Batman: Duše draka

• USA Batman: Soul of the Dragon (více)

Dobrodružství se odehrává v bouřlivých 70. letech minulého století a sleduje Bruce Wayna, který trénuje u mistra bojových umění. Je to nezapomenutelná doba, kdy Bruce absolvuje výcvik po boku dalších elitních studentů. (HBO Max)

GameboyNES

Tohle mě fakt bavilo. Úvod jako ze staré Bondovky s Connerym. A celé se to pak nese v kungpao filmech ze 70. let s Bruce Leem a pod. 96% ()

Kritik. odpad!

Batman je Bruce Lee, v maske ho uvidíme 1 minútu na konci. Potom je tu ešte mafián, ktorého znenávidíte hneď v prvých scénach. Úbohé. Keby sme chceli pozerať Saw, tak by sme si nepozerali Batmana. Ale chceli sme Batmana. Trápne a oničom. ()

smarkus

slusny bizar, nie tak ako Batman ninja ale aj tak. Nieco ako justice League 70s edition :D navyse Bruce Wayne ani nie je hlavna postava, Batman sa ukaze 2x. Dalo sa to pozriet, bolo to neotrele ale ako som spominal, mal som pocit ze pozeram na nieco ine ako Batmana. Slusne 3* ()

Víteček

Batman je tam jen proto, aby na něj mohli lákat, vůbec to není jeho příběh. Jako bondovský příběh s trochou nadpřirozena to je relativně průměrné, ale hodně to brzdí dlouhé flashbacky, které zcela narušují tempo. Je to spíš taková horší trojka, ale za ten trik s Batmanem ubírám na 2*. ()

CheeseFigure

Skríženie kung-fu filmov a Batmana, okorenené o mysticizmus? Prečo nie? I keď by som to radšej nazval Bruce Wayne: Soul of the Dragon, pretože mám pocit, že Bruce ten kostým navlečie len z povinnosti. A  celkovo mám pocit, že postava Batmana je tu, pretože z celej skupiny je asi najznámejší a film sa predá lepšie, než keby sa volal Richard Dragon: Soul of the Dragon. Postavy hláškujú jak v 80-kových akčných filmoch. Akcia je fajn. Hudbu musím pochváliť. Príbeh je jednoduchý, neurazí ani nenadchne. Zloduchovia mohli byť zaujímavejší. A záver bol divný. Inak sa jedná o fajn jednohubku, ktorá mohla byť spravená aj lepšie, ale na večer dokáže zabaviť. Keby sa niekedy vyskytol nejaký ďalší projekt, ktorý skĺbi kung-fu a Batmana, tak by som sa nehneval. ()

Taylor Drood

Batmana mám hodně rád, ale toto byl spíš kung-fu film ze sedmdesátek. Pocitově za dvě hvězdy, třetí za to že tam Batman vůbec byl. ()