Opilý neviditelný muž, Box a 2 detektivové. Jeden z "Monster" příběhů dvojice Abbotta s Costellem. No rozhodně nenudil(21.2.2011)

• Oktavianus

Je to příjemné, má to celkem hezkou a klidnou atmosféru, je hezký se zase potkat s Neviditelným mužem - a tím to končí. Není to totiž ani trochu vtipné, a jelikož je to film především Abbottovi a Costellovi a jejich nesmyslných eskapádách, je to trochu problém... našly se povedené scény, třeba když neviditelný muž pomáhá vyhrát zápas v boxu, ale k smíchu to není, což u dvojice komiků považuju za podstatný problém.(19.8.2014)

Bylo příjemné si opět připomenout Neviditelného muže, i když zase moc vtipné to nebylo.(6.3.2011)

• Dreadd

Dějovou linku přejímají Abbott & Costello od filmu Invisible Man Returns - muž sedí za vraždu, kterou nespáchal, uniká a aby mohl sám sebe osvobodit, nechává si vpíchnout Griffinovo sérum. Tato explicitní nápodoba nezaujme nikoho, kdo onen film viděl a bohužel ani disciplína, ve které by Abbott & Costello vynikat měli, tedy groteska, je k uzoufání nudná.(13.8.2014)