Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V manželství se jim nepodařilo dodržet jen jediný slib. Že se nikdy nezamilují. Sen ženy o novém životě se uskuteční ve formě prubířského kamene její podnikavosti, odvahy a vnitřní síly. Marty přijíždí na voze do amerického pohraničí, aby tu začala nový život. V důsledku nepředvídatelné tragédie se z ní stane vdova a má pocit, že už ji v budoucnu nic dobrého nečeká. Proto se rozhodne, že přijme nabídku Clarka Davise, rovněž vdovce, a provdá se za něho. Nemůže od něho čekat nic víc než pohodlné manželství, postrádající ovšem žár lásky a trvající jen do následujícího jara. Jak se ale blíží chvíle, kdy se má Marty vrátit do svého rodného města, honí se jí hlavou čím dál tím víc pochybností a znenadání v sobě objevuje upřímnou lásku k novému manželovi, o které už si myslela, že ji nikdy nebude schopná pocítit. (TV Spektrum)

(více)

Recenze (29)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Zas další film z Divokého Západu, kdy jsou všichni vymydlený dorůžova, vyžehlený a zoubky mají jako perličky. A stejně hladce a sterilně plyne i příběh. Na začátku sice mladá naivka ovdoví, ale pak už je to vlastně procházka údolím žlutých růží. Naučí se vařit, starat o dítě, bez problémů zvládne tuhou zimu, kdy se nedá vyjít na krok, když shoří stodola, nic se neděje, postavíme novu, porodí bez potíží jen s pomocí manžela a mezitím přijde láska tak zvolna, že si ji nikdo nevšimne. Ani divák /23.1. 2011/ ()

brumbrum 

všechny recenze uživatele

Pekny rodinny film; davam tomu 4* za dobru myslienku a pekny dej, aj ked to spracovanie je take, nocojaviem, take nizkorozpoctove. Proste este aj ked snezi, tak lietaju papieriky pred kamerou a kladny hrdina zmuri oci a z reprakov idu zvuk "meluziny", jak z komina z Tom&Jerry, ked Jerry je vonku a mrzne a Tom sa vyvaluje pri krbe. Ale dej je fakt pekny, keby boli mali prachy, mohli najat nielen babikovsku blondinku a svarneho tipka, ale normalnych hercov a mohli mat aj kulisy. Dej: zena pride o muza a snazi sa vyrovnat s osudom. Budovanie novych vztahov, pomoc cloveka cloveku, vztah dieta-macocha atd. Dobry material, forma slabsia - ale cenim si to viac, ako pekne zabaleny sajrajt, jak to dnes pozna od slahnutych reziserov. Takze 4* ()

Reklama

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele

Chtěla jsem vidět ještě nějaký další film s malou Skye, tak jsem lupla tuhle westernovou limonádu.. Tak nějak jsem očekávala, co přijde, už podle názvu.. Ano, je to předvídatelné, ano, je to průhledné, přesto mi to nijak výrazně nevadilo.. Skye nezklamala, byla báječná, Katherine Heiglová je pěkná baba a Dale Midkiff sympaťák, k tomu nádherné exteriéry a nakonec se z toho vyklubal pohledný rodinný film, ode mne tři shovívavé hvězdy.. ()

Hedka 

všechny recenze uživatele

Ideálny rodinný film na nedeľné popoludnie. Áno, je priehľadný a pre niekoho možno gýčový, či nasladlý, ale je o samých pozitívnych a dôležitých veciach: o kráse a sile rodiny, o láske, porozumení, o dôvere Bohu, o stratenom šťastí... Ideálna protiváha niektorých akčných trhákov súčasnosti .... Možno rozprávka (nielen) pre dospelých, ale občas VEĽMI potrebná. To aby sme nezabúdali na to podstatné... ()

laik_60 

všechny recenze uživatele

je to taká jednoduchá "rosamunda Pilčer" vo westernovom podaní, uhladení herci a herečky, žiadne strasti, vrásky, žiadna špina, jednoduchý - priamy dej, skrátka sladká romantika určená citlivým srdiečkam dievčeniec a mám, túžiacim troška po relaxe a snívaní. napriek mnohým nedostatkom dávam štyri body nech si to naše mamy a babky užijú, a tá malá Bartusiak bola fajn. Film odporúčam najmä milovníkom kresťansky ladenej filmovej tvorby. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama