Filmová komedie režiséra Jana Prušinovského (Most!, Okresní přebor) vypráví příběh dvou bratranců Romana (Kryštof Hádek) a Emila (Robin Ferro), jejichž snem je dostat se na závody Formule 1. Roman vede ušmudlaný autobazar na okraji města, má tři děti a živelnou manželku (Anna Kameníková). Emil, horlivý milovník pořádku, si piplá svou autodílnu v centru a o autech ví skoro všechno. Když jednoho dne Emil v televizní soutěži vyhraje vstupenky na Velkou cenu Španělska v Barceloně, netuší ani jeden z nich, že jejich výlet za snem se brzy změní na divokou jízdu napříč Evropou. Zvláště když se na ně nabalí Štětka (Štěpán Kozub), Romanův kamarád a místní magnet na problémy. (Falcon)

ssarka

strašně jsem se bála, že to mám brát jako drama, což by byla zase česká tragedie....v půlce jsem pochopila, že je to opravdu komedie a dost jsem si konec užila...takže na Prušinovského dobré...hlavně potěšila výborná Tatiana - nee bonbony :) - a dokonce po dlouhéééééé době super rolička pro už všudeotravného Donutila ()

JB001

Viděno právě na ČT a protože jsem si od toho nic nesliboval, tak jsem byl mile překvapen. Povedená road comedy ()

Sa.sa

Super film plný šílených scén i děje... Holt je zde vidět rukopis Prušinovského a to je dobře... Rád jsem se podíval a pobavil ()

A.MacGyver

Klasika. 80% času filmu nuda, klišé a předvídatelné scény. Zbytek celkem zábava. Hádek si tak trochu zopakoval Kobru a Kozub hraje vlastně sám sebe. ()

Hombre8

Stran obsahu je to sice pitomost, ale milá. Potrhlá, veselá oddechovka, suprově zahraná. téměř všichni aktéři sympoši a Hádek, Kozub i Dyková si to evidentně užívali. Cyril jako drsný mafoš překvapil. Vlastně mne nenapadá, která komedie by byla v roce 2022 lepší. Takže komedie roku a ještě k tomu autorská. No není to nejčistší, ale vzhledem k závazku, že autorské filmy maj automaticky hvězdu navíc... ()

mehmed

Další český zaručený mustr na "úspěšnou" crazy veselohru k popukání: zas a znovu šišlající a pitvořící se Kozub, pár zajebistych rádoby Poláků, pár sprostých slov, blbí policajti a příběh, který by scénárista stihl vyplodit během návštěvy velké strany... Ale že to bude zrovna Prušinovský, mě docela překvapuje. Díky Hádkovi a především metamorfóze Dykové v postavu, kdy si dlouho říkáte, je to nebo není Tatiana se to ukoukat dá. Někdy v pondělí v devět večer v televizi nebo na streamu, ale v kině??? Kdysi si pamatuji na francouzské trhlé komedie typu Bažanti jdou do boje, později pak německé Dva nosáče a třeba i Troškovi Slunce, seno... Optikou dneška to byly taky kokotiny, ale nějak to fungovalo.  Dnes tyhle "tygroviny" moc ne... A co se Kozuba týče, mám toho kluka rád, má talent a moc se těším, až mu někdo konečně nabídne nějakou charakterní roli. Ani Spolu se nepočítá, protože i tam zůstává ve své škatulce mentála, ale na druhou stranu,  pokud ho to baví a baví to dost jeho fanoušků budiž. Hvězda už každopádně je. Viděno na předpremiéře, kde celé řadě fanynek svítila očka a hihňaly se sotva se Šťépa objevil na plátně a ani ještě neotevřel pusu. ()

Rapappa

Velké zklamání. V hercích to není, ti byli dobří až výborní, Hádek a Dyková. Jen to prostě jako film nefunguje. V kině bylo generační spektrum a nezdálo se mi, že by film nějak rezonoval. Škoda. ()

Dub01

Myslím že bez zbytečného vulgarismu a vtipných o sexu by tento film byl opravdu vtipný ale je tam toho opravdu moc. Škoda 71,5% ()

Reyer

Kozub začíná být dle mého názoru fenomén. Má obrovský potenciál. Dlouho jsem se tam nezasmal. A ještě ten nádech severních Čech: -) A neuvěřitelná Tatiana V. Dykova, její famózní proměna je neuvěřitelná. ()

MatyRock

Sociální komedie v typickém Prušinovském stylu. Kozub je tenhle rok opravdu všude, pokaždé v trošku odlišné poloze, sice postavené na stejných základech, ale myslím si, že to i tak funguje. Celý ústřední trojlístek, Hádek, Ferro a Kozub, je základním pilířem, jenž je výborně vystavěn. Vzájemná dynamika těchto postav je vůbec to nejlepší a chtěl jsem je vidět společně co možná nejdéle. ()