Začalo to dávným milostným dopisem – a vznikl z toho nový vztah. Co má budoucnost přichystaného pro Laru Jean a Petera? (Netflix)

Klara

Ale tak proč ne. Klišé samozřejmě bylo, jednička se mi stále líbila ze všech tří dílů nejvíce, ale trojka není vůbec špatná. Možná je to trochu i tím, že druhý díl byl tak špatný, že se mi poté už bude líbit všechno, co je jen o trochu lepší, přiznávám. Ale vlastně fajn, potěšil mě New York a byl to příjemný film na večer. ()

jasanka

Ja si nemuzu pomoct, ale tohle bylo proste uzasny, v ramci zanru jeden z nejlepsich filmu vubec. Podobnych feel-good filmu moc nenajdete. Je to neskutecne sladke (hudba to jen podtrhuje), neskutecne zamilovane a velice naivni, ale proste to funguje. U trojky dokonce i slzy ukaply, a to se mi vazne nestava. Za me nejlepsi cast. Nutne potrebuju pokracovani, i kdyz nejspis zadne nebude. P. S. Jedine, co me trochu rusilo, bylo nacasovani, protoze kdyz se hrdinove neustale rozhodovali, kam pujdou na vysokou, tak jsem si porad rikala, ze je to jedno, protoze stejne budou sedet doma. ()

Rathalos

Velmi pekne zakoncenie tejto romantickej trilogie,tak ako prve dva diely,aj tento hodnotim plnou palbou,myslim,ze viac slov a komentarov k tomu netreba...:-) ()

roxanne_GG

Mnohem lepší než kniha, takže předčilo očekávání. Navíc k mé radosti změnili i jeden velmi podstatný detail, v což jsem tajně doufala. Takže spokojenost a knihu můžu tímto pustit z hlavy. ()

chrispe

Popravdě jsem to podle ohlasů čekala horší. Je to zase jak z cukrkandlu, všude jednorožci, pak malej mráček, a pak zase prděj duhu. Co se mi teda líbilo, tak to co prováděla Lana Condor alias Lara Jean s obličejem, když od ní po maturitním večírku odcházel Peter - tam jsem jí fakt věřila to: wtf, co se to tu teď odehrálo? Btw: Peterův otec mi celou dobu přišel jak čerstvě propuštěnej úchylák. ()

Hellierer

Kouzlo jedničky se poměrně přirozeně napodobit nepovedlo, avšak rozhodně se jedná o lepší film, než jakým byla dvojka. Celkově tak jde o příjemný závěr, sloužící jako rozloučení s našimi oblíbenými postavami. Chemie mezi nimi stále funguje na jedničku, stejně jako soundtrack. Příběh je sice klišoidní, ale aspoň nepůsobí tak moc zbytečně, jako tomu bylo právě u dvojky. Za mě tedy napravení chuti z minula a velice fajn feel good odreagování. ()

255085349

To je tak zoufale o ničem! Hlavní postava je extrémně nesympatická, egocentrická hlupačka posedlá romantikou. Nechápu co na ní ti dva sympaťáci vidí. Nevím, jestli tu trojku dám. Jedna hvězdička za docela sympatickou postavu Stormy a ucházející soundtrack. ()

viviak

Velke prekvapenie. Po v kategorii nadpriemernej 1, prisla druha nudna cast ktora absentovala nejaky realny dej. 3 cast to sypee od zaciatku do konca. Aj ked je stopaz roztahana, clovek sa nenudi. Minuty totiz zaplnaju bezne sceny zo zivota ktore nastastie nie su cringe. Dej je celkom jasne stanoveny a aj ked ide o obohranu pesnicku podanie je vcelku mile a chemia medzi protagonistami je evidentna. Soundtrack vyborny len možno chybalo trochu viac zabavy v porovnani s 1 dielom. Tak ci tak za mna ide o ovela viac "dospelacky" film v porovnani s prvym dielom, ktory uz aj tak dal latku celkom vysoko. ()

crashy

Naozaj milo prekvapená spracovaním ....áno je to klišé ale aj to raz od času treba do života aby potešilo dušu Nečakala som veľa a možno práve preto som si to užila. ()

Pampa

Jedná se o třetí díl série Všem klukům natočených podle knižní série korejské autorky žijící v USA. Na jedno nudné odpoledne nebo večer plně dostačující, protože větší ambice tento film ani neměl. Spoiler: Překvapilo mě, že Laru Jane vzali na super bomba úžasnou vysokou školu v NY ale nevzali ji na zapadákovskou univerzitu. Tak dala Lara Jane přednost škole a vale svýmu klukovy, protože mohla nastoupit sice na jinou vejšku ale přece jen bližší té jeho. No vždyť si můžou psát nebo ne? ()

Arkagas1989

Poslední film z trilogie jsem si pustila jen proto, že u prvních dvou jsem pekla cukroví a měla je puštěné do pozadí o Vánocích. A když už na něco koukám, většinou to dokoukám do konce. Rozhodně nejsem věkově cílová skupina, tenhle film je určený spíš pro mou dceru, které je 12, ale jako feel good film se to povedlo. Lara Jean se nedostane na svou vysněnou vysokou a tak se musí smířit s tím, že i přesto, že si s Tylerem plánovali budoucnost, bude nakonec jiná. Aspoň trochu reality se v tomhle cukrovém filmu našlo! :D Stopáž skoro dvou hodin je za mě trošku zbytečná, ale při dnešním uklízení to do pozadí zase špatné nebylo. Soundtrack je super, některé umělecky zpracované scény též. Jedná se ale o klasický teen film, ke kterému se už nikdy nevrátím. :)Moje hodnocení: 7/10 ()

Coliseum

Tak. Dívčí romantika ve vidění současném odkoukána (díky číslu A2, které se tomu věnovalo), maskulinita poctivě zatlačená pod zem a teď to nějakou dobu bude zase o poctivejch béčkách a kriminalitě za socialismu. Dík a šáteček. ()

Elio

Moc pěkné zakončení téhle veskrze roztomilé a nevinné trilogie. První dva díly (alespoň pro mě) byly spíše nudnou, průměrnou záležitostí. Všechny tři ale mají jednu velkou výhodu oproti jiným teen romanťárnám. Ukázaly nám (konečně) relatable hlavní hrdinku, která je spíše introvertnějšího založení a nijak se za to nestydí. V porovnání s takovými výtvory, jako je Kissing Booth, kde Elle se svojí uřvaností, dramatičností a extraverzí byla tak trochu k nevydržení, je tohle milá změna. Víc takových postav! Mimo to chválím krásnou kameru a barvy, šlo prostě o estetickou záležitost na jedničku. Příběh prvního a druhého dílu nebyl zase tak zapamatovatelný, alespoň pro mě, zato třetí díl se mi moc líbil, protože (hurá) character development, postavy přemýšlely, mluvily, řešily, co řešit měly, a prostě jen dramaticky nepráskaly dveřmi a nevyříkaly si všechno po pěti letech (Kissing Booth ehm ehm). Příběhy o tom, že stavět sebe na první místo, i když máme pocit, že bychom se měli zavděčit okolí, jsou prostě srdcovka. ()

enter.

Zase extrémní slaďárna, u které budou mít puberťačky mokré vy víte co. Nicméně celé to je takové příjemné, nenáročné a sympatické. Žádné přehnané stupidní chování hlavních postav, což je dnes výjimečné. Lana Condor je taková kouzelná panenka (i když nám trochu přibrala) a dobře se na ní kouká. Za mě povedený třetí díl a klidně bych se s přítelkyní (možná i sám) kouknul na čtvrtý díl, kdyby nějaký vznikl. Avšak chlapům doporučuji si po této slaďárně pustit nějaký pořádný horor nebo akční film aby si svoje koule zase našli. ()

Simon.Dobes

Jednotka bola úžasná - mala všetko, čo od romantickej komédie očakávam, preto som jej dal plný počet. V dvojke nastal výrazný pokles, no ešte nejaké čaro z jednotky tam ostalo a dajaký vtip raz za čas padol. V trojke už bohužiaľ ani to. Čaro z jednotky sa úplne pominulo a vtipné to teda nebolo. Zdĺhavé, nudné a miestami hlúpe, to áno. Slabých 50%. ()

Veeria

*MOŽNÝ SPOILER* Mám smíšené pocity. Předchozí díly se mi líbily, ale najednou jako kdyby se pro mě vytratilo kouzlo příběhu. Přitom si i třetí díl udržuje standard a pokračuje ve stejné linii.... opět je barevný, rozšířily se lokace, pěkné kostýmy, pěkný soundtrack, stejné herecké obsazení. Zakončení chápu - vzhledem ke stěžejní roli dopisů. Holt již hledám od filmů něco jiného. :-) ()