Zbloudilý Daryl Dixon (Norman Reedus) se nešťastným způsobem přepraví přes Atlantik do Evropy, přesněji do Francie. Zde narazí na nové lidi a skupiny a zapletá se do nebezpečných potyček jednoho klášterního hnutí, které po Darylovi chce, aby dopravil do Paříže kluka jménem Laurent, který by mohl být klíčem k dosažení moderního světa poznání. Do cesty se Darylovi staví nebezpeční lidé, kteří chtějí Daryla za každou cenu dostat. V epizodě se navíc dozvídáme o novém typu chodců. (DragonnCZ)

BFG2000

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začátek tedy strašná bída! Francie, ano, takže pojďme rozjet klasické klišé ala klášter a jeptišky a k tomu domorodci s jablky a holí. Nevím, ale tohle kromě pár zombíků nemělo s TWD vůbec nic společného a sorry, ale Norman je zkrátka slabý a nemá na to, aby utáhnul sám celou sérii. Není to druhý Andrew Lincoln, Alycia Debnam-Carey ani Lennie James. Navíc ten trapný konec... bojím se, že vím, kam tohle směřuje. Škoda. Očekávání byla velká. Totálně promarněný potenciál. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kde se vzal, tu se vzal, Daryl je v Marseille!? Také když jsem ho viděl procházet se po Pond du Gard, působilo to až nepatřičně. Co taky vůbec nepomáhá je francouzština (žabožroutům to žvatlání anglicky s přízvukem není vůbec rozumět). A v neposlední řadě ta neustálá hra na umění. Pořád drama přestylizované záběry… na co si sakra hrajou. Mě se to nelíbí. ()

DragonnCZ

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

,, If I don't make it back, I want them know. Hell, I'm still trying. " Jsem naprosto unešen! Na tento Spin-Off jsem se ze všeho nejvíce těšil a všechny moje přání byli vyslyšeny a otázkou je povedlo se to AMC? Ano povedlo a já se nehorázně těším na další díly. Seriál nám geniálně představuje nové prostředí s novými postavy a zasazením, které působí úžasně a příběh je šíleně napínavý a Daryl coby hlavní hrdina mě stále neskutečně baví a je až k nevíře že tento zbloudilý poutník co se stále pokouší najít Ricka stále žije a má co nabízet. Těším se na další epizody a snad si seriál udrží stálou kvalitu. Narozdíl od pomalu chabého Dead City plný fillerů jsme tu dostali absolutní masterpiece, ale abych nepředbíhal stále nevíme jak nám tento seriál nakonec dopadne, ale já jsem naprosto napnut a těším se jako dítě na vánoce. Jediné co dodám že Angela Kang je bohyně současného Walking Dead a Norman Reedus absolutní božan a sexouš co hraje neskutečně skvěle i když počas příběhu jenom mrmlá a moc vám toho nenapoví a i přes to ho neskutečně miluju a žeru! Dnešní epizoda za 9/10! ()

MIMI.kry

Dávám 1 hvězdu a je to právě kvůli prostředí, mořský přístav a klášter s jeptiškami. Možná neoriginální, ale pořád lepší než věčné bitky, bezduché hryzance od zombíků jsou směšný, co se na tomhle seriálu jiným líbí? Náhodně jsem po čase zkusila zdolat 1 epizodu a je to jediná, kterou jsem dokoukala do konce.  Je to kravina. Bubu bu, zmobci se primitivně potácí, prostřelíš jim kebuli nebo je zabodneš a hurá za dalším, koho zabodnu teď, do koho kopnu nyní, boha jeho! Nesledovatelné. Jediný seriál o zombie, který má něco navíc a uznávám ho, je asijské Království zombie. Tam jsou kromě přihlouplé akce alespoň intriky a místy alespoň trochu náznak děje. Z filmů snad jedině Resident Evil, líbil se mi před 20 lety v dětství. jako obstojný a na tu dobu originální béčko, těžko říct, jak bych hodnotila dnes. ()

• V epizodě se ukazuje nový typ nákazy. Když se mrtvák dotkne člověka a popálí ho, infekce se dá zastavit vypálením rány. (DragonnCZ)