Těsně před Vánoci oznámí Ivaně (Tereza Kostková), která žije jen pro rodinu, její manžel Martin (Marián Miezga) věc, která jí zničí svátky, a o které ví jen jejich společná kamarádka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Ta se jako jediná z party nevdala a nemá děti. Žije sama, ale udržuje poměr se svým šéfem Filipem (Martin Hofmann). Další z party Ela (Andreea Vasile) je známá televizní moderátorka, která vede harmonický život s překladatelem knih Andrejem (Ondřej Sokol) a jejich desetiletými dvojčaty, no jej do doby než se nečekaně objeví její bývalá láska David (Ján Koleník). Partu uzavírá majitel restaurace Vláďa (Pavel Bartos), který se po rozvodě s Věrou (Soňa Norisová) podruhé oženil s mladší Broňou (Dominika Morávková). Po zkušenostech z minulého vztahu si nepřeje, aby jeho žena pracovala, tak Broňa dělá všechno pro to, aby se o jejích pracovních aktivitách nedozvěděl. Ela jí v tom pomáhá. Spleť tajemství, které mají mezi sebou nejen páry, ale i samotní přátelé, se začnou ještě víc zamotávat, když se na Adrianu obrátí manželka premiéra (Petra Vajdová) a chce svého muže (Jaroslav Plesl) opustit v čase předvolební kampaně… (Falcon)

RushRush odpad!

Jestli by nebylo lepší zasponzorovat nějaký psí útulek než tady ten ďeš co paní režisérko totální odpad. ()

PachoSK

Trapnučká komédia s príšeným dabingom. Keďže tu boli obsadení českí, slovenskí a rumunskí herci zjednotilo sa to do nejakej zvláštnej českej hatlaniny kde nepasovalo hovorené slovo s otváraním úst. Toto mi priam šklbalo sluch. Komédia by navyše mala byť aj o smiechu, to však za celé 2 hodiny neprišlo. Exteriérové zábery boli pekné, herci boli fajn, celé to však necvaklo a vznikol z toho prepadák ktorý zachránil len IMT Smile so svojim hitom Najkrajšie Vianoce. ()

Aladin777 odpad!

Rozhodně nemám nic proti koprodukcím, proti hercům z Rumunska ani třeba Gruzie, Mongolska či odkudkoliv, ale tohle byla síla. I díky předabování slovenských herců, kdy pak huba lítala mimo zvuk všem mimo Hofmana jsem měl nutkavý pocit vypnout po 5 minutách. Vydržel jsem asi 12. Odpad! je tedy neobjektivní, ještě jsem si taky mohl jít někam stěžovat, kdybych dokoukal celé. Strašné. Kdo na tohle dává prachy???? Nežijeme si tu tak špatně, když se mohou natáčet takovéto nesmysly. ()

Rumbambule

Jako není to žádná velká filmařina, ale to hodně slabé hodnocení tady mě přeci jen překvapilo (akutálně 33 %). Je to takový tuctový jakž takž koukatelný film. Trochu mě ruší ta mezinárodní účast a nepovedený dabing. Ještě i díky natáčení v mně neznámé Bratislavě jsem měla  pocit, jako bych se koukala na polský film. A do role Adriany bych obsadila Veroniku Kubařovou. To, že mi ji herečka nějak připomínala, ale vlastně to nebyla ona, mě celou dobu štvalo :D  A fakt nechápu, proč se do rolí obsazují herci, kteří věkově zřetelně neodpovídají postavám. On mu někdo těch 40 věřil??? No... Znovu si to nepustím, ale už jsem viděla mnohem horší české filmy. ()

710.cz

Tak jako že mám některé z těch herců rád... Kterej ichtyl psal dialogy a navlíknul hercům tak prkenný role? Asi je to ode mně nefér, hodnotit ten film po první třetině, ale víc jsem fakt (na tři pokusy) nedal!!! Odpad jsem nedal jen z úcty k Sokolovi, Pleslovi, Hofmannovi a Kostkové. ()

Korpy22 odpad!

