Reklama

Reklama

Elizabeth Debicki

nar. 24.08.1990 (30 let)
Paris, Francie

Biografie (2)

Příjmení této Francouzky evokuje polské předky a skutečně tomu tak je. Polákem byl její tatínek, zatímco maminka Australankou. Právě k protinožcům, do Melbourne, se rodina přestěhovala a Elizabeth tam vyrůstala se dvěma mladšími sourozenci. V dětském věku se jako spousta dívek zajímala o balet, pak ale zvítězilo herectví. Okolní prostředí ji nudilo, proto se ráda podle svých slov vžívala na chvíli do jiných, vymyšlených postav. V Austrálii Elizabeth vystudovala… (více)

Videa (7)

Zajímavosti (8)

Tenet (2020)

  • Elizabeth Debicki trvala na tom, že se zúčastní castingu pro roli, i přestože jí ji Christopher Nolan nabídl i bez toho. Prý pro ni bylo důležité vědět, jestli dokáže přesně to, co režisér hledal. (TaNya_)

Králíček Petr (2018)

  • První zprávy o natáčení filmu se objevily v dubnu 2015 prostřednictvím e-mailových úniků společnosti Sony Pictures - oficiální oznámení o natáčení proběhlo v prosinci 2015. 4. srpna 2016 bylo potvrzeno, že Will Gluck bude natáčet animovaný film. 26. září 2016 se potvrdilo, že hlasy v angličtině namluví Daisy Ridley a Elizabeth Debicki, 18. října 2016 potvrdili účast Ewan McGregor a Domhnall Gleeson, 24. října potvrdila účast Margot Robbie a jako poslední 7. listopadu se zapojila zpěvačka Sia. (Varan)

Galerie (115)

Reklama

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(44)

Reklama

Reklama