Může věda pomoci najít vysněného partnera? Jedinečná světová romantická show, ve které hraje hlavní roli láska. Ženich s nevěstou se poprvé uvidí na vlastní svatbě, odjedou na svatební cestu a měsíc žijí ve společné domácnosti. Vyjde jim to spolu? (TV Nova)

tyna97

Budu jedna z mála s tak vysokým hodnocením hned po prvním díle, ale musím uznat, že jsem celou hodinu byla hrozně naměkko. První polovina mi přišla hrozně úsměvná, až trapná, ale ne v tom špatném smyslu. Spíš jsem se tak nějak cítila trapně za ně a obdivuju všechny, co seberou odvahu a do něčeho takovéhoto vstoupí. Od poloviny, kdy už na 100 pro bylo jasné, co ty dva čeká a nemine, po výběru šatů, obleku, šperků aj. jsem si říkala, jak je to hezký a jak by to bylo zakra zajímavý tohle prožít na vlastní kůži, pač mi to upřímně nějakým způsobem příjde hrozně kouzelný, poznat manžela, co by se ke mně měl hodit a dle toho jejich výzkumu hodí, až u oltáře, kdy vlastně ani není cesty zpět a to slovo „ano“ už padnout musí. O projektu jsem nikdy neslyšela, před časem jsem viděla až tu pozvánku na casting a víc si o tom stejně nezjišťovala. A jak mě nakonec překvapilo to, co jsem právě viděla! Miloučké, závidím a zároveň obdivuju všechny. A fandím! ()

franya69 odpad!

Dalšímu USAhovnu vetřivšímu se na naše obrazovky "sdílím" odpad s hvězdičkou! Nic debilnějšího jsem dlouho neviděl a doufám ani neuvidím... ()

Vabr odpad!

Bylo na to hodně upoutávek a to i na internetu, což mě překvapilo, že se takhle snaží, tak jsem si řekl, že se na to podívám a bude to určitě kravina. Kravina to nebyla, spíš jsem se u toho nudil. Kamerově a celkově to je docela dost amatérské, nechápu koncept toho pořadu, když tam mají kupu lidí a každýmu někoho nepřiřadí. U rozhovorů s kamarády a s mámou jsem si úplně říkal, ať to co nejdřív utnou, protože to bylo tak strašně falešné a příšerné se na ně dívat. Třeba jak se ta máma tý 23 letý Ukrajinky furt na lavičce nakláněla a nepřirozeně cenila zuby. Záběry z jejich mobilů jsou zbytečné stejně tak 4 krát za pořad zopakovat, co po partnerovi/partnerce očekávají. Pořad je nudný, vadí mi, jak to furt berou z hlediska vědy. Je jasné, že i ty, které to trochu to baví, musí přestat bavit, protože se tam ve výsledku bude dít to samé. Ale na druhou stranu doufám, že nebudou nic přidávat nebo přehánět, jen aby to bylo zajímavé, protože to by kleslo ještě níž. Máma i babička se na to dívaly také a přišlo jim to hezké a dojemné. Po pořadu následovala Výměna manželek, tak jsem se koukal, protože ukázky vypadaly zajímavě a bylo to stokrát lepší než tohle! VYHODNCOENÍ: LÁSKA NENÍ O VĚDĚ! ()

Dogfish odpad!

Dal jsem tomu pár minut a -odpad - jako vyšitý. František řekl 6 vět a 7krát řekl -sdílet-. To je dnes velice moderní slovo. Doufám, že i tu Natašu bude s někým sdílet. ()

Razzor_82 odpad!

Svatba na první postřeh. Natálka je obyčejná ukrajinská děvečka a hledá hodného, svalnatého, bohatého a inteligentního manžela. To vše cestou chemického pokusu. Ejhle, selekce se ale nepodařila. Místo Brada Pitta na ni vyšel František dobrota! Další šílená frenčíza TV Nova, která tahá lidi jen za fusekli! Je mi líto lidí co tuhle šarádu berou vážně. 0/10 ()

FOCKE_WULF

Naše civilizace je ultraúspěšná v predikcích, staví si totiž matematické modely a jde na vše chytře a vědecky, takže předpovědět výskyt tornáda, za jak dlouho tálibové obsadí Afghánistán nebo kteří 2 lidé spolu budou tak synchro, až z toho bude ostatním blivno, je pro ni směšnou hračkou. ()

Karp

Připojit komentář o odpadu a ulevit si nad pokleslostí televizní zábavy by bylo poměrně jednoduché. Vlastně nakonec vidím největší problém v něčem, s čím jsem prozatím konfrontován nebyl, a to je předpokládaný velký počet dílů rozložený nejlépe hned do několika řad. Jaké bude očekávání u dvacátého dílu, u třetí, páté řady? Kdy si ti dva vjedou do vlasů, kdy si padnou do náručí, kdy si začnou být lhostejní nebo se z nich stanou kamarádi? O mnoho víc očekávat nelze... To, co je nyní nové a neotřelé (Kdo by si vzal alespoň naoko někoho, koho ani v životě neviděl?) vyprchá. Je to vlastně jen jiná alternativa seznamovacího pořadu, který jako takový z obrazovek prakticky vymizel. Dívat se na seznamku už TV diváka nebavilo. Tak to pořadí obrátíme. Ať se nejdřív vezmou, koho jim vybereme my, a seznámit se mohou pak. Jako nápad to vlastně tak špatné není, jenže kdo by se šel tímto způsobem seznamovat do televize...? Veřejný striptýz životů a emocí, který nemá větší šanci na úspěch než seznamování v běžném životě. Na druhou stranu to musí být pro vyznavače adrenalinu poměrně silný zážitek. Což může značit něco o motivaci a nejsem si úplně jistý, jestli to také není menší či větší diskvalifikace celého toho snažení? Jaké bude konečné hodnocení nevím, ale kdybych byl majitelem komerční TV stanice a někdo by se mě zeptal, zda chci něco takové vysílat, řekl bych ano. Nejméně na jednu řadu to za pokus stojí, svatby jsou populární, reality show v různých podobách také a námět nabízí dostatek možností k emocím všeho typu a druhu. Je to jiná devalvace a vytěžení společenských rituálů a formy lidského soužití, ale lidé jsou a budou na takové zážitky zvědaví. Scénář ničím překvapivým nebyl, zřejmě se držel licence, provedení bylo poměrně profesionální, ale sterilní... Námět - zajímavý: 70%. Realizace - unylá: 10%. Aktéři - hezcí, z poloviny zajímaví, ale poněkud umělí a nepřirození: 50%. Opakovatelnost - prozatím do druhého či třetího dílu: 20%. Exteriéry - slušné, ale nepůsobivé: 40%. Výsledné hodnocení po 1. dílu: 38%. ()

Domca94

Budu patřit zřejmě k minimu lidí, ale docela se mi to líbilo. Možná je to proto, že jsem nedávnou viděla Láska je slepá a tohle mi prostě k tomu sedlo. Projekt je to zajímavý, jsem zvědavá, jak ty páry nakonec dopadnou. ()

wesi96

8/10. I když je to bizarní, tak se to společně s Výměnou manželek stalo moje guilty pleasure. Přijde mi to jako ta lepší Reality Show tady v Česku a rozhodně je to koukatelnější než polovina nynější televizní tvorby. ()

Daginka odpad!

Jako správnej bizár fan jsem si tohle nemohla nechat ujít. A co se jeví jako hodně neobvyklej začátek manželství, se vlastně ukáže být až nebezpečně tradiční. Baba si třeba po celých dvou dnech (!!!), co zná nastávajícího, stěžuje, že už "to není, jako to bývalo na začátku" (objímání, držení za ruce etc.). Načež vyděšenej novomanžel trapně hledí do země a nejspíš by v tu chvíli byl raději, kdyby spadl do klíčové dírky. Takže nakonec úplná klasika. :) -56%. ()

