poster

Jack Frost 2: Pomsta zmutovaného vraždícího sněhuláka

 • USA

  Jack Frost 2: Revenge of the Mutant Killer Snowman

Komedie / Horor / Thriller

USA, 2000, 91 min

 • L_O_U_S
  *

  Je zvláštní, že ačkoliv se tvůrci oproti prvnímu dílu snažili ještě více tlačit na pilu a střílet si ze sebe, výsledek působí mnohem nudnějším dojmem než celkem sympatická jednička. Za těch pár dobrých momentů a anglického plukovníka, který odmítá připustit, že mu na ostrově řádí sériový vrah, tu hvězdičku přece jen udělím. Navíc jsem měl kdysi za to, že Pomsta zmutovaného vraždícího sněhuláka je ve skutečnosti druhým dílem rodinného dojáku s Michaelem Keatonem. (1 057.)(21.4.2015)

 • SOLOM.
  ***

  Pokud vám něco říká pojem „černá komedie“ a máte rádi poněkud ujetější humor a béčkové efekty jste tady správně. Jinak se od tohoto filmu držte zpátky! Je totiž snadné odsoudit Jacka Frosta za to, jak vypadá jeho celkové zpracování, ale tvůrci se snažili diváky hlavně rozesmát scénkami a hláškami, které se musí brát s nadsázkou. Takže přestaňte hledat chyby, kterých je tu dost (oni se je tvůrci ani nějak nesnažili maskovat) a užijte si další vánoční masakr. Pro všechny případy si nechte někde po ruce banán! Zvláště pak fandové Gremlins a Critters zbystřete, protože jistá podoba v některých scénkách se prostě nezapře. Navíc tu uvidíme spoustu rozmanitých mordů, takže co víc si přát…(1.1.2013)

 • George Stobbart
  ***

  Po vydarenej prvej časti ma najprv prekvapila studená sprcha, až sa mi nechcelo veriť, že to natočil rovnaký režisér. Hororová atmosféra zmizla preč a ostala iba čierna komédia, resp. paródia. Dej sa zo zasneženého mestečka nezmyselne presunul na tropický ostrov, kde policajt ktorý zničil Jacka Frosta odchádza na dovolenku. No snehuliak samozrejme znovu ožíva a chce sa pomstiť. Jeho vtipy a hlášky sú však tento krát už trochu otrepané a pôsobia skôr trápne, nehovoriac o tom, že Jack Frost sa takmer polovicu filmu ukazuje iba v podobe mrkvy plaziacej sa po zemi. V záverečnej tretine sa to ale našťastie rozbehlo a objavilo sa zopár svetlejších momentov i dobrých nápadov (malé snehové gule), takže to nakoniec katastrofa nebola.(26.12.2010)

 • hippyman
  **

  nenechte se zmást relativně nízkým hodnocením, ale vzhledem k tomu, že jsem sledoval film v originále bez titulků a nepochytil jsem (zřejmě i vinou neznalosti prvního dílu této doufám nekončící minisérie a v neposlední řadě dvěma promilíky pod kůží) hlavní "myšlenku" (haha) a nepobíral jsem vtipnost některých dialogů, nemohu jít nad dvě hvězdy, jež si jack vykoledoval svým natolik donebevolajícím špatným vzhledem a geniálními vraždami, až jsem se prostě nedokázal nesmát. nicméně, stále šlo o nejlepší kousek 2. PFF, což je trochu k zamyšlení (?)... :-) do příště tedy 40% a pokud máte někdo titulky v jiném než portugalském, čínském či holandském jazyce, pište! [2. PFF Čakovická Be(´)čka](10.12.2009)

 • Deimos
  *

  TV/// Obsazení 1/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +tak černý humor pobaví, sněhulák má dobré hlášky -naprosto toporní a ubozí herci, špatný zvuk, dementní chování postav, veškeré útoky jsou jen naznačené, nic nám neukážou/// Nevím kde a jak se z Jacka Frosta z rodiného filmu mohl stát horor. To těď asi nevypátrám. V každém případě by to tak nevadilo, protože by to mohla být celkem legrace. Nápady to má, ale to provedení a zpracování je hodně mizerné. Další nápad s těma "sněhovejma koulema" kdy mi to začalo připomínat Crtitters je taky fain, ale tady by triky zasloužili přetočit, protože můj plyšák na polici, který pořád kouká na jedno místo je živější než tyhle potvory. A přál jsem si jediné, aby ty lidi byly všichni sežráni. To se nestalo, takže další hvězdička dolů./// Celkem 21%///(11.10.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace