Barry Wirth (Sam Worthington známý z filmů Velký nájezd a Špinavosti) byl právě propuštěn z vězení a už nikdy, ale opravdu nikdy, se do něj něchce vrátit. Spolu se svým přítelem Johnnym Spiterim a napraveným gangsterem, restauratérem Dabbou, poznávají, že žít v mezích zákona je mnohem těžší, než si původně mysleli. (oficiální text distributora)

Xavy

Pohodička film, který ikdyž bolí hlava nezklame. Nejlepší na filmu je styl chůze pohodáře a zároveň feťáka v žabkách, který dává filmu uvolňující náladu. Bohužel nevim jeho jméno :-) ()

Stereoid

Celkem průměrnej film u kterýho můžete v klidu podřimovat a třeba se i dostat do dobrý nálady. Neni v žádnym ohledu výjimečnej, ale je fajn. nejvíc se mi líbil drsňák Timothy Spall a pohodář David Wenham. Film vám třeba v paměti neuvízne, ale scéna běžícího feťáka v žabkách se hned tak nezapomíná;) ()

G3000

Slušná australská krimikomedie. Sice působí vizuálně trochu sterilně a na začátku jsem se v tom trochu zamotal, ale příběh (jakkoliv je klišovitý) je výborný, docela jsem se i zasmál. Filmu, ale vévodí herci - David Wenham je prostě skvělý, Timothy Spall též a Worthington je rozhodně sympatickým (i když průměrně hrajícím) hrdinou. 75% ()