Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Školní večírek je původní televizní hra, která pojednává o závažném problému rodiny ve vztahu k výchově dětí. Komorně laděný příběh malé Jany, která je v důsledku manželských konfliktů příliš ctižádostivých rodičů přetěžována mimoškolními povinnostmi a nakonec neurotizována vypjatou rodinnou atmosférou vyústí v závěru ve varovné memento pro dospělé diváky. (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

Svata 

všechny recenze uživatele

Dodnes nechápu, proč za socialismu tahal každý druhý režisér do dětského dramatu nějaký problém mládeže za který mohou rodiče. Možná to mělo být výchovné, ale bylo to spíš nechutné a agitující tehdejší dobu. Mám i názor, které konkrétní studio to natočilo, ale ten si nechám pro sebe. ()

Reklama

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Drama, kterych se tenkrat tocilo plno. Ta mala holka byla celkem fajn, jinak je to takove bezne. Nicmene, ne vesele... ()

Peabody

všechny recenze uživatele

Někdo tady psal, že hráli jako ochotníci. No nebyli z ochotnického divadla, ale z Brna a bohužel brněnský byl i režisér, takže je nepřiměl k výkonu, kterého mnozí byli schopni. Ale malý rybníček a všeobecná spokojenost a poplácávání po ramenou znamenaly takovéhle příšernosti. Každý si tedy jel jak je zvyklý. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama