foto

Melonie Diaz

  • nar. 25.4.1984 (34 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Melonie Diaz se narodila 25.4.1984 rodičům, kteří oba pocházejí z Portorika. Navštěvovala Henry Street Settlement, následně navštěvovala i Professional Performing Arts High School. Má starší sestru a je si velmi blízká se svojí rodinou. Dokončila vysokou školu v oboru Filmové produkce na Univerzitě umění v New Yorku.

Její filmová kariéra začala malou roličkou ve snímku BOUCHAČI A BOUCHAČKY. Další roli dostala v seriálu ZÁKON A POŘÁDEK. Průlom se však dostavil až s filmem LEGENDY Z DOGTOWNU v roce 2005, kde si zahrála Blancu. Velkým úspěchem byla účast ve filmu PRŮVODCE K ROZPOZNÁNÍ TVÝCH SVATÝCH, kde hrála přítelkyni Shia LaBeoufa. Za tuto roli byla nominována na Independent Spirit Award v kategorii nejlepší ženská vedlejší role.

Další role si připsala ve filmech jako PROSÍME, PŘETOČTE nebo HAMLET NA KVADRÁT. Poslední role ve které se nám zatím předvedla byla Clara ve filmu ATENTÁT NA STŘEDNÍ.

Pavel "Pajky3" Lepič

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace