Obchoďák smrti

• Česko Obchodní dům hrůzy (více)

Protector je název nového robota pro ochranu obchodního centra. Konstruktér vytvoří tři prototypy, které mají za úkol ochránit centrum před krádežemi a zneškodnit případné zloděje bez poškození zdraví a života. Problém je ale v tom, že když se zavřou bezpečností vrata obchodního domu, Protectory začnou pronásledovat skupinu lidí, která v objektu zůstala. A bohužel nejsou ani zdaleka tak neškodní, jak se zpočátku zdálo. (IFA movie)

djbarrel

Klasická osmdesátková céčkovina o partě teenagerů, kterou někde někdo kosí ... V tomhle případě se jedná o obchoďák a v rolích zákeřných vrahů jsou tři hlídací roboti ... Roboti nevypadají vůbec zle, ale v žádném případě nevzbuzují hrůzu a ani jejich činy. Přišlo mě to spíš jako hororová komedie, ale třeba je to jen zubem času ... Dalo se na to koukat, příjemná oddychovka na vypnutí mozku. 40 % ()

honzic

Těžko říci, jako mírná parodie na číslo 5 by to trochu šlo, ale tomu se to moc nepodobalo. Takže slabé. Hodnocení: 35 % ()

Valenta28

Jedna za herečky. Ty byly k nakousnutí. Druhá za robotíky - ti byli přísní. Třetí za prostředí. Zavřený nákupní centrum a lidi v něm - paráda. A čtvrtá za nápad - taková šílenost se nevidí jen tak! ()

ShotgunED

Nazval bych to roztomile naivním béčkem, které ničím neoslní, ale také bohužel nezaujme. Pamatoval jsem si ho a podíval se na něj, jen protože jsem ho viděl na VHS ve svých cca 10-ti letech. ()

MFZB

Čo toto kurva bolo zač? Otrasná, stupídna sračka a aj napriek krátkej stopáži to bolo stašne nudné. Myslel som si že je to celkom zaujímavú nápad, ale nie, nehrozí. A celkovo film je katastrofa - jebnuté dialógy, slabé herecké výkony a tie efekty to sa musí vidieť proste. Nezachránili to ani miektoré ženské, ktoré ukázali... ()

Rudm

Banda technologicky dobře sestavených robotů hlídá v noci obchodní centrum, a zneškodní každou osobu, která se neprokáže jako zaměstnanec. Naprosto jednoduchý! Co by se tak asi mohlo posrat?! Roboti zmagořili. Zábava může začít. Partička mladých zaměstnanců obchoďáku si plánuje udělat menší mejdan, což klasicky obsahuje chlast a šmajchlování (zde i s přidaným bonusem menší nahoty), který se bohužel protáhne až do zavíračky. To je robotům ale vlastně úplně u prdele. Rozkaz zněl jasně. Kdokoliv se tady po zavíračce potuluje, toho musíme zlikvidovat - "Thank you. Have a nice day." Do všeho toho boje o přežití hrajou osmdesátkový synťáky. Výsledek je celkem fajnový Béčkový horor s kratší stopáží okolo 70 minut. ()

Vital

Jakmile blesk sjel do drátů na střeše,a ta energie do připojených robotů k počítači,rozhodně mi to připomělo Číslo 5 žije,až na to že s těchto 3 kamarádů se stali pěkné zlé a krvelačné potvory,které vás zabijou a ještě popřejou "hezký den". Mě ale mo neštval děj,ale dabing.Skuteně nechápu,jak může 63 letý Petr Štěpánek dabovat 17 letého kluka?! Prostě ten hlas k němu nešel,navíc tam daboval ještě další 3 lidi !,nebo Jaroslav Horák,který má stejný věk,a krom své postavy tam dabuje další 2 lidi!,jako bych se vracel do dob před rokem 1989,kdy se filmy dabovali jedním hlasem.Šetřit takhle na filmech je děsný,a na divákovy ještě více.Možná jsem vás teď nudil,ale musel jsem to sem napsat.Nechápal jsem,jak roboti kteří brání nákupní středisko jen nějakýma ospalujícíma střelama,stříleji najednou lasery a ještě můžou odpalovat věci nějakou bombou typu C4,asi to mělo být vtipné,já se ale nudil ()

70s80s90s

V roku 86 sa s robotmi roztrhlo vrece..Cislo 5 zije, Cravenov Deadly friend, Obchodak smrti a ktovie co este. Obchodak je hlupe becko s par slusnymi efektami a dobrym napadom, ktory nebol az tak dobre spracovany, aby v cloveku vyvolalo napatie. Medzi scifi beckami patri ale k tomu lepsiemu, co bolo v tej dobe natocene. Prinieslo Video-Spoj. ()