Spiderhead

• USA Spiderhead (více)

Vězeň zavřený v supermoderní věznici začíná pátrat po tom, k čemu má vlastně sloužit droga na ovládání emocí, kterou testuje pro geniálního farmaceuta. (Netflix)

swenyx

Nevím co to jako mělo být, ale těžce se to nepovedlo a fakt tomu nepomůžou ani známé tváře. Netflix prostě jede na kvantitu a pak to taky takhle dopadá. Asi si půjdu dát drogu naděje, aby si Netflix uvědomil že takhle prostě ne. ()

Oggy007

Tak tohle byla tak neskutečná nuda, že kdybych strávil tuhle dobu na hajzlu, udělal bych alespoň něco pro sebe. ()

Saxos

Nic nefungovalo. O prvého okamžiku můžete říct "skončí to tak a tak" a v žádném případě se nezpletete. Závěr: nedoporučuji. ()

fafejt001

Až   děsivé  ,  že  by  to  jednou  mohlo  takhle  být !!  Chris   dost  dobrý  i  Teller .  A  ta  Jurnee  měla  krásné  rty  . TO  TEDA  JOOO.  Jinak   to  sezení   v  té  prosklené  místnosti  , někdy  eroticky  laděné  ,  jindy  tam  ukončila  svůj  život  Heather  , snad  ji  píšu  dobře . Drsnéééé !    Jěště  ,  že  to  nakonec  dobře   dopadlo . Útěk  ve  člunu  se  povedl   ,  ale  hlavní  šéf   celého  experimentu   s  letadlem  ,  už  nedoletěl  do  cílové   stanice .  Anebo  vlastně   doletěl  . ()

Jonypony4CZ

Normálně u filmů zůstávám, dofoukávám. Ale i takto "krátká" stopáž byla, převážně kvůli nezáživnosti a debilitě filmu, nepřekonatelnou překážkou. ()

Rudolf.Benes

..Ajajaj,tady nám to zaskřípalo (au,au)a to tak, že mě tento nervy drásající film,vyhodil plombu z šestky vlevo nahoře. Ovšem,ne že by to bylo tak výtečný psychodramatickoakčníkrimidrama,jak se může na první pohled zdát,s výborným hereckým obsazením, ještě lepší režií a tématem které by mohlo (MOHLO!!!!) mít potenciál..!!Je to paskvil,nedoladěný,odfláklý, těžce podprůměrný a nebýt těch hereckých výkonů mohl bych mít tu plombu celou.Chrisi ...?! Ty voe ,co si to tam hrál? Kosinski,ty si unavený z TopGunu , chápu,ale proč do toho tahat filmové hvězdy první třídy, které pořádně neví co mají hrát ?!?! Podtrženo sečteno, chtěl bych vrátit prachy!!!  .. hvězda za nápad ()

flyer.nick

Nápad byl jistě dobrý, výsledky nebyly dobré. Celé to nakonec vyšumělo dost do ztracena. Jako kdyby se tvůrci báli dát na konec nějakou pořádnou pecku. K tomu spousta laciných dětských vtípků a nulová atmosféra. To nezachrání ani parádní herci a peckový soundtrack. Škoda. ()

Polux

5/10 | Po peckovním druhém Top Gunu, bohužel, vcelku studená sprcha a neblahý náznak, že se McQuarrie na place Mavericka asi vážně vůbec neflákal, právě naopak. Těžko soudit, zda si u Netflixu chtěl Kosinski "odpočinout" od náročné a dlouhé produkce Mavericka, nebo od populárního streamingového fastfoodu dostal nabídku, která se neodmítá ("natoč nám tohle a dáme Ti balík, případně bianko šek na další film u nás podle vlastního výběru"), ale je to vlastně jedno, protože na důvod se historie ptát nebude a výsledek hovoří sám za sebe. | Zdaleka nejhorší Kosinskiho film a další naprosto průměrná netflixovka, ve které je slibný námět "zabit" chabým scénářem s haprující logikou (vězení bez ostrahy a zbraní brání lidem v odmítnutí doplnění ampulek, nebo přímo v útěku pryč jak přesně?), levnou produkcí (zhruba tři poloprázdné místnosti v jednom baráku) a klišoidním finále, které je všem divákům jasné nejpozději po půlhodině filmu. | Teller, vypadající zde jako dokonalá mladší kopie Johna Cusacka:-), hraje fajn, Hemsworth si pro něj netypickou zápornou roli hezky užívá ("zlého muže" jsem mu ovšem celý film ani trochu nevěřil:-)), zbytek postav nestojí za zmínku a naštěstí se stopáž zastavila pod dvěma hodinami. Pokud příště, Kosinski, dodáš alespoň svůj obvyklý nadstandard, když už ne ultra kvalitku typu Mavericka, tak jsem ochoten na tuto nedůstojnou "slabou chvilku" zapomenout, ale to bylo naposledy, platí:-)? | PeZet ()

Stinger78

Nápad skvělý, obsazení skvělé, první půlka filmu celkem OK, pak se to ale zvrhlo v takřka počítačovou hru, kdy si hlavní postavy navzájem pouštěly drogy do žil a skončilo to až komicky vypadající honičkou v útrobách "basy", kdy jsem si chvilkami připadal jak v grotesce. Vše pak zakončeno odplutím do slunce a závěrečných titulků. Výsledkem byla jednohubka na večer, na kterou si pak ale člověk už nikdy nevzpomene. ()

DIATOR05

Na tento Netflixovský projekt jsem se velmi těšil skrz trailery, které vypadaly velice zajímavě. Spiderhead si pohrává s podle mě originální myšlenkou drogových ampulí, vysílaných přímo do nervové soustavy, které vás přinutí smát se všemu či mít z ničeho nic strach, a provádí ji skvěle.  Od tohoto filmu jsem nečekal nic akčního, ale zároveň jsem nevěděl, co přesně čekat. Je to spíše film na zamyšlení a hledání detailů než nějaká akce, ale zároveň to není nic filozofického. Celý snímek jsem si říkal, že to bude 9/10 film, ale pak přišel konec. A ten je dle mého podprůměrný. Ano, ten konec mě zase vrátil ze světa Spiderheadu na gauč a já si říkal proč. Proč si kazit takovou šanci? Ještě k tomu CGI v jedné scéně opravdu bilo do očí. Ale jelikož je to dle mého snímek, který z těch, co Netflix poslední dobou vyslal, víc jedinečný a méně průměrný než ostatní. Tak by si určitě zasloužil pozornost a dávám tomu 7,5/10. ()

Milo384

Ze začátku filmu jsem si říkal, že nápad s emocemi je zajímavý, ale postupně je vše nudné a strašné dlouhé. Konec je až komediální. Celé mně to přišlo takové nepromyšlené a nedotažené. Takže nuda a 2* ()

Sopholojong

Neuveritelne povzbudzujuca intro-nakopavacka s legendarnym songom "Oh, clinical... Oh, intellectual, cynical". Kosinski (jeho Tron Legacy a Oblivion kvoli majstrovskej forme milujem) si ale tentokrat odhryzol prilis velke susto. Za prve nevhodny casting - na Chrisovom mieste mal byt Miles a opacne. Hemsworth je pozer (nie herec), mal mat prave ulohu zadumaneho "vazna" a Teller sa svojimi, o dve triedy lepsimi charakterovymi vlohami, hodi prave na "posahaneho experimentatora". Za druhe ma to malo vysvetlujuceho pozadia... Preco? Ako? Kym? Na druhej strane ma to akymsi zvratenym sposobom bavilo (napad z flastickami na chrbte, meniacimi spravanie, originalny), co bude dalej a chemia medzi Jeffom a Lizzy bola velmi "zivocisna". Twist na konci (decko v aute) ma ale nijako neprekvapil... Miles Teller, ak si bude lepsie vyberat role, ma na to dostat sa do ligy medzi legendy typu Bob DeNiro, alebo Al Pacino. Je to obrovsky talent a prave tu je alfou i omegou "jakz-takz" udrzatelneho divackeho zaujmu. 5.5 az 6/10 ()

MartinNewman

Tak nějak nechápu , kterého tupana napadlo k tomuto filmu dát přívlastek akční mimo jiné. Akční to rozhodně není . Je to prostě sci-fi komorní drama a i přesto že je dobře obsazené a režie se chopil nadějný Kosinski tak výsledek je nudná naleštěná bída. Mohlo se to udělat úplně jinak, ale takhle zbyde po shlédnutí pusto v hlavě, pachuť v hubě a rozpaky jak mohl tak nadějný tým tak odfláknout možnost natočit něco kloudného. A to dokonce Hemsworth ukízal že fakt umí hrát a i přes celkový prúser nakonec podal nejlepší výkon co mohl. Víc jak za dvě hvězdy to nevidím a ani už nemíním ztrácet nad tímto posraným veledílem slova. Kde nic není, ani smrt nebere. ()

Třetí Deadpool zůstane sprostý

Třetí Deadpool zůstane sprostý

05.06.2022

Hemsworth, Smollett a Teller v nové sci-fi

Hemsworth, Smollett a Teller v nové sci-fi

01.10.2020

Režisér Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick, Nevědomí) si vyhlédl další projekt. Podle serveru Deadline filmař nyní chystá sci-fi Spiderhead pro streamovací službu Netflix. Děj filmu je přirovnáván ke… (více)