Reklama

Reklama

Rory Cochrane

Rory Cochrane

nar. 28.02.1972 (49 let)
Syracuse, New York, USA

Biografie (1)

Měří 178 centimetrů a narodil se ve znamení ryb, v Syracuse na předměstí New Yorku. Dětství prožil od 3 měsíců v Anglii ve městě Grantchester. Otec má skotsko-irské kořeny a matka Nicky Cochrane je indiánského původu. Má dva sourozence, bratra Brendana a sestru Siobhanu. Po návratu do USA ve dvaceti letech, získal filmové vzdělání na střední škole LaGuardia High School of Performing Arts v NY, kterou úspěšně absoluvoval.Čtyři roky prožil po boku Renné Zellweger.… (více)

Videa (7)

Z natáčení  - Scott Cooper, Joel Edgerton, Adam Scott, Rory Cochrane, Jesse Plemons, David Harbour, John Lesher, Julianne Nicholson, Benedict Cumberbatch

Zajímavosti (6)

Veřejní nepřátelé (2009)

  • Ve scéně, kdy Baby Face Nelson (Stephen Graham) zabije Cartera Bauma (Rory Cochrane), Nelson opravdu řekl: "I know you sons of bitches wear vests, so I'm gonna hit you high and low!" v překladu "Vy svině máte vesty, tak to dostaneš nahoru i dolů". (Maulincio)

Temný obraz (2006)

  • Ve scéně, kdy se Freck (Rory Cochrane) snaží spáchat sebevraždu, drží knihu „Zdroj“ od spisovatelky Ayn Rand. Román přináší příběh architekta Howarda Roarka, jehož nezávislé myšlení, racionalita a důslednost jej přivedou do konfliktu s iracionální společností. Nezávislé myšlení a různé dedukce k vyhodnocení situací způsobuje návyk i na tzv. látce S, stěžejní droze v tomto filmu. (Charpy)

Galerie (101)

Reklama

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(4)

Reklama

Reklama