Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Cynik Dash a veselá Lily si ve vánočním New Yorku na různých místech předávají červený zápisník se vzkazy a výzvami. Protiklady se o Vánocích prostě přitahují! (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Tolik za vlasy přitažených momentů v jedné minisérii jsem snad ještě nikdy neviděl, ale když ono to nakonec bylo tak milé. Vizuálně hezky barevné (skvělé outfity), přiměřeně romantické, ale pořád zábavné a roztomile vtipné, se sympatickým obsazením. Navíc zaobalené do takového toho jakoby staromódního intelektuálního hávu bez chytrých telefonů, sociálních sítí a otravných seznamek. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Očividná snaha udělat z Dashe a Lily nejzajímavější lidi v New Yorku byla dost otravná. A tak se nám snaží namluvit, že sledujeme dva na okraj společnosti odstrčené introverty, kteří ale náhodou mají po ulicích tolik přátel, kteří pro ně jsou schopni udělat věci, které normálně nežádáte ani po nejlepších přátelích, bez toho, aniž by jim za to třeba jen poděkovali. Přitom by i bez té hry na odstrčenou byli celkem fajn. Takže, pro navození vánoční atmosféry dostačující, víc po tom nechtějte. ()

Reklama

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Vánoční pohádka pro romantiky, kteří milují Vánoce, (vánoční) New York, knihkupectví a romantiku. A taky jim zároveň nevadí trocha toho klišé, na můj vkus ho bylo ho ke konci bylo možná až moc. Ale jinak za mě vánoční pecka roku 2020, kterou si za rok ráda pustím znova, protože vánoční náladu navodí naprosto neuvěřitelně. ()

Bebacek 

všechny recenze uživatele

Binge-watching normálně neprovozuju, ráda si se seriálem prožiju pár týdnů/měsíců, ale Dash & Lily jsem podlehla okamžitě. On nesnáší Vánoce, ona je miluje, oba zbožňují knížky a seznamují se postaru, romanticky, bez mobilů a internetů... I cynik ve mně občas potřebuje něhu. Chvíli si teď pluju na obláčku... 😍 ()

Sinecod 

všechny recenze uživatele

Čistých pět to není, jenže ono je to tak miloučké! Čert vem vánoční tématiku, Vánoce nijak neprožívám a americké romantické vánoční filmy už vůbec ne, ale hlavní postavy, jejich způsob seznámení i jejich přemýšlení bylo snadné si oblíbit. Bylo by pro mě jednoduché kamarádit se s někým jako je Dash. Příjemná jednohubka, která mě spíš, než do vánoční atmosféry, hodila do nálady prvních rande a lásek, do doby, kdy tohle všechno bylo jednoduché. Tím spíš, že se tenhle počin obešel bez všech těch moderních aplikací a divných nedorozumění, díky technickým problémům. Protože knihy jsou prostě důležité. ()

Galerie (120)

Reklama

Reklama