Boba Fett (Temuera Morrison) uděluje audienci. (Disney+)

samkko odpad!

Naprostý výsměch, jako kdyby jste plivli Mandalorianovi do tváře! Už po těchto 40 zabitých minutách vím, že tohle je to nejhorší "dílo" z celého světa Star Wars. Možná se ale překonám a kouknu aspoň na tu 5tou epizodu s Mandou. ()

Wyrdas

Hned v prvních minutách na mě vyflusli tolik nostalgie, že mě to upoutalo do křesla a já jen nehnutě pozoroval, co bude dál. Tohle rozhodně není pro milovníky Ality, Avatara, nebo jiných bezduchých kousků. Efekty a akce tu není alfou a omegou. Skutečný surový vesmír a Star Wars universum v plné své nahé kráse, to je to, co jsem cítil z prvního dílu. Bobův pokus o útěk, Bobův začátek coby vládce "podsvětí" na naší milované pouštní planetě. To vše bylo tak luxusně surové, až jsem nevěřil vlastním očím. Parkour asiatku doslova miluju. Dokonale sexy, dokonale ohebná, dokonale dokonalá. Hodí se k Fetovi jako perfektní kontrastující doplněk. Nikdy dřív jsem si nevšiml, jaké mají Rodiani prsty. A nechápu, že jako rasa byli schopni s těma přísavkami vůbec nějakého technologického pokroku. Celkově, nejlepší Star Wars, co jsem za dlouhou dobu viděl! ()

celticek

Nemohl jsem vydržet, určitě to sjedu pak na jeden zátah. Parádní intro, kdy se fanoušek dozví, kde vlastně Boba celou dobu byl. Sarlacc boží, jsem zvědavý kam povede linka s Tuskeny. Líbilo se mi to, možná ta akce by chtěla vypilovat. Ale příběh na začátek dobrý. ()

Najt

I když úvodní díl Mandy lepší tak hodnotím stejně. Prolínání současnosti s minulostí je dobrej nápad a akce se štítonoši a fight s kentauři godzilou byl parádní. Uvidíme, kam nás tahle, zatím minisérie, zavede. ()

Solverino

Tak to byla masakrální nuda, otravně přihlouplé silikonové masky, co udělali postižené děti nohama ve školním kroužku a macatá nula napětí a zábavy. Tak možná pro ortodoxní Star Waře, ale pro zbytek obecenstva je to slušně našláplé na Odpad!. ()

rodier

Zatim slibnej rozjezd. Snad to nebude tak vagni a pomale jako 1. serie Mandaloriana.  Jen si tady dovolim takovou malou odbocku - Marvel/Disney mel Favreau, naprosto genialniho tvurce pribehu Iron Mana a x dalsich postav a stejne dali tvorit Ep7-8-9 nekomu jinymu..  Ja to proste nechapu. Favreau tady byl uz pred xy lety a tvoril a delal dobry veci, stejne tak Filoni, tak proc museli proste epizody takhle posrat? :( ()

Brodequin

Hmmm, tak tohle bylo trošku trapný no. Skoro jsem to nedokoukal. Jako když parta kluků točí svůj první akční filmek. Ty náznaky kopanců a podivné herecké výkony. :-D Nevím no... uvidíme.. ještě že to mělo jen 37 minut. ()

jjjerry

Rozporuplné dojmy. Moc se mně libilo navázání na starou dobrou trilogii. Flash backy super. Ale proboha proč tam musel dát šestinohou příšeru? to ten slabý scénář nezachrání. A ti nindžové už vůbec ne. Tam, kde navazuje a pokračuje ve SW universu super, ale hlavně nevymýšlet něco nového. Uvidíme jestli se ta nuda rozjede. ()

HennessyVSOP

Dal bych i pět hvězdiček, protože si myslím že se na ně postupně dostaneme, ale zatím bohužel nemůžu. Námět i využití postav a světa SW je v pořádku, velmi citlivě jsou zpracovány i flashbacky, ale zatím chybí ději dostatečná hloubka. Na úvod dobré, ale čekám, že se zlepši buď epizodní zápletky a nebo to začne táhnout hlavní dějová linka. PS: hudba opět super. ()

jx2004

Sci-fi (no dobře, možná spíš fantasy), poušť, dlouhé záběry, perfektní vizuál, skoro se nemluví. To už jsem kdesi viděl... A je to opět absolutní špička. Tak jen ať to nesklouzne k nějaké akční blbůstce. Ne, že bych žádnou akci nechtěl, ale pokud si to bude držet atmosféru a gradovat, budu nadmíru spokojen. This is the way... ()

matous20063

První epizoda co se týče budoucnosti seriálu nám moc neřekla. Řekla nám ovšem něco co je pro postavu Boby důležitá. Celkově a konstruktivně mi epizoda přišla nezáživná což naopak když vezmu první epizoda Mandaloriana je škoda. Ale chápu, minulost Boby od toho co zmizel v Sarlacovi až do jeho objevení v seriálu Mandalorian, není objevena a předpokládám že se k jeho minulosti ještě tak 3 epizody budeme vracet. Ale upřímně doufám že se to příští epizodu rozjede. Co se týče zpracování, tak jsem měl problém se orientovat v akčních scénách, byli na mě strašně chaoticky sestříhané, a díky tomu působily někdy "levně" což je škoda jelikož má Boba na svůj seriál stejný budget jako Mandalorian, tak doufám že se to v příštích dílech ukáže a pořádně se to rozjede. 4 hvězdy dávám proto že věřím že příští díly budou super! 65% :-) ()

Sombreri

To co fungovalo u Mandaloriana (tedy nízkorozpočtový, sympatický pokus zachránit značku Star Wars tím, že konečně nad scénářem bude někdo přemýšlet ... a to vím, že scénář nových filmů je velmi idiotský, což je dokazuje ubohost a naprosté dno, kam Disney dokázal SW dotáhnout), tak zde nefunguje. Disney už dostal lekci, že fanoušci chtějí potkávat oblíbené postavy, ne LGBT +-: .. (a ja nevím jaký další písmenka a barvy existují)... tak není tou správnou cestou (ikdyž i přesto se zrovna v tomto nebude nic měnit). Jednoduše Mandalorian měl nadprůměrný nápad, zajímavé provedení, které efektivně využívá každý dolar z nízkého rozpočtu a chytře se snaží odkazovat na původní filmy. Zde tyto pokusy najdeme také, ovšem co jsme Mandalorianovy odpustili na nekvalitě kostýmů, masek, kulis... prostě jen proto, že konečně dostal do rukou SW někdo, kdo je má jako srdcovku a nejen jako stroj na prachy. Tak v Bobovi už nefunguje, jsme o rok dál a nevidím důvod, proč tyto nedostatky odpouštět. Studio ví, že seriál o Fettovi má potenciál zaplnit výpadek příjmů a tak doufá, že vyjde to stejné co s Mandalorianem. Tedy minimální investice a maximální zisk. A to je mi krajně nesympatické, jako fanouškovi SW dvakrát tolik. Moc bych se chtěl mýlit.. no uvidíme v dalších dílech. ()

Motyuek

Jon Favreau, přehlížený borec. Ironmanem odstartoval éru Marvelu, Mandalorianem oživil skomírající legendu Star Wars a tady bych řekl, že si plní dětský sen. Příběhy o jedné z nekontroverzních postav snad celé světové filmografie. A já mám tendence plakat dojetím. Začátek pomalý, ale dobrý. Hlavně to nezku..t, kluci, hlavně to nezku...t! ()

RavenSpector

Bože, to je ale hovadina!!! Hovadina co se tváří jako kovbojka ve světě SW. Risknu ještě druhý díl a pokud to pojede ve stejně trapné koleji tak to bude poslední dílek Prý přesně to po čem fandové léta toužili :D to jako vážně? Jsem fanda starých SW. Kdo je, proboha, fanda tohoto hnoje? ()