Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Animovaný seriál přináší satirický pohled na život malého prince George od jeho pobytu doma v paláci až po základní školu s obyčejnými lidmi. (BMW12)

Recenze (2)

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Bazinga a je to jen další trapný Family Guy klon. Alespoň částečně - postava "Prince" totiž způsobem mluvení strašně vykrádá Stewieho. Postavy vypadají jak z GoAnimate! a pohybují se stejně - jako levná digitální ploška. Je to strašně divný vidět královskou rodinu znázorněnou s americkým gross-out humorem a neustálou smští fucků, šitů a dalších nadávek. Navíc s referencema na popkulturu na každém kroku. Jako upřímně já nemusím britskou královskou rodinu, ale tyhle vtipy jsou docela rána pod pás. Jestli jste fanoušky Brickleberry nebo Big Mouth, tak vás to může bavit. Já očividně nejsem fanouškem. ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Dá se z toho vyjmout pár vtipných skečů pro youtube kompilaci, ale jinak neskutečně líné, banální a naprosto ignorující, kam se adult animation dostala za posledních 15 let. Je to škoda, protože s tímhle námětem by tvůrcům rozhodně lidi urvali ruce. ()

Reklama

Galerie (44)

Reklama

Reklama