Bývalý obchodník s falšovaným značkovým textilním zbožím Marcus Ray se díky kamarádovi Tommymu Hendricksovi rozhodl přistoupit na legální podnikání. Bez vlastního přičinění se však zaplete do mezinárodního spiknutí, jehož cílem je distribuce tisícovek miniaturních bomb do celého světa, které jsou ukryté ve falešných značkových hračkách či oblečení. Marcus netuší, kdo je přítel a kdo ne... (oficiální text distributora)

Prochy38

Hodně, hodně odpočinková akční komedie:). Dodnes nechápu, proč všechny výbuchy byly zelené. Van Damme v pohodě, skvělej R. Schneider a k nakousnutí L. Rochon. Pohodové. ()

Skalda

Střihač by sice potřeboval pověsit, ale pokud se podíváte na Harka a jeho projev usoudíte - že je to nakonec ještě klidný film. Jako vždy nápady s kamerou jsou geniální ale te Van Damme už prostě není to co bejval - jestli tedy kdy "něco" byl. ()

Macik

prostě nejhorší Van Dammův film......Aspoň že ten Schneider to tam zachraňuje jinak by to byl ODPAD!!!! ()

Chajimwitz odpad!

Za zmínku stojí fakt,že hudbu k tomuto bezduchému shitu složili bratři Maelovi,zakladatelé americké kultovní skupiny Sparks. ()

Untentrauer

WOW JCVD umí taky běhat po zdi.....Skvělá akční komedi, kde jsem chvílema JCVD nepoznával, dělal tam psí kusy pro něj netipické. Je to velice zdařilý film šitý na míru spíš Jackie Chanovi, ale i přes to jsem byl mile překvapen jak to klapalo. K tomu všemu atraktivní prostředí HK a Rob Schneider. Tahle netypická dvojice fungovala na jedničku! Vřele doporučuji! ()

Brejlil

Nemůžu tvrdit, že by to byl špatný béčkový film. Tsui Hark asi nepředvádí to nejlepší ze své režie, ale občas jsem měl dojem, že vlastně jde o sebeparodii a s tímto přístupem se film dá shlédnout i několikrát. Ani J-C není úplně k zahození. Co ovšem zamrzí, naprosto nezvládnuté vizuální efekty - výbuch Buddhy, co to mělo být? ()

Jožin

Nech si hovorí kto chce čo chce tento film je pecka,,aspoň pre mňa. Van Damme spolu s Robom Shneiderom tvoria príjemnu dvojku, ktorá vie aj pobaviť. odporcovia Van Damma by mali pozrieť tento film a tak posúdiť či je to naozaj iba akčná otrapa !!! ()

RadimFišer

Miluji scénu, kdy běží a rozpadnou se mu boty, o kterých si myslel, že jsou značkové. Řekl bych skvěle zpracovaná kultura místa, kde se děj odehrává. Na tento film bych se klidně podíval znova. Pro akčnost a množství vzpomínek na film po mnoha letech hodnotím za 78 procent. ()

#47

Akční komedie s JCV a Robem Schneidrem, tohle spojení zní už od začátku trochu šíleně, ale vyšlo bez problémů...bitek je tady požehnaně, mají šťávu a působí často velice efektně, srovnání s Jackie Chanem je tady docela na místě. ()

Vakomlok

Jean - Claude Van Damme a Rob Shneider spolu v jednom filmu? Zní to šíleně a místy to i šílené je, ale s odřenýma ušima ještě film patří mezi to lepší, co v kariéře belgické akční mašiny vzniklo. ()

helloween93

I Van Damme si zkusil buddy komedii v režii Harka Tsuie. Moc slavně to nedopadlo. Bojové scény nejsou špatné, ale je jich málo, za zmíňku stojí úvodní závod a závěrečné zúčtování. Schneider mi v roli nezaujal, a tak potěší pouze účast Paula Sorvina. Jinak šeď. 2* ()

MickeyStuma

Jean-Claude Van Damme a Hark Tsui podruhé ve spojení v oblasti, jan jinak, akčního filmu, tentokrát v rychlejší, zběsilejší, ztřeštěnější a, co si budeme povídat, v nejnelogičtější akci, tedy již plně v hongkongském stylu. Tedy v hongkongsky zábavném a vzrušujícím komediálním špionážním thrilleru. Zábavný a vzrušující samozřejmě je pro fanoušky hongkongských akčních filmů. V Hollywoodu tomuto stylu konečně otevřeli dveře králi akčního filmu, což není nikdo jiný než John Woo, a tak toho využil i právě Hark Tsui. V zábavné lince opět dopomohl Rob Schneider a dá se říct, že do těchto akčních skopičin se hodil daleko více, než o tři roky  starším filmu ´Soudce Dredd´ (1995), kde vytvořil komickou figurku vedle Sylvestera Stalloneho. děj je samozřejmě totálně mimo. Tolik nesmyslností a nejpodivnějších etud aby jinak divák pohledal. Jedná-li se samozřejmě o film alá Hollywood. V hongkongské kinematografii je bylo ve své době něco takového doslova tradicí. Nakonec, v devadesátkách jsme si tyto filmu ve videopujčovnách rádi půjčovali. Takže tu máme opět frenetickou akční jízdu jak na horské v celé své bláznivosti. Tsui do každého kopance, skoku či úderu dodal mnoho diváckého vzrušení podpořené typickými detailními záběry, rychlým střihem a stylovými pomalými záběry. Snímek se tak pevně udržuje ve svižném tempu jak v akčních scénách, tak i těch neakčních. Málo se ví, že na choreografii pracoval Sammo Hung, který tímto na Západě v podstatě představil to nejlepší hongkongské kinematografie. Nakonec, filmy jeho a Jackieho Chana mluví samy za sebe. Snímek po celé své stopáži tak nikdy nepolevuje a duo Van Damme a Schneider skutečně funguje. Takže co. Jedná se o filmovou směs zběsilé akce a bláznivé komedie plně v hongkongské stylu cílený jen na fanoušky takových filmů, kteří dokážou vypnout a jen se bavit. Hledat dějovou logiku a smysle kde není ani náznakem skutečně nemá smysl hledat. ()

plagjoklas odpad!

Tak toto nie! van Damme je uz definitivne v bahne a s tohoto sa nedostane. Pekelne trapny film s jednou lespou scenou (nahanacka na autobuse) ale inak velke prazdne NIC. ()

emdvojka

Van-Damme sa tu hrá na Jackieho Chana a Rob Schneider na Chrisa Tuckera....ale tento kontraband končí na križovatke a stále svieti červená.... ()

Razzor_82

Zběsilá Hong kongská béčková jízda. JCVD v plné parádě a Rob Schneider to celé dobře odlehčí. Solidní jsou pak bojové scény. 5/10 ()

Stíba

Zase jeden z filmů kdy se Žán pokouší vtěsnat do svého akčňáku vtipnou linku, ale moc to tam nepasuje. Závodění na rikšách je docela zajímavý úlet, vše ale zachraňuje až akční stránka v poslední třetině a místama zajímavá práce a pohyb s kamerou. ()

Lord Fuck

Tvůrci si asi mysleli, že zpomalený záběry kulek a rozpadajících se bot a jeansů se bude divákům líbit ale mě to dvakrát nenadchlo. Hodně mě to zklamalo :( ()