Reklama

Reklama

Zdeněk Šánský

nar. 23.05.1938 (83 let)
Zlín, Československo

Kostymér

Filmy
2000

Slečna Dušehojivá (TV film)

1998

Amine emlékezete (TV film)

 

Drahí príbuzní (TV film)

 

Obrus s monogramom (TV film)

 

Opojenie z premeny (TV film)

1997

Blúznenie srdca a rozumu (TV film)

 

Nech hodí kameňom (TV film)

1996

Herodes a Herodias (TV film)

 

Matúš (TV film)

Reklama

Reklama

 

Všetci ľudia budú bratia (TV film)

1995

Lúpež dejín (TV film)

 

Tajomstvo šťastia (TV film)

1994

Noc je môj nepriateľ (TV film)

 

Národný hriešnik (TV film)

 

Trýzeň svedomia (TV film)

1993

Bakchus (TV film)

 

Mladé letá (TV film)

 

Prvá noc pri mŕtvej (TV film)

 

Pustatina lásky (TV film)

 

Tanec lásky a smrti (TV film)

 

Zlý žart (TV film)

1992

Most (TV film)

 

Slečna z Maxima (TV film)

 

Starec a cár (TV film)

 

Ľudožrúti (TV film)

1991

Ako zabiť muža (TV film)

 

Amonina pomsta (TV film)

 

Koleso osudu (TV film)

 

Lorenzaccio (TV film)

 

Mastný hrniec (TV film)

 

Tajomstvo alchymistu Storitza (TV film)

 

Zuzanka Hraškovie (TV film)

1990

Faidra (TV film)

 

Fuente ovejuna (TV film)

 

Keď báčik z Chochoľova umrie (TV film)

 

Narodeniny v hoteli (TV film)

 

Po celé leto (TV film)

 

Rodina (TV film)

1989

Barón (TV film)

 

Bolo to málo (TV film)

 

Génius jednej noci (TV film)

 

Malý pán Friedemann (TV film)

 

Profesor Raat (TV film)

 

Staroružová dráma (TV film)

 

Tak sa na mňa prilepila (TV film)

 

Čierny princ (TV film)

1988

Húkanie sovy (TV film)

 

Jubileum (TV film)

 

Prípad poručíka Seeborna (TV film)

 

Samo, kupec a kráľ (TV film)

 

Čarovný nápev (TV film)

 

Čertovo vrece (TV film)

 

Šesťkrát žena (TV film)

1987

Muž a gavalier (TV film)

 

Narozeniny režiséra Z. K.

1986

Marcové Ídy (TV film)

 

Milovaný Célimar (TV film)

 

Neobyčajné všedné dni (TV film)

 

Tiene v raji (TV film)

 

Viktória (TV film)

1985

Balada o vkladnej knižke (TV film)

 

Kára plná bolesti

 

Rozprávanie kvetu kamélie (TV film)

 

Sekera (TV film)

 

Takmer božský omyl (TV film)

 

Veľká náruč (TV film)

 

Zapomeňte na Mozarta

 

Zlatý drak (TV film)

1984

Dom pod morušou (TV film)

 

Drahý strýčko (TV film)

 

Kto chce získať princeznú (TV film)

 

Na druhom brehu sloboda

 

Neľahké lásky (TV film)

 

Oko za oko (TV film)

 

Stretnutie pod starou píniou (TV film)

 

Čistá biela stena (TV film)

1983

Celý svet nad hlavou (TV film)

 

Farebný bazár (TV film)

 

Husiarka a kráľ (TV film)

 

Múdra Gabriela (TV film)

 

Učiteľka (TV film)

1982

Krkavci (TV film)

 

Plač pre syna (TV film)

 

Trojklanný nerv (TV film)

 

Výzva (TV film)

1981

Desiaty chlap (TV film)

 

Dozrievanie (TV film)

 

Mizantrop (TV film)

 

Nebráňme vtákom lietať (TV film)

 

Nie je všedný deň (TV film)

 

Nápadníci (TV film)

 

Pasodoble pre infarkt (TV film)

 

Sokoliarova dcéra (TV film)

 

Tá dáma (TV film)

 

Victoria v podjeseň (TV film)

 

Ďuro-Truľo (TV film)

 

Škola žien (TV film)

 

Ťažká profesia (TV film)

1980

Druhovia (TV film)

 

Hlava druhých (TV film)

 

Hosť k štedrovečernému stolu (TV film)

 

Hra bez lásky (TV film)

 

Hrdina na titulnú stranu (TV film)

 

Klenovič Ján (TV film)

 

Najatý klaun (TV film)

 

Posledný súd Michelangela Buonarrotiho (TV film)

 

Vojak a bratove slzy (TV film)

 

Zimozel (TV film)

 

Zlatá panna (TV film)

1979

Jennie Gerhardtová (TV film)

 

Karolina aneb Příběh ze starých časů (TV film)

 

Kraj sveta Istanbul (TV film)

 

Mandragora (TV film)

 

Manželčatá (TV film)

 

Na vysokej skale: Krásna Ľudmila (TV film)

 

Na vysokej skale: Múdry blázon (TV film)

 

Na vysokej skale: Ovčiar Bebek

 

Ruy Blas (TV film)

 

Smrť šitá na mieru

 

Sonatína pre páva (TV film)

 

Tri svadby (TV film)

 

Víno z Jerezu (TV film)

 

Čtyři na sněhu (TV film)

1978

A ako Alžbeta (TV film)

 

Buky podpolianske (TV film)

 

Dnešný príbeh (TV film)

 

Einsteinov úsmev (TV film)

 

Inkognito (TV film)

 

Listy Juliane (TV film)

 

Na vysokej skale: Spišský rebel

 

Riziko (TV film)

 

Strýčkov sen (TV film)

 

Vysoká cena (TV film)

1977

Deň zvýšenej intuície (TV film)

 

Iní, ako ty a ja (TV film)

 

Kastelán (TV film)

 

Krásna Pramíla (TV film)

 

Lúčenie (TV film)

 

Najkrajšie roky života (TV film)

 

Odsúdenie Paganiniho (TV film)

 

Popleta (TV film)

 

Poslední parlamentári (TV film)

 

Smrť malomeštiaka (TV film)

 

Zlaté klasy (TV film)

 

Červený muškát (TV film)

 

Šediny doktora Ondáka (TV film)

 

Škola klebiet (TV film)

1976

Anjel prichádza oknom (TV film)

 

Balada o uznaní (TV film)

 

Hlas toho tretieho (TV film)

 

Jedna žena navyše (TV film)

 

Kongres v Neapole (TV film)

 

Kto prežije? (TV film)

 

Obhajoba sa nekoná (TV film)

 

Plukovník Chabert (TV film)

1975

Karol Ketzer (TV film)

 

Nemám čo povedať (TV film)

 

Prerušujem pojednávanie (TV film)

 

Svetská krása (TV film)

 

Takmer dokonalý muž (TV film)

 

Veľká poľovačka (TV film)

 

Zlatá priadka (TV film)

 

Zrnko prachu (TV film)

 

Čenkovej deti (TV film)

 

Čokoládový hrdina (TV film)

1974

Mont Oriol (TV film)

 

Prvý deň sviatočný (TV film)

 

Sprisahanie (TV film)

 

Symfónia pre Beatrice (TV film)

1973

Chcem (TV film)

 

Havária (TV film)

 

Hviezdy na zemi (TV film)

 

Manželstvo je vždy riziko (TV film)

 

Monna Vanna (TV film)

 

Na úbočiach kvitnú kvety (TV film)

 

Návšteva (TV film)

1972

Andrea (TV film)

 

Deň sa začína pred úsvitom (TV film)

 

Stávka o Leokádiu (TV film)

 

Temné pramene (TV film)

 

Tesne pred záverečnou (TV film)

1971

Konfigurácia (TV film)

 

Úklady a láska (TV film)

1969

Veľký bál u grófa Orlovského (TV film)

TV seriály
1990

Ujo maliar pozýva

1987

Válka volů

 

Před mnichovskými branami (E06)

 

Pomsta (E05)

 

Vítězství (E04)

  více epizod (3)
1984

Povstalecká história

 

Blízko je deň (E08)

 

Na život a na smrť (E07)

 

Hromy divo bijú (E06)

  více epizod (5)
1977

Útek zo zlatej krajiny

 

Epizoda 7 (E07)

 

Epizoda 6 (E06)

 

Epizoda 5 (E05)

  více epizod (4)
1976

My sme malí muzikanti

1975

Bakalári

Dokumentární
2009

Čas grimás

Pořady
1966

Spoonriverská antológia

Divadelní záznam
1980

Rváč

Krátkometrážní
1989

Vrana vrane (TV film)

1980

Aký požičaj, taký vráť (TV film)

 

List žene (TV film)

1978

Duša spoločnosti (TV film)

1970

Ľahučký dych (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama