V manželství se jim nepodařilo dodržet jen jediný slib. Že se nikdy nezamilují. Sen ženy o novém životě se uskuteční ve formě prubířského kamene její podnikavosti, odvahy a vnitřní síly. Marty přijíždí na voze do amerického pohraničí, aby tu začala nový život. V důsledku nepředvídatelné tragédie se z ní stane vdova a má pocit, že už ji v budoucnu nic dobrého nečeká. Proto se rozhodne, že přijme nabídku Clarka Davise, rovněž vdovce, a provdá se za něho. Nemůže od něho čekat nic víc než pohodlné manželství, postrádající ovšem žár lásky a trvající jen do následujícího jara. Jak se ale blíží chvíle, kdy se má Marty vrátit do svého rodného města, honí se jí hlavou čím dál tím víc pochybností a znenadání v sobě objevuje upřímnou lásku k novému manželovi, o které už si myslela, že ji nikdy nebude schopná pocítit. (TV Spektrum)

jafuska

krásná romantika, jako film na večer je super, tyto filmy mám ráda, co je na tom, že je tento příběh jednoduchý? je o o znovunalezení lásky, krásná příroda, a to bohatě stačí, mě se tento film prostě líbil ()

JajinkaBec

Takové nedomrlé. Úvod strašně zbrklý, pokud tvůrci chtěli s divákem zatočit stejně jako osud s hlavní představitelkou, pak to vyvolalo spíš zmatený dojem, než obrovský žal. Všechno bylo dost předvídatelné, což by snad až tolik nevadilo, kdyby těch předvídatelných věcí nebylo dosahováno ještě navíc tak strašně křečovitým způsobem. Krom toho některé scény vypadaly, jako kdyby vypadly z nějaké průměrné komedie. Například když hlavní hrdina našel hlavní hrdinku ve vaně a sedl si přitom na sporák, načež si dal ještě hlavou o stůl. Nebo dramatické odfouknutí peří z vlasů po nakonec úspěšném pokusu o zabití a upečení kuřete. A ten závěr šlo asi vymyslet lépe, tak nějak nedokážu pochopit, proč si nedokázali promluvit i bez toho kusu papíru. Ale abych jen nekritizovala, tak oba hlavní představitelé byli sympaťáci a líbila se mi i mladá slečna. ()

Alca

Nemůžu si pomoct, mezi hlavními hrdiny to prostě nefunguje. To mi kazilo zážitek z celého filmu, nemohla jsem se do toho vůbec vcítit. ()

Soupalka

Z tématu, prostředí i herců se určitě dalo dostat výrazně více. I když je příběh značně průhledný, scénář i výprava jej mohly více oživit. To se ale bohužel nestalo. ()

evca_007

kýč, kýč a zase kýč. nicméně stejně to ve mě probudilo duši romantika. :-) jedna hvězdička za roli malé holčičky. skye to fakt poddala věrohodně. což se však bohužel už nedá říct o ostatních hercích... od začátku předvídatelný konec zážitku bohužel také moc nepřidal. ale co... na tenhle film se dívají lidé z jiného důvodu než kvůli režii, kameře a střihu ne? :-) ()

atzeer

Ns film jsme se dívali ve škole a moc se mi íbil....takový milý podový filmek u kterého se i člověk zamyslí....a skvělé herecké obsazení. Katherine Heigl mám moc ráda a Skye McCole Bartusiak zvládla svou roli nevlastní dcery úžasně. ()

veronique22

Velmi sympaticka romantarna s uzasnou K. Heigl :-) Dej speje presne tam, kam ma, a konec rozhodne neprekvapi. Ctyri hvezdy a pristi mesic mrknu rada znova :-D ()