Láska přichází zvolna (TV film)

Love Comes Softly

Colleen Halsey

Kostýmy:

Carlie Tracey
  • Gurtha

Od začátku mě tížily mučivé otázky typu, kde Marty vzala vejce na lívance, když již rok putovala divokým západem bez slepice. Navzdory všemu jsem však vydržela do konce a nemyslím si, že by tento film měl potenciál někoho urazit, i když osobně v této tematice dávám přednost snímku Sarah prostá a neuvěřitelná, který podává dané téma realističtěji.(15.3.2012)

je to taká jednoduchá "rosamunda Pilčer" vo westernovom podaní, uhladení herci a herečky, žiadne strasti, vrásky, žiadna špina, jednoduchý - priamy dej, skrátka sladká romantika určená citlivým srdiečkam dievčeniec a mám, túžiacim troška po relaxe a snívaní. napriek mnohým nedostatkom dávam štyri body nech si to naše mamy a babky užijú, a tá malá Bartusiak bola fajn. Film odporúčam najmä milovníkom kresťansky ladenej filmovej tvorby.(21.1.2015)

• evca_007

kýč, kýč a zase kýč. nicméně stejně to ve mě probudilo duši romantika. :-) jedna hvězdička za roli malé holčičky. skye to fakt poddala věrohodně. což se však bohužel už nedá říct o ostatních hercích... od začátku předvídatelný konec zážitku bohužel také moc nepřidal. ale co... na tenhle film se dívají lidé z jiného důvodu než kvůli režii, kameře a střihu ne? :-)(16.1.2011)

Takové nedomrlé. Úvod strašně zbrklý, pokud tvůrci chtěli s divákem zatočit stejně jako osud s hlavní představitelkou, pak to vyvolalo spíš zmatený dojem, než obrovský žal. Všechno bylo dost předvídatelné, což by snad až tolik nevadilo, kdyby těch předvídatelných věcí nebylo dosahováno ještě navíc tak strašně křečovitým způsobem. Krom toho některé scény vypadaly, jako kdyby vypadly z nějaké průměrné komedie. Například když hlavní hrdina našel hlavní hrdinku ve vaně a sedl si přitom na sporák, načež si dal ještě hlavou o stůl. Nebo dramatické odfouknutí peří z vlasů po nakonec úspěšném pokusu o zabití a upečení kuřete. A ten závěr šlo asi vymyslet lépe, tak nějak nedokážu pochopit, proč si nedokázali promluvit i bez toho kusu papíru. Ale abych jen nekritizovala, tak oba hlavní představitelé byli sympaťáci a líbila se mi i mladá slečna.(16.8.2011)

• rikitiki

Zas další film z Divokého Západu, kdy jsou všichni vymydlený dorůžova, vyžehlený a zoubky mají jako perličky. A stejně hladce a sterilně plyne i příběh. Na začátku sice mladá naivka ovdoví, ale pak už je to vlastně procházka údolím žlutých růží. Naučí se vařit, starat o dítě, bez problémů zvládne tuhou zimu, kdy se nedá vyjít na krok, když shoří stodola, nic se neděje, postavíme novu, porodí bez potíží jen s pomocí manžela a mezitím přijde láska tak zvolna, že si ji nikdo nevšimne. Ani divák /23.1. 2011/(23.1.2011)