Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

DHDV

Zajímavý nápad a dobré herecké obazení. Všechno ve filmu funguje jak má, jediné co mi na filmu vadilo byla velmi dlouhá stopáž. Jinak je to opravdu velká romantika s troškou fylozofie. Doporučuji! ()

Akana

Mohl to být moc pěkný film. Zajímavá zápletka, prostor pro úvahy, excelentní herecké výkony (Pitt je dobrý, ale před Hopkinsem bledne). Co mi kazí dojem jsou ty objímací, líbací a loučící scény, natahované k nesnesitelnosti a podbarvované smyčcovými orgiemi, které taky nemají konce. Jak se blížíme k závěru, těchhle míst přibývá, zážitek řídne a čekání na titulky je čím dál úpěnlivější. Škoda. 70% ()

kacirek_

Takže jako v jakémkoliv jiném filmu, kde hraje Brad je můj komentář více než lehce neobjektivní:-). Film je krásnej, ostatně jako Brad, kterej je zde naprosto sladko-kouzelnej:-). ()

Wolvie

Délka ten film naprosto pohřbila.Jinak formálně zdařilý,herecký dobrý,režijně zvládnutý snímek,který ale zrvá naprosto vražedné tři hodiny,během kterých člověk nemá šanci nenudit se.Docela škoda,protože mám pocit,že krátit by se v pohodě dalo. ()

Lars

Jeden z těch filmů, kde si přejete, aby vlastně nikdy neskončil. Znamenitý Hopkins, stejně tak Pitt. Forlani a Weber taktéž úžasní. Navíc skvělá režie podpořená nádhernou hudbou a perfektní kamerou. Bravo ! ()

DannyBoon

Než mít narozeninovou párty alá Bill Parrish, to bych radši do penálu o den dřív. Pitvořící se Pitt, krásná, ale jinak příšerná Forlani, neuvěřitelně pitomý konec. Před cestou do odpadu to zachraňuje akorát Hopkins. ()

Toka

Nejsem příznivce romantických filmů, ale zase tak špatné to nebylo. Hlavní výtku mam ale na natahování filmu a některých scén, což celkově působilo jako hluchá místa a trochu nudilo. ()

jupisova

Pro mně velice příjemný film . Pittovo toporné herectví zde bylo na místě, skvěle zvládnutá role , a to nejsem jeho skalní fanynka. Romantické filmy nemusím , ale hodně mne pobavilo hodnocení tohoto filmu jako nejnudnějšího...No potěš. Nemohu se s nikým přít , je to věc názoru, ale opravdu se zdá, že jsme zde samí neznalí lidé bez vkusu................ Cituji : Nejnudnější film 26. 2. 2013 - Je to samozřejmě značně subjektivní, ale přesto jsme si dovolili prohlásit, že ze všech amerických filmů je nejnudnější právě tento. Proč si to myslíme? Ubohý příběh, tragické herecké výkony, nesnesitelně dlouhá stopáž. Autor: Richard Cacák, střih Jiří Novák ()

GOREGASM

Originální téma, sladkohořkosladké zpracování, které i díky už pokolikáté brilantnímu Hopkinsovi, smrtí ovanutému herectví Pitta a křehce zamilované Claire Forlani (kde je sakra té holce konec) balancuje na hraně romanticko - sentimentálního kýče, který si naštěstí i přes ukrutně protahované loučení ani jednou nepřivlastní. Romantický motiv je úchvatný včetně hudební podkresu, jen ta koncovka byla od začátku choulostivá, a bohužel taky zaskřípe. Nicméně, jde o pocitovku, která naprosto smysluplně na tři hodiny život zpomalí... Raději dodám, že v dobrém slova smyslu. 80% P.S. Když chcete vyprávět o životní moudrosti, obsaďte Sira Anthonyho. ()

helloween93

Nádherný snímek, který vás okouzlí svou atmosférou a výkony hlavních představitelů. Anthony Hopkins je jako milující otec, který chce pro děti jen to nejlepší velmi přesvědčivý a Pittovi bych tu Smrt opravdu věřil. Snímku lahodí i okouzlující hudba Thomase Newmana, která v závěru nechá jen málokomu suché oko...Ani bych nevěřil, že tenhle snímek má 3 hodiny. Pro mě jasných 5 ()

lemonova

Obvykle mám rada filmy s nádychom nadprirodzeného, ale toto šlo absolútne mimo mňa.. asi vo všetkom potrebujem akú takú logiku a tu som ju nenašla. Jediné, čo som ocenila, bolo použitie Pärtovej hudby, len neviem, či sa ňou neplytvalo na úplnú hlúposť. P.S. po druhom videní musím ísť ešte s hodnotením dole.. bolo utrpením dopozerať to. ()

Azurovydrak

Kdo čeká pohodový, čistě romantický celovečerák, tak ostrouhá, nebo ho přinejmenším poměrně brzy čeká šoková terapie. I když je to, jak jsem později zjistil, poměrně známý zvrat, tak pro mně nový a dost překvapil. Poté se ale film relativně ustálí a začne podrobněji prokreslovat vztahy, což nakonec vyvrcholí velkolepým plesem za tónů nádherné Newmanovy hudby. Brad Pitt nemá sice bůhvíjak náročnou roli, ale jeho toporná, rozpačitá mimika se na Smrt, nesměle se orientující ve světě lidí, perfektně hodí. Hopkins je tradičně spolehlivý a mladá Claire Forlani jednoduše magická. Ke konci se už rozběhne slušný emoční kolotoč, což může někomu vadit, ale podle mě to k tomuhle filmu prostě patří. 90% ()

Rockerman

I přes špatnou poslední scénu dávám za pět, protože je to film milý, dojemný s romantikou s velkým R a neotřelým příběhem, jak se smrti zalíbí život a láska. Myslím, že smrt není a nebude tak neohrabaná a nesmělá, jako v podání Brada Pitta, ale jak on tak samozřejmě Anthony Hopkins hráli velmi dobře ve velmi dobrém a silném filmu. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster