Reklama

Reklama

Max Minghella

Max Minghella

nar. 16.09.1985 (36 let)
Hampstead, Londýn, Anglie, Velká Británie

Biografie (1)

Celým jménem Max Giorgio Choa Minghella je synem Oscarem oceněného režiséra Anthonyho Minghella a tanečnice Carolyn Choa. Jeho otec má italské předky, jeho matka narozená v Hong Kongu má čínský a skotský původ. Dostalo se mu vzdělání na dvou soukromých školách - University College School v Anglii a potom navštěvoval Kolumbijskou univerzitu, kterou považoval důležitější než hraní, proto na filmech pracoval jen během letních prázdnin. Říká, že prý ve škole si svůj… (více)

Videa (11)

Z natáčení 1 - Max Minghella, Alexandre Aja, Liz Jensen, Jamie Dornan, Tim Bricknell, Sarah Gadon, Aaron Paul, Oliver Platt

Zajímavosti (3)

Rohy (2013)

  • V knihe je domček na strome iba vymyslený. Po tom, čo ho Merrin (Juno Temple) s Igom (Daniel Radcliffe) druhý raz nenájdu, dôjdu k názoru, že mali "spoločnú halucináciu." V knihe sa takisto Lee (Max Minghella) Igovi prizná, že ho v skutočnosti z vody nevytiahol, ale vyplával sám. (Lucjen)

Rohy (2013)

  • Leeho (Max Minghella) SPZ značí 2017EXS, čímž odkazuje na knihu "Exodus", kapitolu 20, verš 17: "Nezáviď svému bližnímu jeho dům. Nezáviď svému bližnímu jeho manželku, jeho otroka, jeho děvečku, jeho býka ani osla – nezáviď svému bližnímu vůbec nic." (cihlenka)

Galerie (213)

Reklama

Herec

Scenárista

Producent

Režisér

Filmy
2018

Jít za svým snem

Ovládací panel

Fanklub

(5)

Reklama

Reklama