Další totální přešlap Marty Fernecové, který nemá hlavu ani patu. Omlouvám se, ale tenhle film by měl shořet v ohni pekelném. Řachanda, Všechno nebo nic a teď tohle? Skoro 2 hodiny vlekoucí se balast, bez jakékoliv skladby scén. Bez jakéhokoliv náznaku linky. Jen pár scén, pár přátel naházených na jednu hromadu a z toho má vzniknout příběh. Herecké výkony? Muže být snad něco ještě více afektovaného? Kostková, Miezka, Rohoz a Bartos tomu zatloukli poslední hřebíčky do rakve. Tenhle film v rakvi odsouvám ke kremaci a doufám, že mě nebude strašit v nočních můrách, to bych totiž nikomu nepřál. ()

Fibonacci

Hned vám poviem, aká to bola odpor budiaca pičovina choroboplodného charakteru v podstate zahmyzená. istý bacilonosič črevného typu sa zapletie s kožným parazitom čo je v rozpore s mravnými zásadkami, ide o zbytočný hluk. podstatné ale je že psiky boli zrehabilitované. hešteg delňa. hešteg pišaky. ()

xtraffic odpad!

Viděl jsem prvních 10 min zcela omylem. Na to, že je to SK film, tak dabing každé osoby téměř. Trapné dialogy jako v německé reklamě na dámské vložky. Vyprázdněnost SK filmu dostala zcela novou úroveň. Kdyby bylo možné záporné hodnocení mínus jeden odpad, tak dám...... ()

SilGhost odpad!

Pokus spojit několik rádoby vtipných osudů, kuli které nestojí ani za tu námahu psát nějaké obsáhlejší hodnocení. Natož trávit čas jejich sledováním. ()

darius1706 odpad!

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděl. Dotrpěl jsem to do konce jen proto, že jsem věřil, že nakonec řeknou, že to byl apríl. Neskutečně debilní příběh (tedy on tam vlastně žádný není, ale to, co tam je, je debilní), tragicky natočeno, tragicky zahráno, tragicky "dabováno". Tady na tom bylo špatně úplně všechno.. ()

Iloveporn odpad!

Paní Ferencová určitě kouří jako anděl a vždy všechno polyká. Pak jí každej producent dá paníze na další film a vůbec ho nezajímá, že je to sračka sračkoidní. ()

SatanHell odpad!

Takto to dopadne,keď sa žena nevenuje svojim piatim deťom.Neni to šovinizmus,je to smútok z tohoto diela.Nenazýval by som to komédiou,keď sa za celý film sa, človek, zasmeje len na tom.že snehuliak príde o hlavu. ()

ARIS

Tohle byla dvě hodiny trvající nuda! Špatný scénář, špatné postsynchrony! Nechci nosit dříví do lesa, vše podstané už napsali kolegové recenzenti.  Snad jen dva postřehy: Když ta právnička dostala housera, tak volala všem aby jí pomohli. Jak by se asi dostali dovnitř, když se nedokázala dopravit ani na záchod a stáhnout si kalhotky jak by jim asi odemkla! Přece všichni z té povedené partičky neměli klíče od jejího bytu!  A druhá věc. Když jí ten kolega právník vezl k autu na bobech, tak kde je vzal? Kde se v jejím bytě vzaly dětské boby? Když neměla děti, tak neměla důvod mít doma dětské boby.  To je jen nepatrná ukázka inteligence paní scénáristky!  Asi nejvíc nesympatická postava, byla ta premiérova žena. Nejprve chtěla polovinu z těch milionů, které si manžel "poctivě v politice nakradl" a když nic nedostala, tak ho z pomsty práskla fízlům.  Ale to je jen soukromý názor. Nemám rád zlatokopky a nemám rád když někdo někoho udává.  Z podřadnou, mizermou úrovní tohoto díla to nijak nesouvisí. ()

ricardo2803

111 minut dlouhá slátanina o ničem. Ale i kdyby to trvalo pouhých 30 minut, bylo by to moc. Jediná pozitivní věc na tomto snímku je... Ne, fakt nemůžu na nic přijít... Hrůza... ()

tein odpad!

Další odpadový pseudo romkom z Česko-Slovenské produkce definující tento žánr jako úplné dno toho nejhoršího co jsou vůbec schopni herci udělat pro peníze. Je zde taky krásně vidět, že herci jsou prostě jen komedianti (a ku*vy prodejné) jež kvůli penězům udělají cokoliv. Kdepak jsou ty časy kdy ještě existovali aspoň nějací charakterní herci jež si vybírali v čem budou hrát. Nedodíval jsem to, to se opravdu nedalo. ()

Marrakech86

Jedna hvězdička za vánoční atmosféru, kterou měl tento film poměrně dost a jedna hvězdička za sem tam pěkné scénky jinak to byl film o ničem, divný dialog, zvláštní příběh. Vlastně je to film o ničem. ()