Obchodník Ed Harley přichází při motocyklové nehodě s partou mladíků o svého malého syna. V hlubokém zármutku a vzteku si vzpomene na příhodu z dětství a rozhodne se prostřednictvím staré čarodějnice vyvolat Démona pomsty. Ten mu pomůže krutě se vypořádat s omladinou, která se uchýlila do blízké chaty. Jenže vyvolaný démon se začíná vymykat kontrole a Ed poznává, že se sám stal hlavním aktérem kruté odplaty. Monstrum vraždí vše živé v okolí a Ed musí za jeho zastavení zaplatit krutou daň. Tísnivá atmosféra, ohyzdné monstrum vzdáleně připomínající člověka a všudypřítomný strach... (Henk)

Birter

Film, který ani neoslní ani nezklame. Je to takový klasický horor, jenž se v podstatě ztratí v návalu těch, které se snaží posunout tento žánr dál. To Pumpkinhead nedělá, ale v této podobě funguje docela koukatelně, se svojí lehce pohádkovou zápletkou a dobrými triky. Jistě na něj ale brzy zapomenu. ()

Henk

Tento film jsem poprvé viděl v roce 1991 ještě s rychlodabingem, ve kterém cinkaly tramvaje apod,, Od té doby jsem viděl už desítky možná stovky hororů, ale jen několik z nich překonalo mé zážitky ze sledování Démona pomsty. Na samotném filmu je občas vidět, že jeho rozpočet nebyl vysoký a chybky ve scénáři se také vyskytly, ale tenkrát po cca hodinové cestě domů od kamaráda jsem si musel málem přepírat spodky. Jelikož nebyl film u nás k mání, objednal jsem si jej nedávno z USA a vyvstaly u mne obavy, jestli na mne bude film působit i dnes stejně jako tehdy. Musím říci, že i dnes u mne svou atmosférou a přesvědčivými hereckými výkony vyvolává mrazení. Pro mne KULT ! ()

Horácius

Viděl jsem to již před časem, a připadlo mi to takové nemastné neslané, i když určité kouzlo to mělo. Kdybych to viděl ještě jednou, možná trochu poupravím hodnocení (nahoru). ()

goodridge

Hah Bcko ako vysite uz aj na tie casy. Ale ma to nieco do seba ale velmi slusnu atmosferu. V pohode pozeratelny a stravitelny film. ()