Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Obyčejná rodina, která žije na předměstí dostává jednoho dne možnost odstěhovat se do ´lepší´ čtvrti mezi vyšší střední vrstvu. Všichni členové rodiny očekávají tuto změnu. V novém snobském prostředí však nastanou různé nečekané potíže. (oficiální text distributora)

Recenze (19)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

A proč ne i u nás : Gross a vedle Špindírovi, Špidla a vedle Špindírovi, Klaus a vedle Špindírovi, Paroubek a vedle Špindírovi , řeknu Vám, chudáci Špindírovi. ()

Henk 

všechny recenze uživatele

Onehdá jsem přistihl manželku se hlasitě smát u televize, tak jsem zbystřil pozornost a jal se film sledovat také. Nejsem příznivec crazy komedií, ale tahle konina byla čímsi jiná, jakoby mně bližší, než bývají výtvory americké provenience. Zde podávaný humor mi připadá jakoby přirozenější, přítulnější, než u komedií tohoto ranku běžně bývá. Velmi svérázná holandská rodinka mi hned napoprvé docela přirostla k srdci a dávám čtyřku i když bych hodnotil spíš 3,5 ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Musíme předejít infiltraci všelijakých individuí, která sem nepatří." Jeden by řekl, že smečka věčně opilých, vydírajících a incestujících Špindírů se mezi všemi těmi lékaři, právníky, důstojníky a podobnými snoby bez problémů ztratí, ale kupodivu se tak nestalo. Vlastně je to z hlediska zábavy dobře, jenže já nemám rád snoby ani nepřizpůsobivé, takže jsem se chvíli dokonce odmítal bavit. Jenže pak mě mazaně do postele zatáhly Kees Špindírová s Yolandou Kruismanovou a já, i když jsem slušně vychován, jsem tam najednou ty čtyři hvězdy viděl. ()

progression 

všechny recenze uživatele

Překvapivě docela povedená nizozemská komedie, která (myslím) pobaví více než zdejší celkové hodnocení nasvědčuje. Přehlídka netradičních individuí se všemi jejich klady i zápory (hluchý dědeček nemá chybu), poměrně dost vtipných scének, které pobaví a dost fórků je i docela originálních, takže se divák docela dobře baví a chvílemi i přemýšlí jak by takováhle rodinka "přežila" u nás. ()

L'Alpagueur 

všechny recenze uživatele

Nizozemská obdoba raných filmů Zdeňka Trošky, konkrétně trilogie Slunce, seno. Paní Špindírová (Nelly Frijda) trochu připomíná Škopkovou Heleny Růžičkové a ještě více se senilní dědeček na vozíku podobá babičce na posteli v podání Valerie Kaplanové. Nejedná se rozhodně o nic intelektuálně převratného a na můj vkus by film mohl být kratší, ale rozhodně to pobaví. ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama