Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Frollka

Zajímavá myšlneka filmu, velice úchvatné herecké výkonu. Avšak na konci, už se mi film docela zajídal, neustále sledování Claire Forlani jeslti se rozpláče nebo ne, mě na konci již vážně začalo otravovat. ()

israfel

Rozjazd parádny, dlhá romantická scéna po odchode z kaviarne, ukončená stretom s kapotou auta ma jednoducho dostala :) Na konci som ale ukrutne trpel, najmä nekonečnými pohľadmi Claire Forlani, ktoré mi ktovie prečo strašne liezli na nervy a posledná hodinka bola na cukrovku.. ()

ladanda

Mrazivé nadpřirozeno a hluboký lidský podtext, to je to, co mě dostalo. Herecké výkony hlavních protagonistů jsou přesvědčivé a filmu nemám co vytknout. Za zmínku stojí vedle skvělého A. Hopkinse i výkon B. Pitta, který se s rolí smrťáka vypořádal více než bravurně. Jeho toporné komično – super! ()

GrifHi55

Nevím, co máte všichni proti Pittovi, copak Vám není jasné, že to, jak to zahrál, tak bylo jasně naplánované, že to zahraje takhle a takhle to mělo být? Jak byste vypadali vy, kdybyste přijeli do uplně cizího světa, kde i podání ruky jako pozdrav je pro Vás novinka...taky zmateně a nemotorně, stejně jako Smrtka v podobě Brada Pitta, a mi se moc líbilo, jak to zahrál,zvlášt, když tam byly jasné momenty suverenity a nadřazenosti v jeho chování, když bylo třeba, o Hopkinsovi ani nemluvim, klasicky nadstandartní výkon a Claire Forlani byla krásná jako vždy. Jistě, je to sentimentální až hrůza na konci, ale řekněte, nepotřebuje člověk (hlavně ženy) taky občas takovou dávku? Uvahy o životě, o lásce, o smyslu peněz v životě. vše tu je...není to dokonalý film, ale ani zdaleka ne špatný. 80% ()

Angelie

Co muze spojeni Hopkinse a Pitta ve filmu vytvorit ? Tenhle uzasne dojemny film, me tedy opravdu dostal a rada se na nej vzdycky za cas kouknu znovu. ()

desnik

Božsky ztvárněný nápad!!! Výborné herecké výkony, krásná hudba, spousta pěkných myšlenek, film je výborně sestříhaný, působí celistvě a elegantně. Jako divák jsem se lehce nechal unést dějem...a po celou dobu jsem si film užíval tak, že mi ani nepřišlo, že by trval skoro 3 hodiny! ()

Papitek

Přdevším bych vyzdvihl skvělý herecký výkon Brada Pitta. Film má úžasný děj a neskutečně mě bavil, má sice přes 2,5 hodiny ale to bylo hned pryč. Ano konec je trochu kýčovitý, ale nezkazil mě dojem z výborného filmu. ()

Mr.Hackels

Jeden z filmů, co si nenechám nikdy ujít, když běží v televizi. Krásná Forlani a výborně hrající Hopkins s Pittem. Je tam nadpřirozeno, romantika a záporák jedna báseň. Co chtít víc? ()

Kivis

Tenhle film jsem měl moc rád. Špetka černého humoru přesně podle mého vkusu, výborní herci, originálně zpracované téma a kulisy, které diváka vtáhnou do prostředí jednoho boháče na sklonku života. Při posledním shlédnutí se ale najednou dřívější účinek nedostavil. Žádná husí kůže, žádný divný pocit, který zůstává po závěrečné scéně... finále mi najednou přišlo až moc grandiózní, jakoby se k předchozímu ději vůbec nehodilo. Hudba, která měla podtrhnout dojemnou atmosféru mi najednou trhala uši. Proč tolik smyčců? Proč takový monstrózní orchestr? Proč se tvůrci neudrželi v civilnější rovině a nedali k závěrečné scéně místo velkolepého orchestu píseň Somewhere Over The Rainbow v podání havajského zpěváka IZe? Tuhle píseň zařadili až k titulkům, ale myslím, že k závěrečným minutám filmu by pasovala mnohem víc než orchestr a ohňostroje. Přestože jsem z posledního shlédnutí lehce zklamaný, nechávám hodnocení na čtyřech, protože kromě závěru je film výborný i naponěkolikáté a navíc dřív mi ten konec nevadil. ()

teseth

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Ta atmosféra co prochází celým filmem mě vždy dostane na kolena a nutí přemýšlet co kdyby člověk věděl den své smrti. Zachoval by se jinak? Užíval by si nebo by jen zbytek svých dní strávil v sebelítosti? To svým způsobem řeší Anthony, který musí některé věci dotáhnout před svým odchodem do zdárného konce a přesto se cítí jaksi prázdný a ztracený ve svých myšlenkách. Zvlášť když on je jediný kdo ví co přijde. Nevyhnutelnost smrti se celým filmem nese jak sladká vůně kolem cukrárny, do které nakonec zavítá každý. Herecké výkony všech hrajících dávají filmu ten nejvyšší punc kvality, který může vůbec dostat. ()

enzo_cz

Nemůžu si pomoct, ale tento film na mě působí jako takový sentimentální ranec. Hlavně kvůli závěru. Jinak nemám problém se na tento snímek podívat čas od času znovu. Hopkins tradičně skvělý, Pitt místy nevěrohodný. Smrt zde působí jako kámoš do party, ne jako prostředek na kterém je v podstatě děj postaven. ()

logosi

S lepším scénáristou a charismatickým představitelem smrti to mohla být skvělá romance.Místo toho je tu tříhodinová nuda se strašným Pittem,který je jinak celkem obstojný herec.Ty dvě hvězdičky jsou pouze za vztah mezi Parisem a jeho starší dcerou,který jediný mi přišel zajímavý.Mimochodem ,skvělý smrták je v seriálu Supernatural. ()

mentos.

Jde o celkem příjemný film, u kterého mi bohužel celkem vadí délka 3 hodin. Některé scény jsou zbytečné či schválně zbytečně protahované, což mě občas dost prudilo. Naštěstí to jinak byl opravdu dobrý film. Brad Pitt pojal roli Smrti zajímavě a občas byl i trošku úsměvný. Skvěle si hrál svými pohyby a mimikou, někdy ani nepotřeboval mluvit.Fajn podívaná. 5 hvězd mu ale po prvním shlédnutí nedám, možná po druhém či třetím :) 85% [viděno 18.12.2012] ()

martan271

Tento film můžu vždy,kdykoliv a kdekoliv.Nádherná Claire Forlani,úžasný Anthony Hopkins a kdyby si pro mě měla přijít smrt tak jedině s Bradem Pittem.Atmosféra je po celou dobu taková zvláštní podpořená skvělou muzikou. ()

Otan

Strašně nevýrazný Pitt a podle mne se mohla víc kousnout i Forlani.Příběh ale špatný není i když ten závěr,to je doba.66% ()

Mangoo

Užasle jsem civěl na zkoprnělou postavu Brada Pitta, s jakou jak to bylo řečeno i ve filmu ,,nesmělý tím nejsvůdnějším způsobem". Výborný nápad, skvělé provedení a výtečná hudba. Antony jako Will Parrish zvyklý mít vše pod kontrolou zjišťuje nakolik hořce pokora zasahuje jeho nitro. Ještě od Pitta s jeho uchvatným výrazem suveréního nováčka ve světě lidí. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster