Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Western, ve kterém psanec (Jonathan Majors) zjistí, že jeho úhlavní nepřítel (Idris Elba) bude brzo venku z vězení, a tak dá znova dohromady svůj gang, aby se pomstil. (Netflix)

Diskuze

JokerBaby

JokerBaby (hodnocení, recenze)

Komu sa zdala DUNA slabšia od tohto filmu? No, mne určite áno.

Takže sa tu nečudujte keď tento dobrý Western ohodnotím na 5 hbiezd- Šak opičím sa od ostatných ako hodnotenia tu dávajú. Kto dal Dune 5 hviezd to podla mňa ani nevidel.

na příspěvěk reagoval LeKino, esmo52, TheDarKnig, NifKor, NifKor, Movielaik

Uživatel jendAA365 smazal svůj příspěvek.

Uživatel jendAA365 smazal svůj příspěvek.

flanker.27

flanker.27 (hodnocení, recenze)

Even.Deeper

Tento komentář se dá shrnout slovy nečeský nejouda ví hodnocení o tom, na co si vlastně třídní nepřátelé stěžují (protože to buď nečetl nebo při své bezmezné inteligenci naprosto nepochopil, což je pravděpodobnější), ale ideologicky se vymezuje vůči tomu, co nikdo neřekl, neb tak zní zadání, jež plní. ;-)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

sluníčkáři nám chtějí sebrat, naše České tradice a tomu musíme zabránit 

Even.Deeper

Even.Deeper (hodnocení, recenze)

Tahle diskuze by se dala shrnout slovy "čeští joudové ví hodnocení o historii, ale svou neznalost budou obhajovat do posledního dechu." Co na tom, že 25 % kovbojů bylo tmavé pleti? Co na tom, že osoby jako Stagecoach Mary opravdu existovaly? Ne, ve westernech z padesátých let černoši nebyli, takže přeci v žádném westernu nikdy černoch být nemůže a pokud tam je, jedná se o důkaz hyperkoreknosti dnešní doby (protože v půlce minulého století bylo přeci všechno naprosto správné a bezchybné). 

Jen by mě zajímalo, kam si čeští joudové myslí, že se černošští obyvatelé Ameriky během období tzv. Divokého západu poděli -- asi se rozplynuli na atomy, aby jejich existence náhodou naše všeználky neurazila :)

na příspěvěk reagoval flanker.27, Movielaik

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Movielaik

K tomu abys dal odpad, neni zapotřebí to vidět. A asi máš pravdu, asi sem furt dítě a teď mi pověz, když se ti tenhle film tak hrozně moc nelíbí, co tady potom děláš ? 

na příspěvěk reagoval Movielaik

Movielaik

Movielaik (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Co to tady meleš o odpadu? Dole jsem psal, že na takovej nesmyslnej hnůj se nebudu ani dívat. A tvoje pocity mě fakt nezajímaj. Dítě jsi zřejmě pořád.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Movielaik

Movielaik (hodnocení, recenze)

Tak jsem se podíval radši ještě jednou na ten trailer, jestli je fakt stylový a......fakt není.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

flanker.27

flanker.27 (hodnocení, recenze)

Á, zdá se, že v zájmu korektnosti potřebujeme zkorigovat, naštěstí se toho ujme odborník na slovo vzatý :)

flanker.27

flanker.27 (hodnocení, recenze)

A tohle má přispět k mírovému soužití mezi rasami jo? Nebo to je předzvěst prohlášení, že bílí mají být v zájmu lidstva odstraněni z povrchu zemského? Netflixu mohou politickou angažovanost závidět i Brandovské ateliéry roku 1975.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

I úplnému debžonovi už musí být jasné, co je ten Netlix zač. Proč se nepřejmenují na BLMix?

Movielaik

Movielaik (hodnocení, recenze)

Jsem velký fanoušek westernu, proto budu tenhle hnůj bojkotovat. Na divokym západě černý desperáti střílej bílý vojáky a mašinfíry....no comment.

Johny M.

Johny M. (hodnocení, recenze)

Zase nějakej utopistickej western, kde bílý sbíraj bavlnu a černoši jsou drsný kovbojové? (no rasism)

obregon

obregon (hodnocení, recenze)

Spíš to vypadá na další netflixovskou sračku, což u tohoto odpadního kanálu věru nepřekvapí...

Související novinky

Steven Spielberg chystá svůj první western

Steven Spielberg chystá svůj první western

08.12.2021

Legendární režisér Steven Spielberg (Čelisti, Dobyvatelé ztracené archy, Zachraňte vojína Ryana) oznámil, že jeho dalším snímkem bude příspěvek do westernového žánru. 74letý filmař si letos splnil… (více)

Reklama

Reklama