Reklama

Reklama

Tom Sturridge

nar. 21.12.1985 (35 let)
Londýn, Anglie, Velká Británie

Biografie (1)

Tom Sturridge, celým jménem Thomas Sidney Jerome Sturridge se narodil v Londýně jako syn režiséra Charlese Sturridge a herečky Phoebe Nicholls. Má dva mladší sourozence Arthura a Matildu, kteří jsou rovněž jako Tom herci. Thomas studoval Harrodianskou střední školu, kde se také seznámil s Robertem Pattinsonem a stali se z nich dobří přátelé. Poté vystudoval univerzitu Winchester.Ještě jako dítě hrál v televizní adaptaci z roku 1996 GULLIVEROVY CESTY režírované jeho… (více)

Videa (2)

Zajímavosti (5)

Sils Maria (2014)

  • Toma Sturridge krátce před začátkem natáčení odstoupil od projektu. V jeho roli ho nahradil herec a muzikant Johnny Flynn. (Blackey.)

Na cestě (2012)

  • Naprostá většina postav je inspirována skutečnými lidmi. Postava Sala Paradise (Sam Riley) je sám autor Jack Kerouac, Dean Moriarty (Garrett Hedlund) je beatnický spisovatel Neal Cassady. Významnými beatníky jsou další postavy Allen Ginsberg (Tom Sturridge) jako Carlo Marx a William Burroughs (Viggo Mortensen) jako Bull Lee. Další postavy jsou také psány podle skutečných osob, které ovšem příliš nezasáhly do beatnického hnutí. (Moena)

Galerie (69)

Reklama

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(13)

Reklama

Reklama