Starostliví medvídci (TV seriál)

• Česko

Srdíčkoví medvídci

The Care Bears

The Care Bears Family

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1985, 57x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

Bohuzel uz si moc dilu nepamatuju, ale vzpominam na to s usmevem, protoze tenhle serial si nasel sve misto na slunci. Vetsina ho milovala uz jenom pro to, jak vzdycky VSICHNI spolecnyma silama porazily ty zaporaky =) pribehy nebyly naprosto tupy, se stejnymi motivy dokola, i kdyz samozrejme v kazdem dile muselo zvitezit dobro nad zlem. Jen skoda, ze takovyhle pohadky uz se dneska nedelaj...(3.8.2006)

Opět seriál mého mládí na který si matně vzpomínám, ale vím, že jsem se na něj vždy těšil a obdivoval animaci. Už intro je sladké: http://www.youtube.com/watch?v=zCHP1xTkg4I(5.1.2008)

Výborný následovník stejnojmenného filmu. Za normálních okolností bych téhle odporně optimistické plyšové sebrance (se silným křesťanským podtextem) tak shovívavý nebyl, ale ty příběhy jsou opravdu kouzelně zpracovány. A když myslím kouzelně, myslím tím opravdu pořádnou dávku skutečného magična, výborné záporáky a mnohé zápletky problémy, které tyhle méďové s kouzelným bříškem musely řešit, stály opravdu za to. To byl recept, který na mě fungoval zaručeně, i když jsem valnou většinu příběhů viděl na polské simultánce.(27.3.2006)

Care Bear Countdown, 4, 3, 2, 1 / Who's that comin' from somewhere up in the sky?(12.7.2009)

:-D Nádhera, jak se dá u CSFD uronit pár nostalgických slz nad přeslazenýma blbostma, na které jsme jako děti koukali...(11.8.2009)

banda medvědů, žijících kdesi v duhových mracích, létající v mráčkových autech, zpívající a vysílající ze svých hrudních obrázků ... no prostě some stuff ... :-) ...ale jo, bylo to milé, hezky nakreslené a pro mě jako malé dítě tenkrát naprostá špička! :-) ...80%(3.4.2008)

• MoiJe

Pamätám si z toho už len toľko, že som ich nemala rada. :)(23.5.2013)

prostě care(21.1.2009)

• Kirman

Příliš "sladké a barevné", takže pokud to šlo, dával jsem přednost jiným animákům, ale v nouzi se to dalo - velké rozmýšlení mezi **/***.(15.11.2013)

Vždycky jsem chtěl mít svého „care“ medvídka. :)(21.3.2010)

• MartyMcFly89

Ale jo, pokud je to to, co myslím, bylo to docela dobré. Na takhle staré vzpomínky si člověk musí dávat pozor, zavánění nekritičností. //edit// - Bože, co to tu kecám. Vždyť je to hrozné, jak někdo mohl mít rád tuhle bandu teploušků ? (nic proti homos, ale tady je to zveličené. Někdo by řekl roztomilé, já ne). Ne vše bylo dobré, tohle spíše nee. Kdepak to dávali, v Kuřátcích ? A medvědy jsem stejně nikdy neměl rád.(2.3.2009)

konečne som našla ten názov... keď som bola malá, tak som nič nevynechala. :-) roztomilý macíííkovia!(26.8.2015)