poster

Pepek námořník (TV seriál)

 • USA

  Popeye the Sailor

 • slovenský

  Pepek námorník

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1960, 30 min

Střih:

Dan Milner
(další profese)
 • Marek1991
  ***

  Šialený špenátový hrdina. Toto je ďalšia z výborných rozprávok, mňa ale až tak veľmi nezaujala ako iné. Bolo to svojské. Odniesol som si z toho však, že ak budem jesť zeleninu a špeciálne špenát môžem byť silný a zdravý a to je pre deti pekný odkaz. Takisto som si spieval zvučku z tohto seriálu a dodnes si z nej niečo pamätám.(2.4.2012)

 • Oyer
  **

  na tomto seriálu mě trochu vadí to, že každý díl se vyvíjí podobně, jednou je to na poušti, jednou pod vodou, jindy ve vzduchu, na lodi a pořád je to stejné dokola bez většího nápadu. Trochu ohraná smyčka, která jede pořád dokola, jen v nepatrně odlišném podání. Věřím, že nejmenším dětem se to může líbit...(10.11.2010)

 • Danoboss
  ***

  Na svoju dobu to bola skutočne krásna animácia, aj keď tie Pepkove ruky vyzerali ako dva hodne zhubné rakovinové nádory. Ničmenej bolo to príšerné klišé, neustále bojoval o Olíviu a vždy to vyriešil tak, že si dal špenát a dobil toho druhého týpka. Poučné to nebolo, zábavné po čase tiež nie, ale animované krásne takže tri hviezdičky.(29.9.2008)

 • haushinkaa
  ****

  Klasika, na které jsem vyrůstala... Nikdy nezapomenu na Oliin hlas a na to, jak si ohryzávala nehty, když byl Pepek v nebezpečí. A taky na výchovné pasáže mezi jednotlivými díly, kde Pepkovi synovci zjišťují, že alkohol je špatný a na elektriku se nemá šahat s mokrýma rukama. A díky Pepkovi jsem jako jedno z mála dětí ve školce jedla špenát...(30.5.2008)

 • 151kbar151
  ***

  Proč nemám rád Pepka? Protože je to nuda. Proč? Protože každá epizoda je vlastně do mrtě stejná. Pepek něco dělá s Olivou, Brutus ji zblbne a Pepek nakonec vše zachrání a sem tam se tam objeví čarodějnice. Jinak náš dabing se Stanislavem Fišerem, Inkou Šecovou, Davidem Suchařípou a Dalimilem Klapkou je skvělý ačkoliv vznikal až v roce 1994. Nejvíc mě baví když se do toho stereotypu nachomýtne ten tlouštík a říká "Rád vám za hamburger dnes zaplatím zítra". Ale alespoň za tu nostalgii musím dát průměr.(7.9.2012)

 • - Příběhy Pepka námořníka patří se svými 220 epizodami vůbec k nejdelším kresleným seriálům. (kapsomut)

 • - Jack Mercer, dabér Pepka námořníka, tuto práci vykonával celých 45 let. [Zdroj: didyouknow.org] (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace