Láska přichází zvolna (TV film)

Love Comes Softly

James W. Wrenn

Colleen Halsey

Kostýmy:

Carlie Tracey

Takové nedomrlé. Úvod strašně zbrklý, pokud tvůrci chtěli s divákem zatočit stejně jako osud s hlavní představitelkou, pak to vyvolalo spíš zmatený dojem, než obrovský žal. Všechno bylo dost předvídatelné, což by snad až tolik nevadilo, kdyby těch předvídatelných věcí nebylo dosahováno ještě navíc tak strašně křečovitým způsobem. Krom toho některé scény vypadaly, jako kdyby vypadly z nějaké průměrné komedie. Například když hlavní hrdina našel hlavní hrdinku ve vaně a sedl si přitom na sporák, načež si dal ještě hlavou o stůl. Nebo dramatické odfouknutí peří z vlasů po nakonec úspěšném pokusu o zabití a upečení kuřete. A ten závěr šlo asi vymyslet lépe, tak nějak nedokážu pochopit, proč si nedokázali promluvit i bez toho kusu papíru. Ale abych jen nekritizovala, tak oba hlavní představitelé byli sympaťáci a líbila se mi i mladá slečna.(16.8.2011)

• sulimo

Podstoupit před tímhle důkladnou lobotomii se vyplatí....bez toho na to ale koukejte jen se zavázanejma očima a zašpuntovanejma ušima....pak je to totiž uplně nejlepší film. Pokud nehodláte podstoupit ani jednu metodu, která by vás tohohle filmového trápení ušetřila, a pokud jste alespoň trochu normální, dáte tomu maximálně 1 hvězdu, a pokud máte špatnou paměť jako já, už po půl hodině od hodnocení nebudete vlastně vědět, za co že ta hvězda byla, ale to už nebudete chtít znova zjišťovat.(22.1.2011)

• rikitiki

Zas další film z Divokého Západu, kdy jsou všichni vymydlený dorůžova, vyžehlený a zoubky mají jako perličky. A stejně hladce a sterilně plyne i příběh. Na začátku sice mladá naivka ovdoví, ale pak už je to vlastně procházka údolím žlutých růží. Naučí se vařit, starat o dítě, bez problémů zvládne tuhou zimu, kdy se nedá vyjít na krok, když shoří stodola, nic se neděje, postavíme novu, porodí bez potíží jen s pomocí manžela a mezitím přijde láska tak zvolna, že si ji nikdo nevšimne. Ani divák /23.1. 2011/(23.1.2011)

Ideálny rodinný film na nedeľné popoludnie. Áno, je priehľadný a pre niekoho možno gýčový, či nasladlý, ale je o samých pozitívnych a dôležitých veciach: o kráse a sile rodiny, o láske, porozumení, o dôvere Bohu, o stratenom šťastí... Ideálna protiváha niektorých akčných trhákov súčasnosti .... Možno rozprávka (nielen) pre dospelých, ale občas VEĽMI potrebná. To aby sme nezabúdali na to podstatné...(4.9.2011)

Žádná velká hrůza. Vztah mezi hlavními postavami je ale poněkud nedotažený a jakákoliv přitažlivost mezi nimi vidět není. Zajímavé je, že víc funguje linie vztahu mezi Marty a Missie, než mezi Marty a Clarkem :) Dle mého názoru se mohli oba mužští představitelé ve svých rolích vyměnit a dopadlo by to lépe.(4.9.2011)