borohub

Já vím, že moje hodnocení je asi přehnaně vysoké, ale podle mě je to od dob štik největší bizár co televize přinesla. A těšil jsem se na každý díl a na následnou diskuzi na idnesu. Mnoho zdejších "intelektuálů" to odsuzuje, ale přitom to žerou více než kdokoliv jiný (to je vidět i na té diskuzi na idnesu). Můžeme řešit jak moc to je a nebo není nahrané, ale obávám se že osoby jako Natálka či Petra (které jsou blbé jak tágo, ne moc pěkné ale šíleně sebevědomé), či Radek skutečně existují a k podobně labilním jedincům můžou dát kohokoliv a o zábavu je postaráno. Každopádně si ale myslím, že páry byly spíše vybrány tak, aby si co nejméně seděly a aby se do další série vůbec někdo přihlásil tak dali dohromady dva lidi, kteří fakt docela fungovali (Štěpánka a Pavel). Že si ve finále řeknou ano tři páry nejspíše nečekali ani na nově. Srali mě tam ti "odborníci", kteří vztahům rozuměli asi jako průměrná diskutujicí na emiminu, ke všemu jejich role tam byla úplně zbytečná. Už se těším na další sérii 70% ()

lake-lake

Originál neznám, tak se vyjádřím jen k tomu, co bylo k vidění zde; zároveň nevím, co nákup licence dovoluje. Protože: mohlo to být třeba zajímavé, kdyby docházelo k nějaké interakci mezi adepty, např. aniž by tušili, že jsou již konfrontováni s protějškem, a kdyby svatá trojice odborníků měla na víc než se jen tvářit důležitě (a odborně). Pachový test sice odhalí shodu DNA - čím víc příbuzní, tím víc se odpuzují, ale to je asi tak vše. Možná je to náhoda, ale uspěli ti, pro které je takový způsob seznamování zbytečný. Anebo je to jen pouhopouhý marketing - setkají se dva fotogeničtí, podle pop-měřítek úspěšní, zdraví, mladí, a byla (bude) svatba. Pokud to nedopadne, dojde k tomu, čemu se za totáče roztomile říkalo "půjdou od sebe" (a že takových bylo :-) ) A nic se - doufejme - nestane. Protože "ženich" vícekrát projevil mnohem větší citovou nevyrovnanost než panna nevěsta. U "odborníků" pak nejvíc vadila již ta zmíněná prkennost, navíc spojená s absencí taktu - to když psycholožka vyklopila svůj naučený, sladce omluvný part ještě předtím, než neúspěšný jinoch otevřel obálku. Slečna se neztratí, má namířeno mnohem výš a dál, i když možná později. Mládežník se vrátí k partě beach volejbalistů a kočky všech velikostí budou spokojené. Další sledování (alespoň pro mě) nemá smysl. ()

ostravak30

Asi takhle, pořad sám o sobě je jen pro absolutní magory. Nikdo normální nepůjde do svatby s člověkem, kterého poprvé uvidí až na vlastní svatbě. Nutno ještě dodat, že svatba stejně jako obřad neplatí - tedy vlastně od názvu až po celý princip "hry" nedáváí smysl. Dalším důvodem pro toto hodnocení je bohužel fakt, že například Natálie s Františkem lhali. Bylo to na popud autorů pořadu, ale lhali. Už dávno věděli, že to spolu nezkusí, přesto tvrdili do poslední chvíle, že se rozhodují a pak odpověděli, že to spolu zkusí. Tím je dokázáno, že celý pořad je v pravdě zmanupulovaný a nejedná se o reality show, leč pouze o divadlo pro diváky. ()

Kokutek odpad!

Ona a on ve vířivce...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...mámo, těm to určitě klapne...jak ta klapka... ()

DonBraso

Hodnotím jako reality show.Koncept je fakt trochu bizarní,ale o to jde.Výběr postaviček by taky nebyla na škodu,ale proč tam jsou rádoby tři odborníci,který si sami hážou hovna na hlavu nechápu.Ty dvě rádoby nesympatický odbornice jen dokazují to,za co v reálným životě vyhazujete prachy.Produkce jak jinak hraje show.To mě vždycky sere nejvíc,jak tam vidíš jak všechno organizují oni a rádoby milující musí díky smlouvě dělat to co oní chtějí.Z tohohle je to cítit neskutečně.Originál neviděl,ale očekávám podobný průběh.Zajímavost to je,ale realita je trochu jiná.Jinak Pavel a Radek mají nějaký emoce,ale ta psychoterapeutka co mluví jak dlaždič...bože...proč neexistuje verze bez těch keců:D 50% ()