foto

Kelly LeBrock

  • nar. 24.3.1960 (59 let)
    New York City, New York, USA

Biografie

Tato americká herečka se narodila 24. března 1960 v New Yorku. Je bývalou manželkou akční hvězdy Stevena Seagala. Dětství prožila v Londýně. Svoji kariéru zahájila v šestnácti letech jako modelka. Její tvář je známa z několika módních časopisů. Jako modelka předváděla šaty několika módních návrhářů. K těm nejznámějším patří například šaty módního domu Christian Dior.

Jako herečka debutovala snímkem ŽENA V ČERVENÉM z roku 1984. V roce 1990 si zahrála po boku svého bývalého manžela Stevena Seagala v akčním filmu TĚŽKO HO ZABÍT. Za Stevena Seagala byla provdána v letech 1987 až 1994. Má s nim tři děti. Nejstarší Annalizu Seagal narozenou v roce 1987, Dominica San Rocca Seagala, který se narodil v roce 1990 a nejmladší Arissu Seagal, která se narodila v roce 1993.

V současné době žije v kalifornském Santa Ynez. K dalším známým filmům patří například snímek DAVID COPPERFIELD s Michaelem Yorkem, akční thriller STOPY VRAHA s Wolfem Larsonem a Jamesem Brolinem nebo komedie UTOPENEC NA ÚTĚKU s Leslie Nielsenem.

Josef "videofil" Novák

Herecká filmografie

Host

TV pořady

1981 Entertainment Tonight (TV pořad)