Stitch! Film

Stitch! The Movie

Animovaný / Rodinný

USA, 2003, 60 min

Tak Stitch! film je podľa mňa najslabší diel z kategórie Lilo a Stitch. Je síce krátky, ale dosť nudný, nezaujímavý a čo mne osobne najviac chýba -málo emočný. Jedinou kladnou stránkou je, že je (aspoň podľa mňa) najzábavnejší zo všetkých Lilo a Stitch filmov. Tu som sa nasmiala do sýtosti a takmer pri každej scénke, takže aspoň humor mi tú nudu trochu zahnal. Ale nebyť toho, že Lilo a Stitch je moja naj rozprávka a záľuba, tak by som Stitch! filmu dala asi len 2*. Ale napriek tomu, že ma tento samotný diel nezaujal, aj tak mu dám aspoň 4*. Mohol byť síce oveľa lepší, ale svoju úlohu úvodného filmu k seriálu splnil dokonale.(3.9.2011)

o poznanie horšia ako jednotka ale tento kratky film je skor ako pilot k serialu ktorý potom nasledoval(28.8.2007)

Experiment 626 utekl, ale co dalších 625 experimentů?(25.3.2009)

Velké sklamání oproti prvního dílu.. Jde jen o navázání k seriálu Lilo a Stitch. Chabý děj, nezábavné a krátké...přesto pod tři nejdu...(2.12.2009)

• Herráček

Takovej ne moc dlouhej a ne moc nudnej prequel... Ale já myslel, že Pokémoni už skončili... Ale jinak je to celý dost o ničem...(16.6.2011)

• BlueZero

No zdalo sa mi to trochu slabšie graficky. Príbehovo to nebolo vôbec dobré. Málo srandy.(30.5.2004)

Stitch film je volné vedlejší pokračování skvělého prvního dílu. Z tohoto filmu pak vychází animovaný seriál Lilo a Stich, který již má téměř 100 dílů (v každém se objeví jiný Stitchův bratránek experiment). Kdo má Stitche rád, bude se bavit i u tohoto filmu.(17.3.2007)

Vtipných momentů pomálu, i když některé jsou opravdu povedené. Zábavný záporák i sympatičtí hrdinové. Ale až absurdní didaktičnost se závěrečnými poučeními film sráží dolů. První Lilo & Stitch tak zůstává svými následovníky nepokořen. Na druhou stranu mohla ta pokračování dopadnoud mnohem hůř, tak buďme rádi, že jsou to aspoň solidní, lehce nadprůměrné filmy.(11.1.2007)

A další klasika dětství. /80%(16.8.2018)

Neurazilo.. trochu pobavilo.(13.9.2016)