Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

blondboss

Joe Black je jeden z filmov, ktorý má naozaj myšlienku a ktorého atmosféra musí dostať každého...viac či menej. Jediné, čo mi na tom filme vadilo bol snáď Brad Pitt, ktorý mi do tej roly Smrtky akosi vôbec nesedel, ale inak skvelý Anthony Hopkins ako vždy s príjemným sekundovaním zo strany krásnej Claire Forlaniovej. Samozrejme, netreba zabudnúť na úžasný hudobný sprievod v podaní Thomasa Newmana, ktorý podobne ako Shawshank, okorenil aj toto filmové dielo. 4,5 hviezdičky minimálne si to zaslúži. ()

Perchta6

Skvělý film! Doufám, že to tak opravdu může být...po smrti... Opakuji se, ale mám velmi ráda A. Hopkinse, ale v tomto snímku ho hereckým výkonem předčil B. Pitt, byl skvělý... Věřila jsem mu, že vše zažíval jako člověk poprvé... Tak snad na shledanou v příštím životě (a v cizím těle), teď už věřím, že je reinkarnace možná... ()

Blongie

Wow... To je teda doják!!! Začátek děje, průběh děje, do toho ta dojemná hudba, která tomu dala tu atmosféru, Joea Blacka nezapomenutelný arašídový máslo :D, no a ten konec, až mi slza ukápla... ()

ajaju

Můj top. Luxusní Hopkins,neuvěřitelný výkon Pitta a až hříšně krásná Forlani. To dává dohromady úžasnou klasiku která mě nikdy nepustí. ()

petr137

Chcete zažít v životě víc než vášeň párku leklých ryb? Chcete si zpívat a vznášet se v extázi? Jisté je že když nic neskusíte nic nezískáte. A když se zeptáte jak dlouho lze v téhle extázi setrvat? Nezbývá než věřit a chvíli doufat. ... „Taky mám ráda arašídové máslo . Joe proč ho miluješ ?" „ Nevím." ... ... „Chutnalo ti to se mnou víc než arašídové máslo?" „ Ano víc, mnohem víc." ... „A co teď uděláme ?" „ To příjde samo"... ()

Roman1983

tří hodinový film, který byl tak nějak nabit nepopsatelnou energií, že uplynul jako voda a zanechá jistě nezapomenutelné vzpomínky, ... herecké výkony nemá cenu komentovat, když se sejdou takoví velikáni jako Hopkins a Pitt, tak to musí dopadnou skvěle, ... velmi, velmi příjemný film ... 5* ()

Metal.God

,,Já vím, že to zní staromódně, ale láska je vášeň, posedlost, je to někdo, bez koho nemůžeš žít. Najdi si někoho, s kým se budete vzájemně bláznivě milovat. A jak ho najdeš? Neposlouchej rozum, ale srdce. Já žádné srdce necítím. Víš, život bez toho všeho nemá smysl. Žít a hluboce se nezamilovat ...znamená, že člověk nežil vůbec. Musíš to zkusit. Protože kdybys to nezkusila, jako bys nežila." Na celém filmu se mi tento romantický monolog Anthonyho Hopkinse hrajícího nechutně bohatého William Parrishe líbil asi nejvíce. I když při scéně, kde popisuje svou manželku se mi chtělo brečet (škoda jen, že byla přerušena). Brad Pitt hrající smrt se mi sice líbil více jako ten sympatický muž na začátku, ale i jako Joe Black nebyl vůbec špatný. Jen je trochu zlé, že Joe Williama stále (především na začátku) vydíral. Ale ona celá postava Joea Blacka je taková nelogická. ()

Florentyna

Napad je to peknej, smrt se chce prochazet po svete v tele, aby zakusila, coze obnasi to lidske pinozeni. ALE - z ceho to vychazi? Personifikovanou smrt by na nasem svete nejvic zajimaly VECI? jako chut jidla, lesk stribra....? hmmm.. trochu moc materialni, trochu povrchni. Takze nabizena vejicka lacneho zvedavce naprosto neuspokoji. SMrt tak malicherna a bez kapky nelidskeho nadhledu, nesala z toho ten pocit nekonecne absolutni moudrosti, kterej bych u personifikace smrti celala - kdyz uz (zlatej Pratchett!). Skoda skoda, krute nevyuzity potencial, zda rejzi nebo scenaristy, nevim... Leč! Závěr je vtipný "Daně a smrt" :)), apropos tri hvezdicky ()

Weany

Sice dlouhý, ale úžasný film plný atmosféry s tak krásným a mladým Bradem Pittem... Scéna s arašídovým máslem je nezapomenutelná. ()

kacir

Tak toto teda áno.. Krásny film. Skvelý Hopkins, užasný Pitt a nááádherná Claire Forlani..jaj to je baba. ()

a0001

Už to videl asi každý, len zrejme málokto dáva filmu 15% ako ja. Mne extrémne vadila postava Joe Black, tváril sa (asi sa mal, ale..) ako duchovný vodca planéty Zem, múdry a vyrovnaný, no vyzeral skôr ako lobotomický robot, do toho vždy hrala nota "nostalgie" alebo "romantiky. Už len nápad, že Joe je stelesnená smrť je príšerný a spracovanie ku podivu ešte horšie a čo je úplný šok je nadhodnetenie tohto presledeného, umelého grcu. ()

klichem

Takúto rozkošnú blonďavú smrť s ružovými líčkami, zmyslom pre romantiku a s nadšením z prvého sexu, by som rozhodne prijala radšej, ako Jakubiskovu zubatú ... Presne taký dúšok romantiky, aký ja môžem a aký ma nadchne. Žiadne bezduché tlachanie. Fantastický herci (Hopkins, Pitt aj Forlani... s tými jej večne vlhkými očiškami). ()

calculus

Výborná hra mých hereckých oblíbenců, o tom žádná. Film si dlouho drží tu správnou atmosféru, až konec je nechutně roztahaný a sentimentálně protivný. ()

Cerebrum

Je to neskutečná kýč, ale je to ta nejkrásnější kýč, jakou ještě snesu, abych z toho neměl žlučníkový záchvat. Překrásní lidé, překrásná Lubezkiho kamera a překrásná hudba a jedno obrovské Nevím. Všechny postavy jsou bezradné a scénář klade tisíce otázek, přičemž je jasné, že neodpoví ani na jedinou. Bylo by zajímavé vidět děj po konci titulků. Tolik krásy, byť možná povrchní (a možná taky ne) prostě nemohu cynicky odstřelit, přestože by to bylo oprávněné a tak strašně snadné. Lyrika obrázků totiž někdy stačí, abyste si do primitivních vzorců dosadili vlastní definice slova Život. Alespoň já tenhle film takto prožil. ()

Drozdo57

Mám slabosť pre tento film. Iba ťažko môžem nemať rád hocijakú postavu v tomto filme. Claire je krásna, Brad je krásny, Anthony je skvelý. Všetci sú možno až priveľmi dokonalí. Je to veľmi čiernobiele. Ale je to vlastne rozprávka, takže nevadí. ()

karpacz21

Meet Joe Black je film, který mi nějakým způsobem dlouhou dobu unikal a absolutně nachápu jak je to možné. Když jsem uviděl , že je bezmála tři hodiny dlouhý , zděsil jsem se. Ale k mému překvapení to natolik upoutalo mou pozornost, že jsem se opět přesvědčil , že čas plyne různě, a že tři hodiny tak dlouhé být nemusí. Opravdu děj byl natolik zajímavý a poutavý a herecké výkony naprosto skvělé. Brad Pitt se v roli smrti předvedl neskutečně. Hopkins v dalším filmu,ze kterého si jeho výkon zapamatuji na celý život. Skvělý a alespoň pro mne emotivní závěr s koncem , jaký by si asi každý z nás přál. To všechno a navíc podtrženo jak jinak než skvělou hudbou Thomase Newmana je dokonalý zážitek. ()

HellFireFery

Geniální Hopkins ode mne získává jednu hvězdu navíc - to je herecký koncert! Brad Pitt je zvláštní a příliš mi do role neseděl. Závěr bych očekával trochu lépe vychytaný a stopáž by mohla být alespoň o čtvrtinu kratší. Přesto jsem rád, že jsem tento film viděl a musím uznat, že je to jeden z nejlepších nudných filmů. :-) ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster