ne... (oficiální text distributora)

Beky

Pro mě druhá klasika a druhý nejlepší JCVD akční kousek!! První je kultovní Double Team!! Van Damme kope, vtipkuje, kope, vtipkuje...Rob Schneider je výbornej sidekick...co chci víc?? Vůbec nic!! Paráda!! Jednou větou: Občas si během filmu řeknete: Chtěl tohle rejža vůbec??:) ()

ywo666

Zvláštne pojatie, zlá kamera a niektoré nepochopiteľné rádoby "vychytávky" mi skazili film. Pritom Van Damme a Schneider sa snžia a ide im to. Knock Off je film kde je slušná akcia a dá sa pri tom zasmiať. Výborné preteky v úvode. Ale režisér film doslova posral. Snažil sa zlúčiť klasickú vandamovku s štýlom Jackieho Chana a obohatiť o niektoré nasilu cool zábery. Nepodarilo sa. Hark Tsui je jediný dôvod prečo je ten film slabý. Inak potenciál vysoký. ()

Iroquaise

...přískokový scénář...pseudopříběh, který slouží jen absurdní nadsázce a zřetězení akce.....akce neni bez chyb, sem tam nějaký ten chaos atd...ale v klíčovejch momentech je to dostatečně vizuálně srozumitelný a efektní...rychlý, tvrdý a agresivní...namísto americký ikonický sebevzhlíživosti asijský cvrkot.....ex post se mi líbí stařičké cinemácké spojení "žlutý až do morku kosti"...kašírovaný triky...potrhlá kamera, která se zpočátku až nepříjemně přimyká k plochám....k zemi, k tvářím atd...digitální průlety, extrémní podhledy a nadhledy... zpomalovačky, mrtvolky, dvojexpozice...závratné jeřábovky.............a je to docela sexy...jak pro dámy...Hark svlíkne Van Damma velice rafinovaně...prostě mu rozdrbe tričko v akci a strčí mu do džín bombu...tak pro pány - skvělá kakaová bitch Lela Rochon...jedna z nejlepších vandammovek...ne-li vůbec nejlepší....zábavná, barvitá a nabušená nápady... ()

haj

Všechny Van Dammovy filmy, který dělaj režiséři z Hong Kongu, ať už Tsui Hark, John Woo nebo Ringo Lam, patří k jeho nejlepším. ()

JohnSmith

Druhá spolupráce Harka a van Dammea není zrovna to,co bych čekal. Akce je sice výborná, ale všechno je to ve stylu hongkongských bláznivých akčňáků z počátku 90. let. Kdo mě celekm příjemně překvapil byl Schneider, který není skoro trapný a působí celkem civilně. ()

ssfan

Předtím, než jsem viděl tento film, jsem si myslel jsem, že nejhorší Van Dammův film je Probuzená smrt, ale nyní považuji Kontraband za jeho nejhorší film. I přesto, že mám filmy s Jeanem Claudem Van Dammem rád, musím uznat, že Kontraband je skutečně béčko se vším všudy - trapný děj, slabé bitky a stupidní přestřelky. Až na pár vtipných hlášek a závod v úvodu filmu mě na tomto "akčním snímku" skutečně nic nenadchlo. Jako pozitivum bych snad ještě mohl zmínit herecké obsazení, jinak to fakt byla bída. Pro fandy Van Damma je to určitě velké zklamání. Objektivní kvalita filmu maximálně 35%. ()

Pecival

Debilně nastříhaná, klipovitá akce likviduje tento film. Tedy ne že by zbytek byl kdoví jaký zázrak, ale Van Damme tvoří s Schneiderem (který tu není tak nemožný jako obvykle) docela ok dvojici. Dál bych si rozhodně uměl představit více martial arts bitek, ne jenom samé přestřelky. Aspoň že na tu LeluRochon se hezky dívalo. ()

sedm.1

Pro mě možná nejlepší van Dammův film,na čemž ale nemá hlavní zásluhu on sám,jako spíš HongKongský akční mistr Tsui Hark.Právě ty asijské vložky ten film povyšují na zábavnou podívanou,plnou docela ucházející akce. ()

ZkuKol

Pro mě asi nejlepší film JCvD. Velmi často máte pocit, že je to naprostá hovadina, ale utíká to tak rychle a s takovou vervou, že to shltnete a ještě máte chuť na přídavek. Z celého filmu prostě čiší, že všichni ví co dělají a že je to baví!!! ()

vitekpe

Uplne odpocinkove becko, s typickym beckovym humorem, prehnane frenetickou akci, modelkou agentkou CIA, prima muzikou, apod. 4- ()

iXtr3m3

Už len z popisu koprodukcie a mien v kastingu bolo hneď jasné, že to bude riadny experiment a aj bol. JCVD a Rob "Deuce Bigalow" Schneider, to by som nebol čakal. Riskantné, ale vo výsledku to nakoniec táto dvojica ťahala, pretože film bol nakoniec experiment vo viacerých rovinách, aj strih bol občas šialený, príbeh si už ani nespomínam, len jednotlivé scény (vozík, nákladná loď či prístav, hotelová izba atď.). 60% ()

wosho

Jeden z posledním vandamových pokusů se vrátit na výsluní ve filmu co má alespoň nějaký rozpočet a jeho fanoučky tento jeho film jistě podržejí,nápadité akční scény a nápad s bum bum riflemy jasně ukazuje,že tvůrci to tak vážně nemyslel.Skrátka stará dobra vandamovka ()

Paity

Filmy jako Kontraband se snažil Jean-Claude Van Damme popostrčit svou kariéru herce někam dál a připomenout světu své jméno. Opak byl ale pravdou a jeho snímky nám všem začaly splývat do jednoho. ()

kolemjdouc

navzdory zdejším hodnocením,mě film pobavil a o to zřejmě filmařům šlo,pobavit diváka ! Už od samého začátku bylo jasné že to je parodie.Akční od počátečních titulků až k závěrečným.A kaskadeři ,včetně VanDamma ,tam fakt byli chvílemi hodně bacaný :-) ()