Skupina profesionálních zabijáků, vedená Ericem Gaussem (Matthias Hues), usmrtí všechny zaměstnance jednoho bankovního úřadu v L. A. Jediný, komu se podaří přežít, je Paul Damone. K němu přijíždí na dovolenou jeho bratr Johnny (Lorenzo Lamas), nejlepší lovec lidí z Bostonu. Stává se svědkem vyvraždění celé Paulovy rodiny. Johnny se rozhodne Erica najít a pomstít smrt svého bratra. Pátrací eso je jeden z lepších filmů, ve kterém Lorenzo Lamas ukazuje své bojové umění. (videofil)

jjimmy

asi jediný Lamasov film, ktorý som videl celý... tretia hviezdička je za bitku v telocvični:D tak to je vážna vec :D ()

Stanmi

Pohodový akčňák z 90. let, Lorenzu Lamasovi se evidentně líbí povolání lovce lidí a tak po svém opusu Odpadlík se rozhodl toto povolání využít i v Pátracím esu, tentokrát se bude snažit chytit bandu vrahů kteří zabili jeho bratra s manželkou. Ačkoli se filmy Lorenza nemohou pochlubit bůhvijakou kvalitou, tak Pátrací eso patří k tomu nejlepšímu co se Lorenzovi povedlo. Bitky jsou více než obstojné a Matthias Hues je jako záporák naprosto ideální. Prostě zábavné béčko se vším všudy. ()

bobin

Akční odpadlík Lorenzo Lamaz je opět neprůstřelný. Další šedivá průměrnost, kde se vše akčně opakuje a nic Vás nepřekvapí, ani neuspokojí. Průměrná nuda, kde Lamaz opět všechny kolem povraždí. ()

Riker

První film s Lorenzem Lamasem který jsem viděl jako kluk na VHS. Ale nejvíce si mě získal záporňák Matthias Hues, tenhle člověk na mě působil jako šelma na lovu. Závěrečná bitva mezi oběma borci je moc dobrá. ()

lopja

Tento film by sme mohli zaradit do skupiny karate filmov kde hlavnu postavu stvarnil znamy serialovy herec Lorenzo Lamas. Dej filmu nieje nicim vynimocnym. Snad ukazky bojoveho umenia su na celkom dobrej urovni ale urcite by som ich nezaradil medzi tie najlepsie.Je omnoho viac filmov kde boli lepsie a kvalitnejsie spracovane.Ako som uz spominal dej neuputa nicim novym a ani na efektoch si nedali extra zalezat.Takze tento film by som definoval ako taky priemer s nejakymi bitkami a obcas strelbou ()

JesterKruger

Ty Vole!!!!!!!!!! Tak to jsem fakt nečekal.... Koupím Film v pošetce od strašné české distribuce s názvem Řitka Video, která nás už několikrát podvedla..... ALE TOHLE?????? Tento... Film je AKČNÍ!!!!!! film NENUDÍ Film má GENIÁLNÍ KONCEPT!!! Film má DOBRÉ HERCE!!!! Já se asi v této recenzi nedopíšu, protože to je luxus všech luxusů. ()

jonnybe

čekal jsem sr...ku, ale byl jsem překvapen. Docela slušný akční mlátící scény a docela občas slušný hlášky. Ani tam nebylo moc americkýho patosu. Lamas překvapil. BTW.. Aikido vypadá trochu jinak. ()