poster

Láska přichází zvolna (TV film)

 • USA

  Love Comes Softly

 • Slovensko

  Tichá láska

Romantický / Western / Drama

USA, 2003, 88 min

Předloha:

Janette Oke (kniha)

Scénář:

Cindy Kelley

Kamera:

James W. Wrenn
(další profese)
 • Elyssea
  ***

  Žádná velká hrůza. Vztah mezi hlavními postavami je ale poněkud nedotažený a jakákoliv přitažlivost mezi nimi vidět není. Zajímavé je, že víc funguje linie vztahu mezi Marty a Missie, než mezi Marty a Clarkem :) Dle mého názoru se mohli oba mužští představitelé ve svých rolích vyměnit a dopadlo by to lépe.(4.9.2011)

 • sulimo
  *

  Podstoupit před tímhle důkladnou lobotomii se vyplatí....bez toho na to ale koukejte jen se zavázanejma očima a zašpuntovanejma ušima....pak je to totiž uplně nejlepší film. Pokud nehodláte podstoupit ani jednu metodu, která by vás tohohle filmového trápení ušetřila, a pokud jste alespoň trochu normální, dáte tomu maximálně 1 hvězdu, a pokud máte špatnou paměť jako já, už po půl hodině od hodnocení nebudete vlastně vědět, za co že ta hvězda byla, ale to už nebudete chtít znova zjišťovat.(22.1.2011)

 • evca_007
  **

  kýč, kýč a zase kýč. nicméně stejně to ve mě probudilo duši romantika. :-) jedna hvězdička za roli malé holčičky. skye to fakt poddala věrohodně. což se však bohužel už nedá říct o ostatních hercích... od začátku předvídatelný konec zážitku bohužel také moc nepřidal. ale co... na tenhle film se dívají lidé z jiného důvodu než kvůli režii, kameře a střihu ne? :-)(16.1.2011)

 • laik_60
  ****

  je to taká jednoduchá "rosamunda Pilčer" vo westernovom podaní, uhladení herci a herečky, žiadne strasti, vrásky, žiadna špina, jednoduchý - priamy dej, skrátka sladká romantika určená citlivým srdiečkam dievčeniec a mám, túžiacim troška po relaxe a snívaní. napriek mnohým nedostatkom dávam štyri body nech si to naše mamy a babky užijú, a tá malá Bartusiak bola fajn. Film odporúčam najmä milovníkom kresťansky ladenej filmovej tvorby.(21.1.2015)

 • Gurtha
  **

  Od začátku mě tížily mučivé otázky typu, kde Marty vzala vejce na lívance, když již rok putovala divokým západem bez slepice. Navzdory všemu jsem však vydržela do konce a nemyslím si, že by tento film měl potenciál někoho urazit, i když osobně v této tematice dávám přednost snímku Sarah prostá a neuvěřitelná, který podává dané téma realističtěji.(15.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace