Dash & Lily (TV seriál)

Dash & Lily

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2020, 3 h 24 min (Minutáž: 23–27 min)

Taková milá a příjemná romantika z vánočního New Yorku, která splní svůj účel a dobře funguje jako taková jednohubka na naladění před Vánocemi. Příběh rychle utíká (kratší epizody jsou bonus) a love story Dashe a Lily, kterou naplňují známá klišé, se dobře sleduje a slušně se u ní odreagujete. Další řadu bych nepotřeboval, ale tuhle jsem si docela užil.(20.12.2020)

Četla jsem knihu a i když to říkám málokdy, seriál se mi líbil mnohem víc. Vyhovovala mi délka stopáže jednotlivých dílů. U těch v první půlce jsem se ani nestíhala nudit. Dashovi jsem na chuť nepřišla, Lily byla dětská, naivní, ale taky kurážná, což se mi líbilo. Vánoční atmosféra byla místy fakt pěkná, škoda, že tak kolísavá. Ke konci mě to bavilo míň a míň, závěrečný díl, plný klišé podle mě seriál trochu zazdil.(11.11.2020)

Vánoční pohádka pro romantiky, kteří milují Vánoce, (vánoční) New York, knihkupectví a romantiku. A taky jim zároveň nevadí trocha toho klišé, na můj vkus ho bylo ho ke konci bylo možná až moc. Ale jinak za mě vánoční pecka roku 2020, kterou si za rok ráda pustím znova, protože vánoční náladu navodí naprosto neuvěřitelně.(23.12.2020)

Upřímně moc romantické filmy a seriály nemusím. Ale na druhou stranu miluji Vánoční tématiku a v tomto propojení to udělalo dojem i na mě. Líbí se mi originální způsob seznámení, autorka předlohy odvedla kus práce. Ale film krásně natočený. Stopáž akorát, opravdu je tam cítit láska a předvánoční čas ve vzduchu a nenásilně vás to pohltí. Trošku nereálně afektovaný gay pár v pozadí, který ale děj hezky doplňoval. Největší plus bych dal tomu, že hlavní postavy nebyly ideální. Ani Dash, ani Lily nevypadají jako typické americké hlavní postavy, vypadají "normálně." A funguje to daleko lépe. Za mě 5 hvězd a velká pochvala!(10.12.2020)

Binge-watching normálně neprovozuju, ráda si se seriálem prožiju pár týdnů/měsíců, ale Dash & Lily jsem podlehla okamžitě. On nesnáší Vánoce, ona je miluje, oba zbožňují knížky a seznamují se postaru, romanticky, bez mobilů a internetů... I cynik ve mně občas potřebuje něhu. Chvíli si teď pluju na obláčku... 😍(12.1.2021)